Kdo je to?
Kdo je to, byl Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lokaj? Lidé, historie

Kdo je to Lokaj?

Jaký je význam slova Lokaj? Co to znamená?

Lokaj byl jedním ze sloužících šlechticů. Jednalo se o sluhu určeného k osobní službě. Nosil zvláštní livrej, aby zdůraznil své postavení. V současnosti se toto slovo nepoužívá pro označení povolání, ale jako hanlivý výraz.
Lokajem je nazýván ten, kdo posluhuje zájmům někoho jiného, aniž by se ohlížel na charakter, důstojnost, čestnost. Jinak se označuje také jako přisluhovač či patolízal.Kdo je to, byl Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lokaj? Lidé, historie

Definici slova Lokaj můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ačokča? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svoboda? Víte co je Sniffing? Znáte termín Velká koalice?

Klíčová slova: popis, informace, kdo je Lokaj?, formulace, lexikon, význam slova, popis, definice, heslo, synonymum, co je to Lokaj?, wiki, odborný výraz, historie, původ slova, vysvětlení

Pojem Lokaj je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Lokaj v následujících vyhledávačích

Hledat termín Lokaj ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Lokaj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Lokaj na Google.cz

Vyhledat slovo Lokaj ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lokaj například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Lokaj? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lokaj? Kdo to byl Lokaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lokaj? Definice pojmu Lokaj se nachází v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Lokaj i v jiné sekci než je kategorie historie.