Kdo je to?
Kdo je to Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lokaj? Lidé, historie

Kdo je to Lokaj?

Jaký je význam slova Lokaj? Co to znamená?

Lokaj byl jedním ze sloužících šlechticů. Jednalo se o sluhu určeného k osobní službě. Nosil zvláštní livrej, aby zdůraznil své postavení. V současnosti se toto slovo nepoužívá pro označení povolání, ale jako hanlivý výraz.
Lokajem je nazýván ten, kdo posluhuje zájmům někoho jiného, aniž by se ohlížel na charakter, důstojnost, čestnost. Jinak se označuje také jako přisluhovač či patolízal.Kdo je to Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lokaj? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lokaj s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Kybernetika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plugin? Víte co je Burleska? Znáte termín Turbulence?

Klíčová slova: definice, etymologie, pojem, wikipedie, lexikon, Lokaj, popis, odborný výraz, význam, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, synonymum, termín, co znamená, heslo

Pojem Lokaj je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Lokaj v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Lokaj ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Lokaj ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Lokaj ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Lokaj ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lokaj například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Lokaj? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lokaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lokaj? Definice pojmu Lokaj je v kategorii Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Lokaj i v jiné části webu než je kategorie historie.