Kdo je to?
Kdo je to Olašský Rom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Olašský Rom? Lidé, národnost

Kdo je to Olašský Rom?

Co znamená a jaký je význam slova Olašský Rom?

Olašský Rom je příslušník jedné z částí romské komunity. Jedná se o větev, která pochází z rumunského Valašska, do střední Evropy se dostávali od 19. století. V ČR tvoří olašští Romové jednu desetinu z celkového počtu Romů – cca 25 000. Této skupině vládne olašský král.
U nás jsou dvě skupiny olašských Romů – Lovárové, v minulosti koňští handlíři a Kalderaši – výrobci kotlů. Olašský Rom mluví romsky, má však světlejší pleť i vlasy a nosí typické romské oblečení.Kdo je to Olašský Rom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Olašský Rom? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Olašský Rom? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Osteoporóza? Víte, co je to Samovar? Vzpomenete si na definici slova Znárodnění? Rozumíte pojmu Holandská káva?

Klíčová slova: národnost, význam pojmu, původ slova, Olašský Rom, formulace, slovo, Olašský Rom, wikipedie, národnost, přesný výraz, etymologie, wiki, význam, význam slova, definice, lexikon

Pojem Olašský Rom je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Olašský Rom v následujících zdrojích

Hledat frázi Olašský Rom ve vyhledávači Qwant

Najít termín Olašský Rom ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Olašský Rom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Olašský Rom ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Olašský Rom ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Olašský Rom například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Olašský Rom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Olašský Rom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Olašský Rom? Definice pojmu Olašský Rom je v sekci Národnost

Sepsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Olašský Rom v jiné sekci než národnost.