Kdo je to?
Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Mahulena Bočanová

Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Mahulena Bočanová je filmová, divadelní i televizní herečka. Je absolventkou konzervatoře v Praze, již při studiu působila v Národním divadle. Později hrála v Činoherním klubu, hraje také v divadelním souboru Háta. V televizi se představila např. v seriálech Chalupáři, Pan Tau, Návštěvníci, Vyprávěj, Stopy života a jiných. K jejím filmům se řadí například Kouzelný měšec, Golet v údolí, Tábor padlých žen apod.
Mahulena Bočanová účinkovala také ve StarDance a svůj hlas propůjčila i Radiožurnálu – Českému rozhlasu I.Kdo je Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Mahulena Bočanová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1967
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Mahulena Bočanová můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Droga? Vzpomenete si na definici slova Porodní plán? Znáte pojem Mykologie? Vzpomněli byste si na význam slova Přímá řeč?

Klíčová slova: informace, zajímavosti, datum narození, Mahulena Bočanová, biografie, národnost, lexikon, místo narození, životopis, kdo je Mahulena Bočanová?, osobnosti, osobnost, wiki, wikipedie, narození, Mahulena Bočanová

Pojem Mahulena Bočanová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Mahulena Bočanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Mahulena Bočanová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Mahulena Bočanová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Mahulena Bočanová na Google obrázcích

Hledat slovo Mahulena Bočanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mahulena Bočanová například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Mahulena Bočanová?

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Mahulena Bočanová? Kdy se narodila Mahulena Bočanová? Kde se narodila Mahulena Bočanová? Mahulena Bočanová patří do sekce Herectví

Kategorie herectví, žena lilie, mahulena Bočanová, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Mahulena Bočanová třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mahulena Bočanová i v jiné kategorii než je herectví.