Kdo je to?
Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Kdo je to Křesťan?

Co znamená a jaký je význam slova Křesťan?

Křesťan je vyznavač křesťanského náboženství, tj. učení Ježíše Krista. Křesťanství jako monoteistické náboženství vzniklo v 1. století n.l. Kristus je považován za mesiáše, který spasí lidstvo od hříchu. Křesťanství se od r. 1054 dělí na východní (pravoslavné) a západní (katolické). V rámci západního křesťanství existuje velké množství církví. Kromě římsko-katolické existuje mnoho reformovaných (protestantských, též evangelických) církví.Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Tento text (Křesťan) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Euroval? Víte co je Quiche? Vzpomenete si na definici slova Ekzém? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ortopedie?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, etymologie, Křesťan, lexikon, popis, informace, kdo je Křesťan?, pojem, slovo, původ slova, popis, přesný význam, co znamená, přesný výraz, formulace

Pojem Křesťan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Křesťan ve Wikipedii

Hledat termín Křesťan ve Wikislovníku

Vyhledat termín Křesťan ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Křesťan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Křesťan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Křesťan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Křesťan? Kdo to byl Křesťan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Křesťan? Definice pojmu Křesťan je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Křesťan i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.