Kdo je to?
Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vladimír Menšík?

Kdo to byl Vladimír Menšík? Stručný životopis

Vladimír Menšík byl slavný český herec, vypravěč a bavič. Většina jeho rolí byla ve filmech, v divadle hrál málo. Většina jeho rolí byla komická, ale dokázal ztvárnit i dramatické postavy. Seznam jeho rolí má velmi mnoho položek, jako příklad uveďme Menšíkovy role ve filmech jako Dědeček automobil, Noc na Karlštejně, seriály Návštěvníci, Létající Čestmír, Arabela, Jak utopit doktora Mráčka apod. Oblíbené byly Menšíkovy Televizní silvestry, dodnes reprízované televizní pořady, v nichž se Menšík uplatňoval jako vypravěč.Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Vladimír Menšík

Národnost: česká
Datum narození: 9.10.1929
Místo narození: Ivančice
Datum úmrtí: 29.5.1988

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vladimír Menšík s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinkulace? Víte co je Omegle? Víte, co je to Občanský zákoník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ripple?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, kdo je Vladimír Menšík?, význam, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, slovo, co je to Vladimír Menšík?, co znamená, informace, kdo to je, pojem, heslo, přesný význam, Vladimír Menšík

Pojem Vladimír Menšík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vladimír Menšík zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Vladimír Menšík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Vladimír Menšík na Youtube

Hledat slovo Vladimír Menšík na Google.cz

Vyhledat termín Vladimír Menšík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Menšík například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Vladimír Menšík?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vladimír Menšík? Kdo to byl Vladimír Menšík? Kdy se narodil Vladimír Menšík? Kde se narodil Vladimír Menšík? Kdy zemřel Vladimír Menšík? Vladimír Menšík patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Menšík například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Menšík i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.