Kdo je to?
Kdo je Elle King? Životopis Elle King, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Elle King

Kdo je Elle King? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Tanner Elle Schneider je americká zpěvačka a herečka. Narodila se v Los Angeles a její otec je známý komediální herec Rob Schneider. Od mala se učila hrát na kytaru a měla ráda country a blues. Po střední škole začala studovat malbu a film na University of the Arts ve městě Philadelphia. Během studií se naučila hrát na banjo.
Poprvé se objevila v televizi po boku svého otce ve filmu Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999). Ve 23 letech vyšlo její první EP s názvem The Elle King EP (2012), které vydalo vydavatelství RCA a obsahovalo celkem 4 skladby. Až o tři roky později Elle King vydala své debutové album Love Stuff. Píseň Ex’s & Oh’s byla dvakrát nominována na cenu Grammy. Tři roky po jejím prvním albu vydala druhé album Love Stuff (2015). V hitparádě Billboard 100 se umístilo na 10. místě. Spolupracovala s country zpěvákem Dierksem Bentleyem na písni Different for Girls, kterou spolu zahráli v roce 2016 na jubilejním padesátém předávání cen country hudby. King a Bentley získali cenu za hudební událost roku. Její třetí album Shake the Spirit vyšlo v roce 2018. Během kariéry byla na turné s hudebníky jako je James Bay, Ed Sheeran nebo s kapelou Of Monsters and Men.Kdo je Elle King? Životopis Elle King, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Elle King

Národnost: americká
Datum narození: 3. 7. 1989
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Líbí se stručný životopis s osobou Elle King? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Doping? Vzpomenete si na definici slova Skeč? Znáte termín Atlas? Vzpomněli byste si na význam slova Zimní čas?

Klíčová slova: hudba, osobnosti, životopis, lexikon, popis, wiki, kdo je Elle King?, kdy se narodila Elle King?, život, hudba, kde se narodila Elle King?, datum narození, wikipedie, narození, informace, místo narození

Pojem Elle King je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Elle King ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Elle King ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Elle King ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Elle King na Youtube

Vyhledat heslo Elle King ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Elle King například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Elle King? Stručná biografie

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Elle King? Kdy se narodila Elle King? Kde se narodila Elle King? Elle King je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, flétna, elle King, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Elle King dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elle King i v jiné kategorii než je hudba.