Kdo je to?
Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Amber Valletta

Kdo je Amber Valletta? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Amber Valleta je americká modelka a herečka.
Její modelingová kariéra začala v 15 letech, a to hned poměrně velkou zakázkou - fotila v Miláně pro Vogue. Mladé modelky si začaly všímat ostatní módní časopisy a oděvní značky a Amber Valleta se především v 90. letech stala v modelingu hvězdou. Kromě Vogue, v němž se objevila mnohokrát, fotila pro Cosmopolitan, Harper´s Bazaar, Elle nebo Marie Claire. Předváděla potom pro značky jako Prada, Louis Vuitton, Versace, Calvin Klein, Christian Dior, Dolce & Gabbana nebo Valentino.
Po roce 2000 začala koketovat s filmem a poměrně se jí dařilo. Zahrála si vedlejší role v komediích Otec rodiny (2000) nebo Baba na zabití (2003). V roce 2005 získala hlavní ženskou roli v akčním Kurýrovi 2, ve stejném roce hrála i v Hitch: Lék pro moderního muže. V roce 2006 pak ztvárnila opět hlavní ženskou roli v romantickém thrilleru Na poslední chvíli.Kdo je Amber Valletta? Životopis Amber Valletta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Amber Valletta

Národnost: americká
Datum narození: 9. února 1974
Místo narození: Phoenix, USA

Popis osobnosti Amber Valletta můžete sdílet s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Fáma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zimnice? Znáte termín Emoční inteligence? Víte co je Abusus?

Klíčová slova: popis, Amber Valletta, zajímavosti, wiki, wikipedie, datum narození, místo narození, životopis, kdo je Amber Valletta?, kdy se narodil Amber Valletta?, vysvětlení, Amber Valletta, biografie, narození, informace, život

Pojem Amber Valletta je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Amber Valletta na Google obrázcích

Najít pojem Amber Valletta ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Amber Valletta ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Amber Valletta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Amber Valletta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amber Valletta například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Amber Valletta? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Amber Valletta? Kdy se narodil Amber Valletta? Kde se narodil Amber Valletta? Amber Valletta je v sekci Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Amber Valletta třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amber Valletta i v jiné kategorii než je herectví.