Kdo je to?
Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Amber Valletta?

Kdo je Amber Valletta? Životopis, informace, biografie, herectví

Amber Valleta je americká modelka a herečka.
Její modelingová kariéra začala v 15 letech, a to hned poměrně velkou zakázkou - fotila v Miláně pro Vogue. Mladé modelky si začaly všímat ostatní módní časopisy a oděvní značky a Amber Valleta se především v 90. letech stala v modelingu hvězdou. Kromě Vogue, v němž se objevila mnohokrát, fotila pro Cosmopolitan, Harper´s Bazaar, Elle nebo Marie Claire. Předváděla potom pro značky jako Prada, Louis Vuitton, Versace, Calvin Klein, Christian Dior, Dolce & Gabbana nebo Valentino.
Po roce 2000 začala koketovat s filmem a poměrně se jí dařilo. Zahrála si vedlejší role v komediích Otec rodiny (2000) nebo Baba na zabití (2003). V roce 2005 získala hlavní ženskou roli v akčním Kurýrovi 2, ve stejném roce hrála i v Hitch: Lék pro moderního muže. V roce 2006 pak ztvárnila opět hlavní ženskou roli v romantickém thrilleru Na poslední chvíli.Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Amber Valletta

Národnost: americká
Datum narození: 9. února 1974
Místo narození: Phoenix, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amber Valletta s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Baklava? Vzpomněli byste si co označuje výraz De iure? Znáte termín Pásový opar? Znáte termín Vertigo?

Klíčová slova: kde se narodil Amber Valletta?, herectví, kdy se narodil Amber Valletta?, informace, zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, Amber Valletta, životopis, datum narození, wiki, osobnost, narození, lexikon, kdo je Amber Valletta?, osobnosti

Pojem Amber Valletta je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Amber Valletta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Amber Valletta ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Amber Valletta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Amber Valletta ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Amber Valletta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amber Valletta například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Amber Valletta?

Právě jste zjistili Kdo je to Amber Valletta? Kdy se narodil Amber Valletta? Kde se narodil Amber Valletta? Amber Valletta se nachází v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Amber Valletta například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amber Valletta i v jiné kategorii než je herectví.