Kdo je to?
Kdo je Josef Šmukař? Životopis Josef Šmukař, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Josef Šmukař?

Kdo je Josef Šmukař? Životopis, informace, biografie, herectví

Josef Šmukař je český zpěvák.
Často bývá zmiňován také jako Jožka Šmukař.
Je známý především v komunitě milovníků dechovky. Pravidelně vystupuje s cimbálovými a dechovými orchestry. Tuto hudbu představuje i v televizních pořadech, ve kterých se též často věnuje tématům a motivům spojeným s vínem, vinařstvím, Moravou a tradicemi. Provázel tak například pořady České televize Putování za písničkou nebo Vínko, vínečko...
Dlouhodobě působil třeba v kapele Moravanka Jana Slabáka či Brněnské Moravěnce. Spolupracoval však i s mnoha dalšími orchestry a kapelami, a přestože lidová píseň a dechová hudba je základem jeho vystoupení, zazní na nich občas třeba i swing.
Jeho diskografie obsahuje celou řadu nahrávek lidových písní: například Ta naše písnička, Lidové písně z Moravy a Čech (2003), Pohár vína s přáteli (2004), Při víně, o víně (2009) nebo Jožka Šmukař & cimbálová muzika (2010).
V roce 2010 byla vydána naučná a popularizační kniha Putování s Jožkou Šmukařem za písničkou a za vínem.Kdo je Josef Šmukař? Životopis Josef Šmukař, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Josef Šmukař

Národnost: česká
Datum narození: 15. října 1955
Místo narození: Kyjov

Líbí se stručný životopis s osobou Josef Šmukař? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Afekt? Pamatujete si definici pojmu Hybnost? Víte co je Prodloužení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Imho?

Klíčová slova: národnost, herectví, zajímavosti, narození, Josef Šmukař, Josef Šmukař, osobnosti, kdo je Josef Šmukař?, wikipedie, informace, životopis, datum narození, biografie, lexikon, život, kde se narodil Josef Šmukař?

Pojem Josef Šmukař je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Josef Šmukař na Youtube

Zkusit najít Josef Šmukař na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Josef Šmukař ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Josef Šmukař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Josef Šmukař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Šmukař například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Josef Šmukař? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Josef Šmukař? Kdy se narodil Josef Šmukař? Kde se narodil Josef Šmukař? Josef Šmukař je v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Josef Šmukař dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Šmukař i v jiné kategorii než je herectví.