Kdo je to?
Kdo je to Olašský Rom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Olašský Rom? Lidé, národnost

Olašský Rom

Co znamená a jaký je význam slova Olašský Rom?

Olašský Rom je příslušník jedné z částí romské komunity. Jedná se o větev, která pochází z rumunského Valašska, do střední Evropy se dostávali od 19. století. V ČR tvoří olašští Romové jednu desetinu z celkového počtu Romů – cca 25 000. Této skupině vládne olašský král.
U nás jsou dvě skupiny olašských Romů – Lovárové, v minulosti koňští handlíři a Kalderaši – výrobci kotlů. Olašský Rom mluví romsky, má však světlejší pleť i vlasy a nosí typické romské oblečení.Kdo je to Olašský Rom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Olašský Rom? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Olašský Rom s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín After party? Znáte definici termínu Digitalizace? Vzpomenete si na definici slova Puzzle? Pamatujete si definici pojmu Introvert?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, formulace, původ slova, wikipedie, lexikon, Olašský Rom, co znamená, wiki, definice, heslo, etymologie, synonymum, přesný výraz, význam slova, národnost

Pojem Olašský Rom je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Olašský Rom v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Olašský Rom ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Olašský Rom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Olašský Rom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Olašský Rom na Google.cz

Zkusit najít frázi Olašský Rom ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Olašský Rom například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Olašský Rom, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Olašský Rom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Olašský Rom? Definice pojmu Olašský Rom se nachází v sekci Národnost

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete se pokusit také najít informace pojem, definici, text, výraznapř. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Národnost.