Kdo je to?
Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Langer?

Kdo je to Ivan Langer? Stručný životopis

Ivan Langer je expolitik, absolvent lékařské a právnické fakulty. Do politiky vstoupil jako člen stávkového výboru studentů v roce 1989. Stal se členem ODS, poslancem a místopředsedou Poslanecké sněmovny parlamentu ČR a ministrem informatiky a ministrem vnitra.
Jako pedagog vyučoval na Právnické fakultě UP podílel se na založení akademie CEVRO a soukromé školy CEVRO institutu. Po složení advokátní zkoušky se Ivan Langer stal advokátem a nadále působí v ODS.Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Ivan Langer

Národnost: česká
Datum narození: 1. ledna 1967
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivan Langer? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Perzekuce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Školkovné? Pamatujete si definici pojmu Google? Znáte termín Chanuka?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, lexikon, co je to Ivan Langer?, popis, vysvětlení, odborný výraz, význam, přesný výraz, wiki, formulace, etymologie, kdo to je, Ivan Langer, význam pojmu, co znamená

Pojem Ivan Langer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Ivan Langer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Ivan Langer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Ivan Langer ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ivan Langer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Langer například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Ivan Langer? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Langer? Kdo to byl Ivan Langer? Kdy se narodil Ivan Langer? Kde se narodil Ivan Langer? Ivan Langer je v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ivan Langer dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Langer i v jiné kategorii než je politici.