Kdo je to?
Kdo je Richard Brabec? Životopis Richard Brabec, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Richard Brabec

Kdo je Richard Brabec? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Richard Brabec je politik, ministr životního prostředí ČR, místopředseda vlády, poslanec i zastupitel. Je členem hnutí ANO a také jeho místopředsedou.
Před vstupem do politiky byl ředitelem Lovochemie, součásti koncernu Agrofert. Richard Brabec je absolventem Přírodovědecké fakulty UK v Praze. Je také členem představenstva Svazu chemického průmyslu.Kdo je Richard Brabec? Životopis Richard Brabec, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Richard Brabec

Národnost: česká
Datum narození: 5. července 1966
Místo narození: Kladno

Zaujala vás biografie osobnosti Richard Brabec? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Obrtlík? Znáte termín Zirkon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sestina? Víte, co je to Karuselový podvod?

Klíčová slova: kde se narodil Richard Brabec?, životopis, Richard Brabec, datum narození, biografie, zajímavosti, kdo je Richard Brabec?, informace, vysvětlení, politici, narození, wikipedie, osobnosti, život, wiki, politici

Pojem Richard Brabec je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Richard Brabec v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Richard Brabec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Richard Brabec na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Richard Brabec ve Wikipedii

Hledat frázi Richard Brabec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Richard Brabec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Brabec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Richard Brabec

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Richard Brabec? Kdy se narodil Richard Brabec? Kde se narodil Richard Brabec? Richard Brabec se nachází v kategorii Politici

Kategorie politici, konzultant, richard Brabec, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Richard Brabec řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Brabec i v jiné kategorii než je politici.