Kdo je to?
Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vladimír Menšík?

Kdo to byl Vladimír Menšík? Stručný životopis

Vladimír Menšík byl slavný český herec, vypravěč a bavič. Většina jeho rolí byla ve filmech, v divadle hrál málo. Většina jeho rolí byla komická, ale dokázal ztvárnit i dramatické postavy. Seznam jeho rolí má velmi mnoho položek, jako příklad uveďme Menšíkovy role ve filmech jako Dědeček automobil, Noc na Karlštejně, seriály Návštěvníci, Létající Čestmír, Arabela, Jak utopit doktora Mráčka apod. Oblíbené byly Menšíkovy Televizní silvestry, dodnes reprízované televizní pořady, v nichž se Menšík uplatňoval jako vypravěč.Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Vladimír Menšík

Národnost: česká
Datum narození: 9.10.1929
Místo narození: Ivančice
Datum úmrtí: 29.5.1988

Popis osobnosti Vladimír Menšík můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinkulace? Vzpomenete si na definici slova Komaxit? Víte, co je to Občanský zákoník? Vzpomněli byste si na význam slova Endemit?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, pojem, kdo to je, herectví, co znamená, přesný výraz, původ slova, informace, popis, heslo, přesný význam, definice, synonymum, co je to Vladimír Menšík?, etymologie

Pojem Vladimír Menšík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Vladimír Menšík ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Vladimír Menšík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Vladimír Menšík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Vladimír Menšík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Menšík například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Vladimír Menšík? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vladimír Menšík? Kdo to byl Vladimír Menšík? Kdy se narodil Vladimír Menšík? Kde se narodil Vladimír Menšík? Kdy zemřel Vladimír Menšík? Vladimír Menšík se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Menšík dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Menšík i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.