Kdo je to?
Kdo je to, byl Jirchář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jirchář? Lidé, historie

Kdo je to Jirchář?

Co znamená a jaký je význam slova Jirchář?

Slovo jirchář označuje zaniklé řemeslo. Jircháři se zabývali zpracováním kůží. Kůže zbavovali srsti a tukové vrstvy. Součástí postupu bylo máčení kůží v různých roztocích, v louhu a podobně. Bylo známo, že jirchářské dílny i na středověké poměry nevábně zapáchaly, proto byly často umístěny na okrajích měst. Dnes je připomíná už jen někde se vyskytující název ulice Jirchářská.Kdo je to, byl Jirchář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jirchář? Lidé, historie

Tento text (Jirchář) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Login? Znáte pojem Diktafon? Rozumíte pojmu Gamepad? Vzpomenete si na definici slova Asertivita?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, termín, informace, slovo, etymologie, význam slova, historie, heslo, wiki, formulace, kdo je Jirchář?, popis, význam, vysvětlení, kdo to je

Pojem Jirchář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jirchář zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Jirchář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jirchář na Youtube

Vyhledat slovo Jirchář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Jirchář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jirchář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Jirchář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jirchář? Kdo to byl Jirchář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jirchář? Definice pojmu Jirchář je v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.