Kdo je to?
Kdo je to Vyžle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vyžle? Lidé, hanlivé

Kdo je to Vyžle?

Jaký je význam slova Vyžle? Co to znamená?

Vyžle je označení pro hubené dítě nebo mladého člověka. Pojmenování má svůj původ v plemenech psů, kdy bylo dítě přirovnáváno k vyžleti, vychrtlému psovi, který vynikal výborným čichem.
Slovo vyžle lze použít také obecně pro pojmenování jakéhokoli příliš štíhlého člověka. Taková osoba bývá nazývána také chuděrou kost a kůže, vychrtlíkem a podobně.


Kdo je to Vyžle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vyžle? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Vyžle? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Aristokracie? Vzpomenete si na definici slova Seborea? Víte co je Purin? Vzpomněli byste si na význam slova ISIC?

Klíčová slova: Vyžle, význam, heslo, přesný význam, co znamená, přesný výraz, přesný výraz, termín, vysvětlení, popis, hanlivé, pojem, definice, odborný výraz, wiki, lexikon

Pojem Vyžle je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Vyžle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vyžle ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Vyžle ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Vyžle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyžle například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vyžle? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Vyžle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyžle? Definice pojmu Vyžle je v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Vyžle i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.