Kdo je to?
Kdo je Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Ivan Langer?

Kdo je Ivan Langer? Životopis, informace, biografie, politici

Ivan Langer je expolitik, absolvent lékařské a právnické fakulty. Do politiky vstoupil jako člen stávkového výboru studentů v roce 1989. Stal se členem ODS, poslancem a místopředsedou Poslanecké sněmovny parlamentu ČR a ministrem informatiky a ministrem vnitra.
Jako pedagog vyučoval na Právnické fakultě UP podílel se na založení akademie CEVRO a soukromé školy CEVRO institutu. Po složení advokátní zkoušky se Ivan Langer stal advokátem a nadále působí v ODS.Kdo je Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Ivan Langer

Národnost: česká
Datum narození: 1. ledna 1967
Místo narození: Olomouc

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Langer sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Chromofobie? Znáte pojem Borax? Pamatujete si definici pojmu Fair trade? Vzpomenete si na definici slova Patos?

Klíčová slova: narození, wiki, popis, politici, zajímavosti, Ivan Langer, vysvětlení, místo narození, osobnost, wikipedie, osobnosti, biografie, kdo je Ivan Langer?, informace, datum narození, lexikon

Pojem Ivan Langer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ivan Langer doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Ivan Langer ve Wikislovníku

Hledat slovo Ivan Langer ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Ivan Langer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Langer ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ivan Langer ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Langer například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Langer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ivan Langer? Kdy se narodil Ivan Langer? Kde se narodil Ivan Langer? Ivan Langer patří do sekce Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Ivan Langer dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Langer i v jiné kategorii než je politici.