Kdo je to?
Kdo je to, byl Olašský Rom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Olašský Rom? Lidé, národnost

Kdo je to Olašský Rom?

Co znamená a jaký je význam slova Olašský Rom?

Olašský Rom je příslušník jedné z částí romské komunity. Jedná se o větev, která pochází z rumunského Valašska, do střední Evropy se dostávali od 19. století. V ČR tvoří olašští Romové jednu desetinu z celkového počtu Romů – cca 25 000. Této skupině vládne olašský král.
U nás jsou dvě skupiny olašských Romů – Lovárové, v minulosti koňští handlíři a Kalderaši – výrobci kotlů. Olašský Rom mluví romsky, má však světlejší pleť i vlasy a nosí typické romské oblečení.Kdo je to, byl Olašský Rom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Olašský Rom? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Olašský Rom s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Sekulární? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sublimace? Vzpomenete si na definici slova Tatarák? Znáte termín Proforma faktura?

Klíčová slova: definice, co je to Olašský Rom?, lexikon, formulace, přesný význam, synonymum, význam slova, pojem, popis, Olašský Rom, přesný výraz, význam pojmu, slovo, vysvětlení, termín, wiki

Pojem Olašský Rom je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Olašský Rom na Youtube

Vyhledat pojem Olašský Rom ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Olašský Rom ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Olašský Rom na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Olašský Rom například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Olašský Rom, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Olašský Rom? Kdo to byl Olašský Rom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Olašský Rom? Definice pojmu Olašský Rom se nachází v sekci národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Olašský Rom i v jiné kategorii než v národnost.