Kdo je to?
Kdo je Jitka Kocurová? Životopis Jitka Kocurová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Jitka Kocurová?

Kdo je Jitka Kocurová? Životopis, informace, biografie, modeling

Jitka Kocurová je česká modelka a moderátorka.
V roce 1999 se stala 2. českou vicemiss na soutěži krásy Miss České republiky, načež slavila úspěch i na soutěži Miss Europe, kde se probojovala do absolutní špičky a obsadila 5. místo.
Postupně však začala svět modelingu opouštět a přesouvat se na televizní obrazovky. Ujala se moderování pořadu Prima Jízda a vystupovala v satirickém pořadu Telebazar.
Několikrát se objevila v českých filmech, obvykle ve velmi malých rolích. Její největší a také nejznámější úlohou je role delegátky v komedii natočené podle Vieweghova románu Účastníci zájezdu (2OO6). Zatím naposledy si zahrála v další komedii Veni, vidi, vici (2009).
Kromě modelingu, moderování a příležitostného herectví se věnuje také charitativním projektům, například se stala patronkou nadace Srdce na dlani, zaměřující svou pomoc na děti z dětských domovů.Kdo je Jitka Kocurová? Životopis Jitka Kocurová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Jitka Kocurová

Národnost: česká
Datum narození: 27. února 1979
Místo narození: Vlašim

Zaujala vás biografie osobnosti Jitka Kocurová? Potom se podělte se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Circa? Vzpomněli byste si na význam slova Mexická káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kung-fu? Znáte definici termínu Secese?

Klíčová slova: Jitka Kocurová, narození, osobnosti, život, Jitka Kocurová, lexikon, kdo je Jitka Kocurová?, osobnost, kdy se narodila Jitka Kocurová?, wikipedie, biografie, místo narození, zajímavosti, datum narození, národnost, životopis

Pojem Jitka Kocurová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Jitka Kocurová ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Jitka Kocurová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Jitka Kocurová ve Wikislovníku

Najít heslo Jitka Kocurová na Google obrázcích

Hledat slovo Jitka Kocurová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Kocurová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Jitka Kocurová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jitka Kocurová? Kdy se narodila Jitka Kocurová? Kde se narodila Jitka Kocurová? Jitka Kocurová je v sekci Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Jitka Kocurová dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Kocurová i v jiné kategorii než je modeling.