Kdo je to?
Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Ashley Graham?

Kdo je Ashley Graham? Životopis, informace, biografie, modeling

Ashley Graham je americká modelka, moderátorka a osobnost televizní zábavy.
Je plus-size modelkou a i přestože nemá klasické míry prosazované v modelingu, podařilo se jí v této branži uspět a stát se jednou z významných modelek 21. století.
Jako modelka začala vystupovat už ve 12 letech a postupně se propracovávala na stránky módních časopisů i do povědomí oděvních značek, které jí začaly dávat příležitost ve svých kampaních.
Zřejmě nejvýznamnější je její spolupráce s firmou Levi´s, pracovala však i se značkami jako Dolce and Gabbana, H&M či Tommy Hilfiger.
Fotila například pro časopisy Elle, Vogue či Harper´s Bazar.
Prosazuje filozofii kladného přístupu ke svému tělu, ať má jakékoli míry, a pokouší se v tomto směru inspirovat další dívky a ženy, mimo jiné i prostřednictvím sociálních sítí.
Byla členkou poroty americké populární show Amerika hledá topmodelku, pravidelně vystupuje jeho členka moderátorského týmu soutěží Miss America a Miss Universe.Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Ashley Graham

Národnost: americká
Datum narození: 30. října 1987
Místo narození: Lincoln

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ashley Graham s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Toast? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hakuna Matata? Vzpomenete si na definici slova Adware? Víte co je Pandemická únava?

Klíčová slova: vysvětlení, osobnost, místo narození, národnost, Ashley Graham, život, modeling, biografie, narození, kdo je Ashley Graham?, Ashley Graham, wiki, lexikon, kde se narodila Ashley Graham?, popis, osobnosti

Pojem Ashley Graham je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ashley Graham

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ashley Graham ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Ashley Graham ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Ashley Graham na Youtube

Najít výraz Ashley Graham ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Ashley Graham ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ashley Graham například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ashley Graham

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ashley Graham? Kdy se narodila Ashley Graham? Kde se narodila Ashley Graham? Ashley Graham se nachází v kategorii Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ashley Graham dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ashley Graham i v jiné kategorii než je modeling.