Kdo je to?
Kdo je to Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Mahulena Bočanová?

Kdo je to Mahulena Bočanová? Stručný životopis

Mahulena Bočanová je filmová, divadelní i televizní herečka. Je absolventkou konzervatoře v Praze, již při studiu působila v Národním divadle. Později hrála v Činoherním klubu, hraje také v divadelním souboru Háta. V televizi se představila např. v seriálech Chalupáři, Pan Tau, Návštěvníci, Vyprávěj, Stopy života a jiných. K jejím filmům se řadí například Kouzelný měšec, Golet v údolí, Tábor padlých žen apod.
Mahulena Bočanová účinkovala také ve StarDance a svůj hlas propůjčila i Radiožurnálu – Českému rozhlasu I.Kdo je to Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Mahulena Bočanová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1967
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Mahulena Bočanová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dual core? Vzpomněli byste si na význam slova Pišingr? Znáte pojem Komunikace? Znáte definici termínu Dual sim?

Klíčová slova: formulace, popis, heslo, definice, vysvětlení, odborný výraz, informace, význam pojmu, význam slova, termín, lexikon, co je to Mahulena Bočanová?, popis, etymologie, co znamená, synonymum

Pojem Mahulena Bočanová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Mahulena Bočanová ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Mahulena Bočanová ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Mahulena Bočanová na Google.cz

Hledat termín Mahulena Bočanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mahulena Bočanová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mahulena Bočanová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mahulena Bočanová? Kdo to byl Mahulena Bočanová? Kdy se narodil Mahulena Bočanová? Kde se narodil Mahulena Bočanová? Mahulena Bočanová se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Mahulena Bočanová řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mahulena Bočanová i v jiné kategorii než je herectví.