Kdo je to?
Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová?

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Stručný životopis

Jana Uriel Kratochvílová je současná zpěvačka, skladatelka a textařka. Vyniká rozsahem hlasu od basů až k sopránovým výškám a také extravagancí jak ve vystoupeních, tak kostýmech a líčení. Je obtížně zařaditelná k hudebním směrům nebo trendům.
Na pěveckou scénu vstoupila v roce 1973 a prošla více hudebními skupinami a divadly – např. Country beat Jiřího Brabce, Jezinky, Kroky Fr. Janečka. Založila i vlastní kapelu Motor. V roce 1983 emigrovala a vystupovala pod pseudonymem Jana Pope, Zuru, Uriel aj. Od roku 2003 se vracela pravidelně do vlasti a nyní zde vydává nová alba i vystupuje se skupinou Illuminatica.Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Jana Uriel Kratochvílová

Datum narození: 14. 1. 1953
Místo narození: Zlín

Zaujala vás biografie osobnosti Jana Uriel Kratochvílová? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Falešná svíčková? Víte, co je to Groteska? Vzpomenete si na definici slova Odstavec? Rozumíte pojmu PUR pěna?

Klíčová slova: popis, definice, co je to Jana Uriel Kratochvílová?, význam, hudba, vysvětlení, Jana Uriel Kratochvílová, synonymum, co znamená, wiki, formulace, význam slova, kdo to je, přesný výraz, slovo, původ slova

Pojem Jana Uriel Kratochvílová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jana Uriel Kratochvílová v následujících zdrojích

Hledat frázi Jana Uriel Kratochvílová ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Jana Uriel Kratochvílová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Jana Uriel Kratochvílová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Jana Uriel Kratochvílová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Uriel Kratochvílová například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Jana Uriel Kratochvílová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Kdo to byl Jana Uriel Kratochvílová? Kdy se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Kde se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Jana Uriel Kratochvílová se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jana Uriel Kratochvílová dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Uriel Kratochvílová i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.