Kdo je to?
Kdo je to, byl Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lenoch? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lenoch?

Jaký je význam slova Lenoch? Co to znamená?

Lenoch je člověk, který nic nedělá nebo jen málo, povaluje se, lenoší. Od jeho pojmenování byly odvozeny i názvy kusů nábytku, na kterých se lenoší.
Lenoch se vyhýbá nejen práci, ale jakékoli náročnější činnosti, nejraději ze všeho odpočívá a nemá rád vyrušování. Pokud je nucen něco dělat, dělá pomalu, nekvalitně a není spolehlivý.Kdo je to, byl Lenoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lenoch? Lidé, hanlivé

Tento text (Lenoch) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Nihilismus? Víte, co je to Pneumokok? Rozumíte pojmu Euroval? Rozumíte pojmu Genetika?

Klíčová slova: Lenoch, význam, co je to Lenoch?, hanlivé, lexikon, informace, přesný výraz, kdo je Lenoch?, slovo, popis, wiki, definice, kdo to je, pojem, etymologie, heslo

Pojem Lenoch je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Lenoch ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Lenoch ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Lenoch ve Wikislovníku

Hledat výraz Lenoch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenoch například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lenoch

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lenoch? Kdo to byl Lenoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lenoch? Definice pojmu Lenoch je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lenoch v jiné sekci než hanlivé.