Kdo je to?
Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Kdo je to Fénix?

Jaký je význam slova Fénix? Co to znamená?

Fénix je bájný pták známý především z antické mytologie, ale antické Řecko bylo jen jednou z více zemí, které tuto bytost ve svých bájích měly, známá je třeba ze starověkého Egypta. Fénix měl schopnost se znovuzrodit z vlastního popela. Fénix obecně je symbolem znovuzrození. Jeho peří mělo magickou moc.Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fénix sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Duše? Rozumíte pojmu DLNA? Vzpomenete si na definici slova A-GPS? Znáte pojem Happy slapping?

Klíčová slova: přesný význam, popis, kdo to je, informace, co znamená, popis, heslo, pojem, formulace, význam, přesný výraz, etymologie, lexikon, mytologie, vysvětlení, slovo

Pojem Fénix je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Fénix

Najít slovo Fénix ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Fénix ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Fénix na Google.cz

Hledat pojem Fénix ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fénix například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Fénix, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fénix? Kdo to byl Fénix? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fénix? Definice pojmu Fénix se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.