Kdo je to?
Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Kdo je to Křesťan?

Co znamená a jaký je význam slova Křesťan?

Křesťan je vyznavač křesťanského náboženství, tj. učení Ježíše Krista. Křesťanství jako monoteistické náboženství vzniklo v 1. století n.l. Kristus je považován za mesiáše, který spasí lidstvo od hříchu. Křesťanství se od r. 1054 dělí na východní (pravoslavné) a západní (katolické). V rámci západního křesťanství existuje velké množství církví. Kromě římsko-katolické existuje mnoho reformovaných (protestantských, též evangelických) církví.Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Křesťan? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Osteopenie? Pamatujete si definici pojmu Kontušovka? Vzpomenete si na definici slova Pišingr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bowling?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, informace, formulace, Křesťan, popis, odborný výraz, wiki, co je to Křesťan?, význam, původ slova, definice, lexikon, pojem, náboženství, synonymum

Pojem Křesťan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Křesťan ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Křesťan ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Křesťan ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Křesťan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Křesťan například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Křesťan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Křesťan? Kdo to byl Křesťan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Křesťan? Definice pojmu Křesťan patří do sekce náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.