Kdo je to?
Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vladimír Menšík?

Kdo to byl Vladimír Menšík? Stručný životopis

Vladimír Menšík byl slavný český herec, vypravěč a bavič. Většina jeho rolí byla ve filmech, v divadle hrál málo. Většina jeho rolí byla komická, ale dokázal ztvárnit i dramatické postavy. Seznam jeho rolí má velmi mnoho položek, jako příklad uveďme Menšíkovy role ve filmech jako Dědeček automobil, Noc na Karlštejně, seriály Návštěvníci, Létající Čestmír, Arabela, Jak utopit doktora Mráčka apod. Oblíbené byly Menšíkovy Televizní silvestry, dodnes reprízované televizní pořady, v nichž se Menšík uplatňoval jako vypravěč.Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Vladimír Menšík

Národnost: česká
Datum narození: 9.10.1929
Místo narození: Ivančice
Datum úmrtí: 29.5.1988

Líbí se stručný životopis s osobou Vladimír Menšík? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinkulace? Pamatujete si definici pojmu Soundbar? Víte, co je to Občanský zákoník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Luteální fáze?

Klíčová slova: definice, informace, heslo, herectví, kdo to je, odborný výraz, co znamená, wiki, co je to Vladimír Menšík?, vysvětlení, pojem, původ slova, popis, synonymum, popis, význam

Pojem Vladimír Menšík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Vladimír Menšík ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimír Menšík ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Vladimír Menšík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Vladimír Menšík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Menšík například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Vladimír Menšík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vladimír Menšík? Kdo to byl Vladimír Menšík? Kdy se narodil Vladimír Menšík? Kde se narodil Vladimír Menšík? Kdy zemřel Vladimír Menšík? Vladimír Menšík je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Menšík třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Menšík i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.