Kdo je to?
Kdo je to Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lenoch? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lenoch?

Co znamená a jaký je význam slova Lenoch?

Lenoch je člověk, který nic nedělá nebo jen málo, povaluje se, lenoší. Od jeho pojmenování byly odvozeny i názvy kusů nábytku, na kterých se lenoší.
Lenoch se vyhýbá nejen práci, ale jakékoli náročnější činnosti, nejraději ze všeho odpočívá a nemá rád vyrušování. Pokud je nucen něco dělat, dělá pomalu, nekvalitně a není spolehlivý.


Kdo je to Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lenoch? Lidé, hanlivé

Definici slova Lenoch můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Amoniak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trestní bezúhonnost? Rozumíte pojmu Komorbidita? Víte co je Ratan?

Klíčová slova: etymologie, popis, odborný výraz, hanlivé, vysvětlení, synonymum, význam, heslo, význam pojmu, původ slova, co znamená, informace, hanlivé, termín, význam slova, wikipedie

Pojem Lenoch je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Lenoch ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Lenoch na Youtube

Hledat výraz Lenoch ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Lenoch ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lenoch ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenoch například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Lenoch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Lenoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lenoch? Definice pojmu Lenoch je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.