Kdo je to?
Kdo je Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Jana Uriel Kratochvílová

Kdo je Jana Uriel Kratochvílová? Životopis, informace, biografie, hudba

Jana Uriel Kratochvílová je současná zpěvačka, skladatelka a textařka. Vyniká rozsahem hlasu od basů až k sopránovým výškám a také extravagancí jak ve vystoupeních, tak kostýmech a líčení. Je obtížně zařaditelná k hudebním směrům nebo trendům.
Na pěveckou scénu vstoupila v roce 1973 a prošla více hudebními skupinami a divadly – např. Country beat Jiřího Brabce, Jezinky, Kroky Fr. Janečka. Založila i vlastní kapelu Motor. V roce 1983 emigrovala a vystupovala pod pseudonymem Jana Pope, Zuru, Uriel aj. Od roku 2003 se vracela pravidelně do vlasti a nyní zde vydává nová alba i vystupuje se skupinou Illuminatica.Kdo je Jana Uriel Kratochvílová? Životopis Jana Uriel Kratochvílová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Jana Uriel Kratochvílová

Datum narození: 14. 1. 1953
Místo narození: Zlín

Popis osobnosti Jana Uriel Kratochvílová můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Dokovací stanice? Víte co je Rosný bod? Vzpomenete si na definici slova Tantra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Marengo?

Klíčová slova: popis, narození, Jana Uriel Kratochvílová, hudba, wikipedie, osobnost, zajímavosti, datum narození, vysvětlení, biografie, hudba, osobnosti, kdo je Jana Uriel Kratochvílová?, život, kdy se narodila Jana Uriel Kratochvílová?, informace

Pojem Jana Uriel Kratochvílová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jana Uriel Kratochvílová

Najít heslo Jana Uriel Kratochvílová na Google.cz

Zkusit najít termín Jana Uriel Kratochvílová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jana Uriel Kratochvílová na Youtube

Vyhledat termín Jana Uriel Kratochvílová ve Wikipedii

Hledat termín Jana Uriel Kratochvílová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Uriel Kratochvílová například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Uriel Kratochvílová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jana Uriel Kratochvílová? Kdy se narodila Jana Uriel Kratochvílová? Kde se narodila Jana Uriel Kratochvílová? Jana Uriel Kratochvílová je v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jana Uriel Kratochvílová řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Uriel Kratochvílová i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.