Kdo je to?
Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Ashley Graham

Kdo je Ashley Graham? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Ashley Graham je americká modelka, moderátorka a osobnost televizní zábavy.
Je plus-size modelkou a i přestože nemá klasické míry prosazované v modelingu, podařilo se jí v této branži uspět a stát se jednou z významných modelek 21. století.
Jako modelka začala vystupovat už ve 12 letech a postupně se propracovávala na stránky módních časopisů i do povědomí oděvních značek, které jí začaly dávat příležitost ve svých kampaních.
Zřejmě nejvýznamnější je její spolupráce s firmou Levi´s, pracovala však i se značkami jako Dolce and Gabbana, H&M či Tommy Hilfiger.
Fotila například pro časopisy Elle, Vogue či Harper´s Bazar.
Prosazuje filozofii kladného přístupu ke svému tělu, ať má jakékoli míry, a pokouší se v tomto směru inspirovat další dívky a ženy, mimo jiné i prostřednictvím sociálních sítí.
Byla členkou poroty americké populární show Amerika hledá topmodelku, pravidelně vystupuje jeho členka moderátorského týmu soutěží Miss America a Miss Universe.Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Ashley Graham

Národnost: americká
Datum narození: 30. října 1987
Místo narození: Lincoln

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ashley Graham sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Nekrolog? Pamatujete si definici pojmu Team building? Vzpomenete si na definici slova Danajský dar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fraška?

Klíčová slova: národnost, kdy se narodila Ashley Graham?, informace, život, kdo je Ashley Graham?, životopis, Ashley Graham, wikipedie, biografie, vysvětlení, modeling, popis, modeling, místo narození, osobnost, zajímavosti

Pojem Ashley Graham je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Ashley Graham ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ashley Graham ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ashley Graham ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Ashley Graham ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Ashley Graham ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ashley Graham například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ashley Graham?

Právě jste zjistili Kdo je to Ashley Graham? Kdy se narodila Ashley Graham? Kde se narodila Ashley Graham? Ashley Graham je v sekci Modeling

Kategorie modeling, blondýna vlny, ashley Graham, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Ashley Graham dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ashley Graham i v jiné kategorii než je modeling.