Kdo je to?
Kdo je Jitka Kocurová? Životopis Jitka Kocurová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Jitka Kocurová

Kdo je Jitka Kocurová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Jitka Kocurová je česká modelka a moderátorka.
V roce 1999 se stala 2. českou vicemiss na soutěži krásy Miss České republiky, načež slavila úspěch i na soutěži Miss Europe, kde se probojovala do absolutní špičky a obsadila 5. místo.
Postupně však začala svět modelingu opouštět a přesouvat se na televizní obrazovky. Ujala se moderování pořadu Prima Jízda a vystupovala v satirickém pořadu Telebazar.
Několikrát se objevila v českých filmech, obvykle ve velmi malých rolích. Její největší a také nejznámější úlohou je role delegátky v komedii natočené podle Vieweghova románu Účastníci zájezdu (2OO6). Zatím naposledy si zahrála v další komedii Veni, vidi, vici (2009).
Kromě modelingu, moderování a příležitostného herectví se věnuje také charitativním projektům, například se stala patronkou nadace Srdce na dlani, zaměřující svou pomoc na děti z dětských domovů.Kdo je Jitka Kocurová? Životopis Jitka Kocurová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Jitka Kocurová

Národnost: česká
Datum narození: 27. února 1979
Místo narození: Vlašim

Zaujala vás biografie osobnosti Jitka Kocurová? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Enfant terrible? Znáte termín Ketóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Špejchar? Víte, co je to Antigenní test?

Klíčová slova: kde se narodila Jitka Kocurová?, životopis, vysvětlení, Jitka Kocurová, biografie, Jitka Kocurová, informace, wikipedie, život, národnost, modeling, narození, modeling, kdo je Jitka Kocurová?, popis, lexikon

Pojem Jitka Kocurová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jitka Kocurová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Jitka Kocurová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jitka Kocurová ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Jitka Kocurová na Google.cz

Vyhledat termín Jitka Kocurová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Jitka Kocurová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Kocurová například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Kocurová?

Právě nyní již víte Kdo je to Jitka Kocurová? Kdy se narodila Jitka Kocurová? Kde se narodila Jitka Kocurová? Jitka Kocurová se nachází v kategorii Modeling

Kategorie modeling, hnědovláska kudrny, jitka Kocurová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Jitka Kocurová třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Kocurová i v jiné kategorii než je modeling.