Kdo je to?
Kdo je Richard Brabec? Životopis Richard Brabec, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Richard Brabec?

Kdo je Richard Brabec? Životopis, informace, biografie, politici

Richard Brabec je politik, ministr životního prostředí ČR, místopředseda vlády, poslanec i zastupitel. Je členem hnutí ANO a také jeho místopředsedou.
Před vstupem do politiky byl ředitelem Lovochemie, součásti koncernu Agrofert. Richard Brabec je absolventem Přírodovědecké fakulty UK v Praze. Je také členem představenstva Svazu chemického průmyslu.Kdo je Richard Brabec? Životopis Richard Brabec, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Richard Brabec

Národnost: česká
Datum narození: 5. července 1966
Místo narození: Kladno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Richard Brabec s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Lymfom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ragú? Vzpomněli byste si co označuje výraz Okroška? Znáte termín Červená čísla?

Klíčová slova: Richard Brabec, datum narození, život, narození, politici, kdy se narodil Richard Brabec?, politici, lexikon, osobnosti, zajímavosti, národnost, wiki, Richard Brabec, popis, kde se narodil Richard Brabec?, osobnost

Pojem Richard Brabec je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Richard Brabec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Richard Brabec na Youtube

Najít slovo Richard Brabec na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Richard Brabec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Richard Brabec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Richard Brabec ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Brabec například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Richard Brabec?

Právě jste zjistili Kdo je to Richard Brabec? Kdy se narodil Richard Brabec? Kde se narodil Richard Brabec? Richard Brabec je v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Richard Brabec dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Brabec i v jiné kategorii než je politici.