Kdo je to?
Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Kdo je to Křesťan?

Co znamená a jaký je význam slova Křesťan?

Křesťan je vyznavač křesťanského náboženství, tj. učení Ježíše Krista. Křesťanství jako monoteistické náboženství vzniklo v 1. století n.l. Kristus je považován za mesiáše, který spasí lidstvo od hříchu. Křesťanství se od r. 1054 dělí na východní (pravoslavné) a západní (katolické). V rámci západního křesťanství existuje velké množství církví. Kromě římsko-katolické existuje mnoho reformovaných (protestantských, též evangelických) církví.Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Křesťan s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hlezno? Znáte definici termínu Orgán? Vzpomenete si na definici slova Varenyky? Pamatujete si definici pojmu Svobodárna?

Klíčová slova: popis, definice, synonymum, termín, co znamená, vysvětlení, kdo to je, heslo, přesný význam, náboženství, formulace, etymologie, původ slova, slovo, lexikon, Křesťan

Pojem Křesťan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Křesťan ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Křesťan ve Wikimedia Commons

Hledat termín Křesťan na Google.cz

Najít slovo Křesťan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Křesťan například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Křesťan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Křesťan? Kdo to byl Křesťan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Křesťan? Definice pojmu Křesťan je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Křesťan i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.