Kdo je to?
Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Amber Valletta?

Kdo je Amber Valletta? Životopis, informace, biografie, herectví

Amber Valleta je americká modelka a herečka.
Její modelingová kariéra začala v 15 letech, a to hned poměrně velkou zakázkou - fotila v Miláně pro Vogue. Mladé modelky si začaly všímat ostatní módní časopisy a oděvní značky a Amber Valleta se především v 90. letech stala v modelingu hvězdou. Kromě Vogue, v němž se objevila mnohokrát, fotila pro Cosmopolitan, Harper´s Bazaar, Elle nebo Marie Claire. Předváděla potom pro značky jako Prada, Louis Vuitton, Versace, Calvin Klein, Christian Dior, Dolce & Gabbana nebo Valentino.
Po roce 2000 začala koketovat s filmem a poměrně se jí dařilo. Zahrála si vedlejší role v komediích Otec rodiny (2000) nebo Baba na zabití (2003). V roce 2005 získala hlavní ženskou roli v akčním Kurýrovi 2, ve stejném roce hrála i v Hitch: Lék pro moderního muže. V roce 2006 pak ztvárnila opět hlavní ženskou roli v romantickém thrilleru Na poslední chvíli.Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Amber Valletta

Národnost: americká
Datum narození: 9. února 1974
Místo narození: Phoenix, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Amber Valletta? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Baklava? Znáte definici termínu Živnost? Znáte termín Bystřina? Pamatujete si definici pojmu Státní smutek?

Klíčová slova: životopis, osobnost, vysvětlení, kdy se narodil Amber Valletta?, wikipedie, popis, biografie, lexikon, život, zajímavosti, Amber Valletta, narození, informace, kdo je Amber Valletta?, osobnosti, herectví

Pojem Amber Valletta je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Amber Valletta zkuste tyto odkazy

Hledat termín Amber Valletta ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Amber Valletta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Amber Valletta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Amber Valletta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amber Valletta například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Amber Valletta

Právě nyní již víte Kdo je to Amber Valletta? Kdy se narodil Amber Valletta? Kde se narodil Amber Valletta? Amber Valletta je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Amber Valletta dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amber Valletta i v jiné kategorii než je herectví.