Kdo je to?
Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Kdo je to Křesťan?

Co znamená a jaký je význam slova Křesťan?

Křesťan je vyznavač křesťanského náboženství, tj. učení Ježíše Krista. Křesťanství jako monoteistické náboženství vzniklo v 1. století n.l. Kristus je považován za mesiáše, který spasí lidstvo od hříchu. Křesťanství se od r. 1054 dělí na východní (pravoslavné) a západní (katolické). V rámci západního křesťanství existuje velké množství církví. Kromě římsko-katolické existuje mnoho reformovaných (protestantských, též evangelických) církví.Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Křesťan? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Osteopenie? Rozumíte pojmu Cestovní agentura? Vzpomenete si na definici slova Pišingr? Znáte pojem Evangelium?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, popis, synonymum, co je to Křesťan?, význam pojmu, termín, co znamená, wiki, kdo je Křesťan?, heslo, slovo, pojem, etymologie, popis, vysvětlení

Pojem Křesťan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Křesťan ve Wikipedii

Hledat výraz Křesťan na Google.cz

Hledat termín Křesťan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Křesťan ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Křesťan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Křesťan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Křesťan? Kdo to byl Křesťan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Křesťan? Definice pojmu Křesťan je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Křesťan i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.