Kdo je to?
Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Ashley Graham?

Kdo je Ashley Graham? Životopis, informace, biografie, modeling

Ashley Graham je americká modelka, moderátorka a osobnost televizní zábavy.
Je plus-size modelkou a i přestože nemá klasické míry prosazované v modelingu, podařilo se jí v této branži uspět a stát se jednou z významných modelek 21. století.
Jako modelka začala vystupovat už ve 12 letech a postupně se propracovávala na stránky módních časopisů i do povědomí oděvních značek, které jí začaly dávat příležitost ve svých kampaních.
Zřejmě nejvýznamnější je její spolupráce s firmou Levi´s, pracovala však i se značkami jako Dolce and Gabbana, H&M či Tommy Hilfiger.
Fotila například pro časopisy Elle, Vogue či Harper´s Bazar.
Prosazuje filozofii kladného přístupu ke svému tělu, ať má jakékoli míry, a pokouší se v tomto směru inspirovat další dívky a ženy, mimo jiné i prostřednictvím sociálních sítí.
Byla členkou poroty americké populární show Amerika hledá topmodelku, pravidelně vystupuje jeho členka moderátorského týmu soutěží Miss America a Miss Universe.Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Ashley Graham

Národnost: americká
Datum narození: 30. října 1987
Místo narození: Lincoln

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ashley Graham? s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Perex? Víte, co je to Buzola? Vzpomenete si na definici slova Zážitek? Rozumíte pojmu Bílá sobota?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, informace, modeling, datum narození, Ashley Graham, narození, Ashley Graham, popis, osobnost, národnost, život, kdy se narodila Ashley Graham?, wiki, wikipedie, místo narození

Pojem Ashley Graham je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ashley Graham v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Ashley Graham na Google.cz

Hledat videa s názvem Ashley Graham na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ashley Graham ve Wikimedia Commons

Najít heslo Ashley Graham ve Wikipedii

Hledat heslo Ashley Graham ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ashley Graham například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ashley Graham

Právě nyní již víte Kdo je to Ashley Graham? Kdy se narodila Ashley Graham? Kde se narodila Ashley Graham? Ashley Graham je v kategorii Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ashley Graham řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ashley Graham i v jiné kategorii než je modeling.