Kdo je to?
Kdo je to, byl Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lenoch? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lenoch?

Jaký je význam slova Lenoch? Co to znamená?

Lenoch je člověk, který nic nedělá nebo jen málo, povaluje se, lenoší. Od jeho pojmenování byly odvozeny i názvy kusů nábytku, na kterých se lenoší.
Lenoch se vyhýbá nejen práci, ale jakékoli náročnější činnosti, nejraději ze všeho odpočívá a nemá rád vyrušování. Pokud je nucen něco dělat, dělá pomalu, nekvalitně a není spolehlivý.


Kdo je to, byl Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lenoch? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Lenoch? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Amoniak? Znáte termín THC? Rozumíte pojmu Plurál? Víte, co je to S-rank?

Klíčová slova: význam slova, definice, synonymum, Lenoch, informace, pojem, význam, formulace, wiki, kdo to je, co znamená, původ slova, termín, kdo je Lenoch?, etymologie, heslo

Pojem Lenoch je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Lenoch ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Lenoch ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lenoch ve Wikimedia Commons

Najít výraz Lenoch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenoch například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Lenoch, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lenoch? Kdo to byl Lenoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lenoch? Definice pojmu Lenoch je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Lenoch i v jiných kategoriích (než hanlivé).