Kdo je to?
Kdo je to Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lenoch? Lidé, hanlivé

Lenoch

Jaký je význam slova Lenoch? Co to znamená?

Lenoch je člověk, který nic nedělá nebo jen málo, povaluje se, lenoší. Od jeho pojmenování byly odvozeny i názvy kusů nábytku, na kterých se lenoší.
Lenoch se vyhýbá nejen práci, ale jakékoli náročnější činnosti, nejraději ze všeho odpočívá a nemá rád vyrušování. Pokud je nucen něco dělat, dělá pomalu, nekvalitně a není spolehlivý.


Kdo je to Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lenoch? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Lenoch s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Lapidárium? Znáte termín Lapacho? Rozumíte pojmu Mikropůjčka? Víte, co je to Tajfun?

Klíčová slova: formulace, informace, slovo, pojem, Lenoch, přesný výraz, etymologie, přesný význam, hanlivé, odborný výraz, wiki, původ slova, lexikon, význam slova, heslo, přesný výraz

Pojem Lenoch je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Lenoch v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Lenoch ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Lenoch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Lenoch ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Lenoch na Youtube

Najít pojem Lenoch ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenoch například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Lenoch, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lenoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lenoch? Definice pojmu Lenoch se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní chlapec, lenoch, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Lenoch i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.