Kdo je to?
Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Kdo je to Fénix?

Jaký je význam slova Fénix? Co to znamená?

Fénix je bájný pták známý především z antické mytologie, ale antické Řecko bylo jen jednou z více zemí, které tuto bytost ve svých bájích měly, známá je třeba ze starověkého Egypta. Fénix měl schopnost se znovuzrodit z vlastního popela. Fénix obecně je symbolem znovuzrození. Jeho peří mělo magickou moc.Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Definici slova Fénix můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Restituce? Znáte pojem Přestupek? Vzpomenete si na definici slova Common Rail? Vzpomenete si na definici slova Fleece?

Klíčová slova: původ slova, definice, heslo, co je to Fénix?, formulace, popis, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, informace, odborný výraz, kdo je Fénix?, popis, význam slova, pojem, termín

Pojem Fénix je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Fénix doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Fénix ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Fénix ve Wikipedii

Hledat termín Fénix ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Fénix na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fénix například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fénix

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Fénix? Kdo to byl Fénix? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fénix? Definice pojmu Fénix patří do sekce mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Fénix hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.