Kdo je to?
Kdo je to Praneteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Praneteř? Lidé, vztahy

Kdo je to Praneteř?

Co znamená a jaký je význam slova Praneteř?

Praneteř je dcera vaší neteře či vašeho synovce.
Neteř je označení pro dceru vašeho bratra či sestry. Jeho/její vnučka je potom tedy vaše praneteř - či neteř přes jedno koleno. Termín se užívá pouze pro dívky. Pro syna vaší neteře či synovce se užívá termín prasynovec.
Stejně jako neteř a synovec nejsou ani praneteř a prasynovec vašimi příbuznými v přímé pokrevní linii, nicméně patří do širší rodiny.
Své praneteři jste vy pratetou/prastrýcem.Kdo je to Praneteř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Praneteř? Lidé, vztahy

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu CAPTCHA? Pamatujete si definici pojmu Stav ohrožení státu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spořicí účet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cesmína?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, Praneteř, definice, formulace, etymologie, wiki, původ slova, Praneteř, heslo, wikipedie, slovo, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, význam

Pojem Praneteř je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Praneteř lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Praneteř ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Praneteř na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Praneteř ve Wikimedia Commons

Najít termín Praneteř ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Praneteř na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Praneteř například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Praneteř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Praneteř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Praneteř? Definice pojmu Praneteř se nachází v sekci Vztahy

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Praneteř i v jiné sekci než je kategorie vztahy.