Kdo je to?
Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Ashley Graham?

Kdo je Ashley Graham? Životopis, informace, biografie, modeling

Ashley Graham je americká modelka, moderátorka a osobnost televizní zábavy.
Je plus-size modelkou a i přestože nemá klasické míry prosazované v modelingu, podařilo se jí v této branži uspět a stát se jednou z významných modelek 21. století.
Jako modelka začala vystupovat už ve 12 letech a postupně se propracovávala na stránky módních časopisů i do povědomí oděvních značek, které jí začaly dávat příležitost ve svých kampaních.
Zřejmě nejvýznamnější je její spolupráce s firmou Levi´s, pracovala však i se značkami jako Dolce and Gabbana, H&M či Tommy Hilfiger.
Fotila například pro časopisy Elle, Vogue či Harper´s Bazar.
Prosazuje filozofii kladného přístupu ke svému tělu, ať má jakékoli míry, a pokouší se v tomto směru inspirovat další dívky a ženy, mimo jiné i prostřednictvím sociálních sítí.
Byla členkou poroty americké populární show Amerika hledá topmodelku, pravidelně vystupuje jeho členka moderátorského týmu soutěží Miss America a Miss Universe.Kdo je Ashley Graham? Životopis Ashley Graham, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Ashley Graham

Národnost: americká
Datum narození: 30. října 1987
Místo narození: Lincoln

Popis osobnosti Ashley Graham můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Toast? Víte, co je to Kostlánka? Vzpomenete si na definici slova Pasáž? Rozumíte pojmu Laparoskopie?

Klíčová slova: národnost, modeling, popis, kdo je Ashley Graham?, informace, zajímavosti, kde se narodila Ashley Graham?, wikipedie, datum narození, Ashley Graham, život, modeling, kdy se narodila Ashley Graham?, wiki, lexikon, narození

Pojem Ashley Graham je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Ashley Graham na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ashley Graham ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ashley Graham na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ashley Graham ve Wikimedia Commons

Hledat termín Ashley Graham na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ashley Graham například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Ashley Graham? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ashley Graham? Kdy se narodila Ashley Graham? Kde se narodila Ashley Graham? Ashley Graham se nachází v sekci Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Ashley Graham kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ashley Graham i v jiné kategorii než je modeling.