Kdo je to?
Kdo je Radek John? Životopis Radek John, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Radek John

Kdo je Radek John? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Radek John je spisovatel, scénárista, novinář a moderátor, od roku 2009 také politik – předseda strany Věci veřejné, ministr vnitra a místopředseda vlády. Je absolventem scénáristiky a dramaturgie na FAMU. Poté působil jako redaktor časopisu Mladý svět, později jako scénárista na Barrandově.
Radek John se proslavil románem Memento, zaměřeným především na problematiku drog. Pracoval také v TV Nova jako redaktor a šéfredaktor, po neshodách s vedením z televize odešel.Kdo je Radek John? Životopis Radek John, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Radek John

Národnost: česká
Datum narození: 6. prosince 1954
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Radek John? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Šindel? Vzpomněli byste si na význam slova Kmitočet? Vzpomenete si na definici slova Tavná pistole? Znáte definici termínu Anuita?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, místo narození, život, kdo je Radek John?, Radek John, popis, zajímavosti, lexikon, novináři, wikipedie, kde se narodil Radek John?, Radek John, wiki, datum narození, osobnosti

Pojem Radek John je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Radek John ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Radek John na Google.cz

Vyhledat pojem Radek John ve Wikipedii

Vyhledat slovo Radek John ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Radek John ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek John například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Radek John?

Právě jste zjistili Kdo je to Radek John? Kdy se narodil Radek John? Kde se narodil Radek John? Radek John je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, reportérka, radek John, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Radek John například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek John i v jiné kategorii než je novináři.