Kdo je to?
Kdo je to Praneteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Praneteř? Lidé, vztahy

Praneteř

Co znamená a jaký je význam slova Praneteř?

Praneteř je dcera vaší neteře či vašeho synovce.
Neteř je označení pro dceru vašeho bratra či sestry. Jeho/její vnučka je potom tedy vaše praneteř - či neteř přes jedno koleno. Termín se užívá pouze pro dívky. Pro syna vaší neteře či synovce se užívá termín prasynovec.
Stejně jako neteř a synovec nejsou ani praneteř a prasynovec vašimi příbuznými v přímé pokrevní linii, nicméně patří do širší rodiny.
Své praneteři jste vy pratetou/prastrýcem.Kdo je to Praneteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Praneteř? Lidé, vztahy

Text s definicí výrazu Praneteř doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Rohový kop? Znáte definici termínu Sutura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pappardelle? Pamatujete si definici pojmu Devalvace?

Klíčová slova: co znamená, Praneteř, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, popis, přesný výraz, odborný výraz, heslo, význam, původ slova, termín, wikipedie, synonymum, informace

Pojem Praneteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Praneteř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Praneteř na Youtube

Zkusit najít termín Praneteř ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Praneteř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Praneteř na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Praneteř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Praneteř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Praneteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Praneteř? Definice pojmu Praneteř se nachází v sekci Vztahy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraznapříklad v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Praneteř i v jiných kategoriích (než vztahy).