Kdo je to?
Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová?

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Stručný životopis

Jana Uriel Kratochvílová je současná zpěvačka, skladatelka a textařka. Vyniká rozsahem hlasu od basů až k sopránovým výškám a také extravagancí jak ve vystoupeních, tak kostýmech a líčení. Je obtížně zařaditelná k hudebním směrům nebo trendům.
Na pěveckou scénu vstoupila v roce 1973 a prošla více hudebními skupinami a divadly – např. Country beat Jiřího Brabce, Jezinky, Kroky Fr. Janečka. Založila i vlastní kapelu Motor. V roce 1983 emigrovala a vystupovala pod pseudonymem Jana Pope, Zuru, Uriel aj. Od roku 2003 se vracela pravidelně do vlasti a nyní zde vydává nová alba i vystupuje se skupinou Illuminatica.Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Jana Uriel Kratochvílová

Datum narození: 14. 1. 1953
Místo narození: Zlín

Sdílejte tuto stránku s osobností Jana Uriel Kratochvílová s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kontokorent? Vzpomenete si na definici slova Mýtus? Vzpomenete si na definici slova Čtvrtfinále? Vzpomněli byste si na význam slova Demise?

Klíčová slova: popis, informace, slovo, původ slova, etymologie, heslo, synonymum, popis, formulace, definice, co znamená, kdo to je, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, přesný význam

Pojem Jana Uriel Kratochvílová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Uriel Kratochvílová ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Jana Uriel Kratochvílová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Jana Uriel Kratochvílová ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Jana Uriel Kratochvílová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Uriel Kratochvílová například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Jana Uriel Kratochvílová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Kdo to byl Jana Uriel Kratochvílová? Kdy se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Kde se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Jana Uriel Kratochvílová je v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jana Uriel Kratochvílová kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Uriel Kratochvílová i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.