Kdo je to?
Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Kdo je to Fénix?

Jaký je význam slova Fénix? Co to znamená?

Fénix je bájný pták známý především z antické mytologie, ale antické Řecko bylo jen jednou z více zemí, které tuto bytost ve svých bájích měly, známá je třeba ze starověkého Egypta. Fénix měl schopnost se znovuzrodit z vlastního popela. Fénix obecně je symbolem znovuzrození. Jeho peří mělo magickou moc.Kdo je to, byl Fénix? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fénix? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fénix s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Restituce? Pamatujete si definici pojmu Vkladomat? Vzpomenete si na definici slova Marginální? Vzpomněli byste si co znamená slovo ICQ?

Klíčová slova: význam, Fénix, informace, co je to Fénix?, význam slova, odborný výraz, co znamená, kdo to je, termín, kdo je Fénix?, přesný výraz, synonymum, popis, původ slova, heslo, wiki

Pojem Fénix je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Fénix ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Fénix na Google.cz

Hledat frázi Fénix ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Fénix ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fénix například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Fénix? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fénix? Kdo to byl Fénix? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fénix? Definice pojmu Fénix se nachází v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.