Kdo je to?
Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová?

Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Stručný životopis

Jana Uriel Kratochvílová je současná zpěvačka, skladatelka a textařka. Vyniká rozsahem hlasu od basů až k sopránovým výškám a také extravagancí jak ve vystoupeních, tak kostýmech a líčení. Je obtížně zařaditelná k hudebním směrům nebo trendům.
Na pěveckou scénu vstoupila v roce 1973 a prošla více hudebními skupinami a divadly – např. Country beat Jiřího Brabce, Jezinky, Kroky Fr. Janečka. Založila i vlastní kapelu Motor. V roce 1983 emigrovala a vystupovala pod pseudonymem Jana Pope, Zuru, Uriel aj. Od roku 2003 se vracela pravidelně do vlasti a nyní zde vydává nová alba i vystupuje se skupinou Illuminatica.Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Jana Uriel Kratochvílová

Datum narození: 14. 1. 1953
Místo narození: Zlín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jana Uriel Kratochvílová sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kontokorent? Pamatujete si definici pojmu Ethernet? Vzpomenete si na definici slova Čtvrtfinále? Vzpomněli byste si co znamená slovo Halászlé?

Klíčová slova: Jana Uriel Kratochvílová, kdo to je, odborný výraz, lexikon, termín, wiki, pojem, původ slova, heslo, synonymum, význam slova, popis, slovo, co znamená, etymologie, význam pojmu

Pojem Jana Uriel Kratochvílová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jana Uriel Kratochvílová

Zkusit najít frázi Jana Uriel Kratochvílová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jana Uriel Kratochvílová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Jana Uriel Kratochvílová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Jana Uriel Kratochvílová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Uriel Kratochvílová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jana Uriel Kratochvílová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Kdo to byl Jana Uriel Kratochvílová? Kdy se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Kde se narodil Jana Uriel Kratochvílová? Jana Uriel Kratochvílová patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jana Uriel Kratochvílová kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Uriel Kratochvílová i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.