Kdo je to?
Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Amber Valletta?

Kdo je Amber Valletta? Životopis, informace, biografie, herectví

Amber Valleta je americká modelka a herečka.
Její modelingová kariéra začala v 15 letech, a to hned poměrně velkou zakázkou - fotila v Miláně pro Vogue. Mladé modelky si začaly všímat ostatní módní časopisy a oděvní značky a Amber Valleta se především v 90. letech stala v modelingu hvězdou. Kromě Vogue, v němž se objevila mnohokrát, fotila pro Cosmopolitan, Harper´s Bazaar, Elle nebo Marie Claire. Předváděla potom pro značky jako Prada, Louis Vuitton, Versace, Calvin Klein, Christian Dior, Dolce & Gabbana nebo Valentino.
Po roce 2000 začala koketovat s filmem a poměrně se jí dařilo. Zahrála si vedlejší role v komediích Otec rodiny (2000) nebo Baba na zabití (2003). V roce 2005 získala hlavní ženskou roli v akčním Kurýrovi 2, ve stejném roce hrála i v Hitch: Lék pro moderního muže. V roce 2006 pak ztvárnila opět hlavní ženskou roli v romantickém thrilleru Na poslední chvíli.Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Amber Valletta

Národnost: americká
Datum narození: 9. února 1974
Místo narození: Phoenix, USA

Popis osobnosti Amber Valletta můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Baklava? Vzpomenete si na definici slova DHCP? Znáte termín Geriatrie? Vzpomněli byste si na význam slova Supravodivost?

Klíčová slova: životopis, narození, herectví, popis, kdo je Amber Valletta?, Amber Valletta, osobnost, herectví, wiki, místo narození, vysvětlení, život, kdy se narodil Amber Valletta?, Amber Valletta, informace, národnost

Pojem Amber Valletta je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Amber Valletta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Amber Valletta ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Amber Valletta ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Amber Valletta ve Wikipedii

Hledat heslo Amber Valletta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amber Valletta například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Amber Valletta? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Amber Valletta? Kdy se narodil Amber Valletta? Kde se narodil Amber Valletta? Amber Valletta je v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Amber Valletta dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amber Valletta i v jiné kategorii než je herectví.