Kdo je to?
Kdo je to Vyžle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vyžle? Lidé, hanlivé

Vyžle

Jaký je význam slova Vyžle? Co to znamená?

Vyžle je označení pro hubené dítě nebo mladého člověka. Pojmenování má svůj původ v plemenech psů, kdy bylo dítě přirovnáváno k vyžleti, vychrtlému psovi, který vynikal výborným čichem.
Slovo vyžle lze použít také obecně pro pojmenování jakéhokoli příliš štíhlého člověka. Taková osoba bývá nazývána také chuděrou kost a kůže, vychrtlíkem a podobně.


Kdo je to Vyžle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vyžle? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Vyžle můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Office? Pamatujete si definici pojmu Pita? Víte co je Formát A5? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obrtlík?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, etymologie, heslo, Vyžle, informace, Vyžle, význam pojmu, slovo, pojem, původ slova, hanlivé, definice, odborný výraz, co znamená, termín

Pojem Vyžle je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Vyžle

Zkusit najít frázi Vyžle ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Vyžle ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Vyžle na Google obrázcích

Hledat heslo Vyžle ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Vyžle ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyžle například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Vyžle, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Vyžle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyžle? Definice pojmu Vyžle je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec mříže, vyžle, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.