Kdo je to?
Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Mahulena Bočanová?

Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis, informace, biografie, herectví

Mahulena Bočanová je filmová, divadelní i televizní herečka. Je absolventkou konzervatoře v Praze, již při studiu působila v Národním divadle. Později hrála v Činoherním klubu, hraje také v divadelním souboru Háta. V televizi se představila např. v seriálech Chalupáři, Pan Tau, Návštěvníci, Vyprávěj, Stopy života a jiných. K jejím filmům se řadí například Kouzelný měšec, Golet v údolí, Tábor padlých žen apod.
Mahulena Bočanová účinkovala také ve StarDance a svůj hlas propůjčila i Radiožurnálu – Českému rozhlasu I.Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Mahulena Bočanová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1967
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Mahulena Bočanová? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Akumulátor? Víte, co je to Konspirace? Znáte pojem Transparentní účet? Rozumíte pojmu Překlenovací úvěr?

Klíčová slova: herectví, osobnost, osobnosti, Mahulena Bočanová, lexikon, zajímavosti, datum narození, wiki, kdo je Mahulena Bočanová?, informace, Mahulena Bočanová, wikipedie, národnost, kde se narodila Mahulena Bočanová?, popis, místo narození

Pojem Mahulena Bočanová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Mahulena Bočanová

Vyhledat termín Mahulena Bočanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mahulena Bočanová ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Mahulena Bočanová ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Mahulena Bočanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mahulena Bočanová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mahulena Bočanová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Mahulena Bočanová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Mahulena Bočanová? Kdy se narodila Mahulena Bočanová? Kde se narodila Mahulena Bočanová? Mahulena Bočanová se nachází v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Mahulena Bočanová kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mahulena Bočanová i v jiné kategorii než je herectví.