Kdo je to?
Kdo je Jitka Kocurová? Životopis Jitka Kocurová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Jitka Kocurová?

Kdo je Jitka Kocurová? Životopis, informace, biografie, modeling

Jitka Kocurová je česká modelka a moderátorka.
V roce 1999 se stala 2. českou vicemiss na soutěži krásy Miss České republiky, načež slavila úspěch i na soutěži Miss Europe, kde se probojovala do absolutní špičky a obsadila 5. místo.
Postupně však začala svět modelingu opouštět a přesouvat se na televizní obrazovky. Ujala se moderování pořadu Prima Jízda a vystupovala v satirickém pořadu Telebazar.
Několikrát se objevila v českých filmech, obvykle ve velmi malých rolích. Její největší a také nejznámější úlohou je role delegátky v komedii natočené podle Vieweghova románu Účastníci zájezdu (2OO6). Zatím naposledy si zahrála v další komedii Veni, vidi, vici (2009).
Kromě modelingu, moderování a příležitostného herectví se věnuje také charitativním projektům, například se stala patronkou nadace Srdce na dlani, zaměřující svou pomoc na děti z dětských domovů.Kdo je Jitka Kocurová? Životopis Jitka Kocurová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Jitka Kocurová

Národnost: česká
Datum narození: 27. února 1979
Místo narození: Vlašim

Sdílejte tuto stránku s osobností Jitka Kocurová se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Circa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sladěnka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Maltodextrin? Znáte termín Gorilla glass?

Klíčová slova: modeling, zajímavosti, místo narození, wiki, Jitka Kocurová, kde se narodila Jitka Kocurová?, wikipedie, lexikon, popis, biografie, kdo je Jitka Kocurová?, životopis, kdy se narodila Jitka Kocurová?, národnost, osobnosti, modeling

Pojem Jitka Kocurová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Jitka Kocurová v dalších zdrojích

Najít termín Jitka Kocurová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Jitka Kocurová ve Wikipedii

Hledat výraz Jitka Kocurová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Jitka Kocurová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Jitka Kocurová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Kocurová například v Google obrázcích, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jitka Kocurová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jitka Kocurová? Kdy se narodila Jitka Kocurová? Kde se narodila Jitka Kocurová? Jitka Kocurová se nachází v kategorii Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jitka Kocurová např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Kocurová i v jiné kategorii než je modeling.