Kdo je to?
Kdo je to Pánbíčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pánbíčkář? Lidé, hanlivé

Pánbíčkář

Co znamená a jaký je význam slova Pánbíčkář?

Pánbíčkář je hanlivé označení pro věřícího člověka. Nejčastěji se hovoří o lidech věřící v Pána Boha. Odtud pochází zkomolenina slova pánbíčkář/pánbíčkářka. Jedná se o pobožného člověka - křesťana, který se hodně modlí, chodí pravidelně do kostela na mše svaté. Dodržuje všechny důležité církevní svátky jako jsou Vánoce, Velikonoce, půst, advent. Dodržuje Desatero Božích přikázání, chová se k lidem uctivě, mluví slušně a spisovně, nezištně pomáhá druhým lidem a samozřejmě odpouští zlé skutky.


Kdo je to Pánbíčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pánbíčkář? Lidé, hanlivé

Tento text (Pánbíčkář) můžete sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Sorbitol? Znáte definici termínu Polyartróza? Vzpomenete si na definici slova MSc? Pamatujete si definici pojmu Příkazový řádek?

Klíčová slova: Pánbíčkář, přesný výraz, Pánbíčkář, informace, slovo, přesný význam, etymologie, co znamená, význam slova, wiki, heslo, význam pojmu, termín, význam, přesný výraz, hanlivé

Pojem Pánbíčkář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Pánbíčkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Pánbíčkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Pánbíčkář ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pánbíčkář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pánbíčkář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pánbíčkář například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pánbíčkář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pánbíčkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pánbíčkář? Definice pojmu Pánbíčkář patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.