Kdo je to?
Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vladimír Menšík?

Kdo to byl Vladimír Menšík? Stručný životopis

Vladimír Menšík byl slavný český herec, vypravěč a bavič. Většina jeho rolí byla ve filmech, v divadle hrál málo. Většina jeho rolí byla komická, ale dokázal ztvárnit i dramatické postavy. Seznam jeho rolí má velmi mnoho položek, jako příklad uveďme Menšíkovy role ve filmech jako Dědeček automobil, Noc na Karlštejně, seriály Návštěvníci, Létající Čestmír, Arabela, Jak utopit doktora Mráčka apod. Oblíbené byly Menšíkovy Televizní silvestry, dodnes reprízované televizní pořady, v nichž se Menšík uplatňoval jako vypravěč.Kdo byl Vladimír Menšík? Životopis Vladimír Menšík, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Vladimír Menšík

Národnost: česká
Datum narození: 9.10.1929
Místo narození: Ivančice
Datum úmrtí: 29.5.1988

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vladimír Menšík s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinkulace? Víte, co je to Medvědí česnek? Víte, co je to Open Office? Rozumíte pojmu Dysortografie?

Klíčová slova: co je to Vladimír Menšík?, popis, etymologie, popis, pojem, kdo to je, herectví, slovo, kdo je Vladimír Menšík?, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, původ slova, definice, termín

Pojem Vladimír Menšík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Vladimír Menšík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Vladimír Menšík ve vyhledávači Yandex

Najít termín Vladimír Menšík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Vladimír Menšík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Menšík například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vladimír Menšík

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vladimír Menšík? Kdo to byl Vladimír Menšík? Kdy se narodil Vladimír Menšík? Kde se narodil Vladimír Menšík? Kdy zemřel Vladimír Menšík? Vladimír Menšík se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Menšík dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Menšík i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.