Kdo je to?
Kdo je to Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lokaj? Lidé, historie

Lokaj

Co znamená a jaký je význam slova Lokaj?

Lokaj byl jedním ze sloužících šlechticů. Jednalo se o sluhu určeného k osobní službě. Nosil zvláštní livrej, aby zdůraznil své postavení. V současnosti se toto slovo nepoužívá pro označení povolání, ale jako hanlivý výraz.
Lokajem je nazýván ten, kdo posluhuje zájmům někoho jiného, aniž by se ohlížel na charakter, důstojnost, čestnost. Jinak se označuje také jako přisluhovač či patolízal.Kdo je to Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lokaj? Lidé, historie

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova UNICEF? Víte co je Psotník? Víte co je Arkáda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kemp?

Klíčová slova: termín, formulace, heslo, přesný výraz, informace, wiki, co znamená, Lokaj, etymologie, historie, původ slova, slovo, popis, lexikon, odborný výraz, význam slova

Pojem Lokaj je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Lokaj

Vyhledat heslo Lokaj v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Lokaj na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lokaj ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Lokaj ve Wikipedii

Zkusit najít termín Lokaj ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lokaj například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Lokaj, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Lokaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lokaj? Definice pojmu Lokaj patří do kategorie Historie

Kategorie historie, rytíř, lokaj, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Lokaj i v jiné části webu než je kategorie historie.