Kdo je to?
Kdo je to Radek John? Životopis Radek John, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Radek John?

Kdo je to Radek John? Stručný životopis

Radek John je spisovatel, scénárista, novinář a moderátor, od roku 2009 také politik – předseda strany Věci veřejné, ministr vnitra a místopředseda vlády. Je absolventem scénáristiky a dramaturgie na FAMU. Poté působil jako redaktor časopisu Mladý svět, později jako scénárista na Barrandově.
Radek John se proslavil románem Memento, zaměřeným především na problematiku drog. Pracoval také v TV Nova jako redaktor a šéfredaktor, po neshodách s vedením z televize odešel.Kdo je to Radek John? Životopis Radek John, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Radek John

Národnost: česká
Datum narození: 6. prosince 1954
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Radek John? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hic sunt leones? Vzpomenete si na definici slova Šestá nemoc? Vzpomenete si na definici slova Mléčná dráha? Vzpomněli byste si na význam slova Melancholik?

Klíčová slova: formulace, pojem, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, kdo je Radek John?, Radek John, význam pojmu, význam, definice, přesný význam, popis, wiki, etymologie, slovo

Pojem Radek John je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Radek John lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Radek John v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Radek John ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radek John ve Wikimedia Commons

Najít pojem Radek John ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek John například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radek John

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Radek John? Kdo to byl Radek John? Kdy se narodil Radek John? Kde se narodil Radek John? Radek John je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Radek John dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek John i v jiné kategorii než je novináři.