Kdo je to?
Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vladimír Menšík?

Kdo to byl Vladimír Menšík? Stručný životopis

Vladimír Menšík byl slavný český herec, vypravěč a bavič. Většina jeho rolí byla ve filmech, v divadle hrál málo. Většina jeho rolí byla komická, ale dokázal ztvárnit i dramatické postavy. Seznam jeho rolí má velmi mnoho položek, jako příklad uveďme Menšíkovy role ve filmech jako Dědeček automobil, Noc na Karlštejně, seriály Návštěvníci, Létající Čestmír, Arabela, Jak utopit doktora Mráčka apod. Oblíbené byly Menšíkovy Televizní silvestry, dodnes reprízované televizní pořady, v nichž se Menšík uplatňoval jako vypravěč.Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Vladimír Menšík

Národnost: česká
Datum narození: 9.10.1929
Místo narození: Ivančice
Datum úmrtí: 29.5.1988

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vladimír Menšík? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Větný celek? Vzpomněli byste si na význam slova Fitness? Víte, co je to Karneval? Znáte definici termínu Občanské sdružení?

Klíčová slova: popis, termín, kdo je Vladimír Menšík?, co je to Vladimír Menšík?, lexikon, informace, etymologie, původ slova, popis, význam, synonymum, pojem, heslo, slovo, herectví, definice

Pojem Vladimír Menšík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Vladimír Menšík ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimír Menšík ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Vladimír Menšík na Google.cz

Vyhledat termín Vladimír Menšík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Menšík například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Vladimír Menšík? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vladimír Menšík? Kdo to byl Vladimír Menšík? Kdy se narodil Vladimír Menšík? Kde se narodil Vladimír Menšík? Kdy zemřel Vladimír Menšík? Vladimír Menšík je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Vladimír Menšík třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Menšík i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.