Kdo je to?
Kdo je to, byl Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lokaj? Lidé, historie

Kdo je to Lokaj?

Jaký je význam slova Lokaj? Co to znamená?

Lokaj byl jedním ze sloužících šlechticů. Jednalo se o sluhu určeného k osobní službě. Nosil zvláštní livrej, aby zdůraznil své postavení. V současnosti se toto slovo nepoužívá pro označení povolání, ale jako hanlivý výraz.
Lokajem je nazýván ten, kdo posluhuje zájmům někoho jiného, aniž by se ohlížel na charakter, důstojnost, čestnost. Jinak se označuje také jako přisluhovač či patolízal.Kdo je to, byl Lokaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lokaj? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Lokaj? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ampérhodina? Pamatujete si definici pojmu Rayon? Víte co je Deviace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zlatý řez?

Klíčová slova: kdo je Lokaj?, historie, informace, co je to Lokaj?, popis, význam slova, lexikon, kdo to je, formulace, přesný význam, wiki, význam pojmu, etymologie, význam, popis, Lokaj

Pojem Lokaj je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lokaj

Hledat videa s názvem Lokaj na Youtube

Zkusit najít frázi Lokaj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Lokaj ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Lokaj na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lokaj například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lokaj

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lokaj? Kdo to byl Lokaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lokaj? Definice pojmu Lokaj patří do sekce historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Lokaj i v jiné kategorii než v historie.