Kdo je to?
Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Kdo je to Křesťan?

Co znamená a jaký je význam slova Křesťan?

Křesťan je vyznavač křesťanského náboženství, tj. učení Ježíše Krista. Křesťanství jako monoteistické náboženství vzniklo v 1. století n.l. Kristus je považován za mesiáše, který spasí lidstvo od hříchu. Křesťanství se od r. 1054 dělí na východní (pravoslavné) a západní (katolické). V rámci západního křesťanství existuje velké množství církví. Kromě římsko-katolické existuje mnoho reformovaných (protestantských, též evangelických) církví.Kdo je to, byl Křesťan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křesťan? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Křesťan? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hlezno? Znáte pojem Scam? Vzpomenete si na definici slova Varenyky? Vzpomenete si na definici slova Invence?

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, co je to Křesťan?, heslo, popis, formulace, kdo je Křesťan?, definice, wiki, co znamená, přesný výraz, význam, synonymum, přesný význam, termín, slovo

Pojem Křesťan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Křesťan zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Křesťan ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Křesťan ve Wikislovníku

Vyhledat termín Křesťan na Google.cz

Najít termín Křesťan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Křesťan například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Křesťan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Křesťan? Kdo to byl Křesťan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Křesťan? Definice pojmu Křesťan se nachází v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.