Kdo je to?
Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Kdo je to Fénix?

Jaký je význam slova Fénix? Co to znamená?

Fénix je bájný pták známý především z antické mytologie, ale antické Řecko bylo jen jednou z více zemí, které tuto bytost ve svých bájích měly, známá je třeba ze starověkého Egypta. Fénix měl schopnost se znovuzrodit z vlastního popela. Fénix obecně je symbolem znovuzrození. Jeho peří mělo magickou moc.Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fénix s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Restituce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krokant? Vzpomenete si na definici slova Common Rail? Víte co je Microsoft Office?

Klíčová slova: popis, wiki, etymologie, formulace, přesný význam, kdo je Fénix?, co znamená, mytologie, odborný výraz, synonymum, Fénix, slovo, pojem, lexikon, původ slova, přesný výraz

Pojem Fénix je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Fénix lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Fénix ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fénix ve Wikimedia Commons

Hledat termín Fénix ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Fénix na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fénix například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Fénix, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fénix? Kdo to byl Fénix? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fénix? Definice pojmu Fénix se nachází v sekci mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.