Kdo je to?
Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dan Ťok?

Kdo je to Dan Ťok? Stručný životopis

Dan Ťok je politik a manažer, ministr dopravy ČR a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jako nestraník za ANO 2011. Je absolventem oboru strojní inženýrství VUT v Brně. Po studiu pracoval jako konstruktér.
Stal se generálním ředitelem První brněnské strojírny, generálním ředitelem ABB Energetické systémy, Alstomu a předsedou představenstva společností Jihomoravská plynárenská, KKCG a Skanska, kde působil také jako generální ředitel. Dan Ťok je také prezidentem Americké obchodní komory v ČR.Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Dan Ťok

Národnost: česká
Datum narození: 4. března 1959
Místo narození: Uherské Hradiště

Líbí se stručný životopis s osobou Dan Ťok? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Chromebook? Znáte pojem Melta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rozedma plic? Vzpomenete si na definici slova Veni vidi vici?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Dan Ťok?, co je to Dan Ťok?, popis, přesný výraz, Dan Ťok, heslo, význam pojmu, pojem, význam, význam slova, slovo, politici, definice, vysvětlení, co znamená

Pojem Dan Ťok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Dan Ťok na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Dan Ťok ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Dan Ťok ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dan Ťok ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Ťok například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Dan Ťok?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dan Ťok? Kdo to byl Dan Ťok? Kdy se narodil Dan Ťok? Kde se narodil Dan Ťok? Dan Ťok je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Dan Ťok například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Ťok i v jiné kategorii než je politici.