Kdo je to?
Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Kdo je to Fénix?

Jaký je význam slova Fénix? Co to znamená?

Fénix je bájný pták známý především z antické mytologie, ale antické Řecko bylo jen jednou z více zemí, které tuto bytost ve svých bájích měly, známá je třeba ze starověkého Egypta. Fénix měl schopnost se znovuzrodit z vlastního popela. Fénix obecně je symbolem znovuzrození. Jeho peří mělo magickou moc.Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Fénix? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Restituce? Znáte definici termínu Akontace? Vzpomenete si na definici slova Common Rail? Pamatujete si definici pojmu S-rank?

Klíčová slova: význam, mytologie, Fénix, synonymum, definice, lexikon, původ slova, heslo, význam pojmu, popis, formulace, odborný výraz, termín, wiki, popis, kdo to je

Pojem Fénix je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Fénix ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Fénix ve Wikipedii

Najít výraz Fénix ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Fénix na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fénix například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Fénix, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fénix? Kdo to byl Fénix? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fénix? Definice pojmu Fénix je v kategorii mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.