Kdo je to?
Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Mahulena Bočanová?

Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis, informace, biografie, herectví

Mahulena Bočanová je filmová, divadelní i televizní herečka. Je absolventkou konzervatoře v Praze, již při studiu působila v Národním divadle. Později hrála v Činoherním klubu, hraje také v divadelním souboru Háta. V televizi se představila např. v seriálech Chalupáři, Pan Tau, Návštěvníci, Vyprávěj, Stopy života a jiných. K jejím filmům se řadí například Kouzelný měšec, Golet v údolí, Tábor padlých žen apod.
Mahulena Bočanová účinkovala také ve StarDance a svůj hlas propůjčila i Radiožurnálu – Českému rozhlasu I.Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Mahulena Bočanová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1967
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Mahulena Bočanová s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Akumulátor? Znáte pojem B2B? Znáte pojem Legionella? Vzpomenete si na definici slova Kalač?

Klíčová slova: život, datum narození, místo narození, národnost, osobnost, informace, zajímavosti, Mahulena Bočanová, Mahulena Bočanová, lexikon, wiki, kdo je Mahulena Bočanová?, herectví, osobnosti, kdy se narodila Mahulena Bočanová?, herectví

Pojem Mahulena Bočanová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Mahulena Bočanová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Mahulena Bočanová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Mahulena Bočanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Mahulena Bočanová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mahulena Bočanová například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Mahulena Bočanová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Mahulena Bočanová? Kdy se narodila Mahulena Bočanová? Kde se narodila Mahulena Bočanová? Mahulena Bočanová je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Mahulena Bočanová třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mahulena Bočanová i v jiné kategorii než je herectví.