Kdo je to?
Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Langer?

Kdo je to Ivan Langer? Stručný životopis

Ivan Langer je expolitik, absolvent lékařské a právnické fakulty. Do politiky vstoupil jako člen stávkového výboru studentů v roce 1989. Stal se členem ODS, poslancem a místopředsedou Poslanecké sněmovny parlamentu ČR a ministrem informatiky a ministrem vnitra.
Jako pedagog vyučoval na Právnické fakultě UP podílel se na založení akademie CEVRO a soukromé školy CEVRO institutu. Po složení advokátní zkoušky se Ivan Langer stal advokátem a nadále působí v ODS.Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Ivan Langer

Národnost: česká
Datum narození: 1. ledna 1967
Místo narození: Olomouc

Tento text (Ivan Langer) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Perzekuce? Vzpomněli byste si na význam slova Rychlá půjčka? Pamatujete si definici pojmu Google? Znáte definici termínu Veni vidi vici?

Klíčová slova: termín, etymologie, synonymum, popis, co znamená, kdo to je, informace, heslo, význam pojmu, popis, vysvětlení, význam slova, formulace, politici, wiki, definice

Pojem Ivan Langer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ivan Langer lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Ivan Langer na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Langer ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ivan Langer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Ivan Langer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Langer například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Langer

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Langer? Kdo to byl Ivan Langer? Kdy se narodil Ivan Langer? Kde se narodil Ivan Langer? Ivan Langer je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Langer dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Langer i v jiné kategorii než je politici.