Kdo je to?
Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová?

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Stručný životopis

Jana Uriel Kratochvílová je současná zpěvačka, skladatelka a textařka. Vyniká rozsahem hlasu od basů až k sopránovým výškám a také extravagancí jak ve vystoupeních, tak kostýmech a líčení. Je obtížně zařaditelná k hudebním směrům nebo trendům.
Na pěveckou scénu vstoupila v roce 1973 a prošla více hudebními skupinami a divadly – např. Country beat Jiřího Brabce, Jezinky, Kroky Fr. Janečka. Založila i vlastní kapelu Motor. V roce 1983 emigrovala a vystupovala pod pseudonymem Jana Pope, Zuru, Uriel aj. Od roku 2003 se vracela pravidelně do vlasti a nyní zde vydává nová alba i vystupuje se skupinou Illuminatica.Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Jana Uriel Kratochvílová

Datum narození: 14. 1. 1953
Místo narození: Zlín

Sdílejte tuto stránku s osobností Jana Uriel Kratochvílová se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kontraindikace? Víte co je Tečkovací strojek? Vzpomenete si na definici slova Iontový nápoj? Vzpomněli byste si co označuje výraz ROM?

Klíčová slova: termín, synonymum, popis, wiki, co je to Jana Uriel Kratochvílová?, vysvětlení, co znamená, popis, kdo to je, význam, formulace, Jana Uriel Kratochvílová, hudba, kdo je Jana Uriel Kratochvílová?, heslo, význam pojmu

Pojem Jana Uriel Kratochvílová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Jana Uriel Kratochvílová na Google.cz

Vyhledat heslo Jana Uriel Kratochvílová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jana Uriel Kratochvílová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Jana Uriel Kratochvílová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Uriel Kratochvílová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Uriel Kratochvílová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Kdo to byl Jana Uriel Kratochvílová? Kdy se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Kde se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Jana Uriel Kratochvílová je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jana Uriel Kratochvílová řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Uriel Kratochvílová i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.