Kdo je to?
Kdo je Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Dan Ťok

Kdo je Dan Ťok? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Dan Ťok je politik a manažer, ministr dopravy ČR a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jako nestraník za ANO 2011. Je absolventem oboru strojní inženýrství VUT v Brně. Po studiu pracoval jako konstruktér.
Stal se generálním ředitelem První brněnské strojírny, generálním ředitelem ABB Energetické systémy, Alstomu a předsedou představenstva společností Jihomoravská plynárenská, KKCG a Skanska, kde působil také jako generální ředitel. Dan Ťok je také prezidentem Americké obchodní komory v ČR.Kdo je Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Dan Ťok

Národnost: česká
Datum narození: 4. března 1959
Místo narození: Uherské Hradiště

Popis osobnosti Dan Ťok můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Antropologie? Pamatujete si definici pojmu Nubuk? Vzpomněli byste si co označuje výraz Schrödingerova kočka? Vzpomněli byste si co znamená slovo AKA?

Klíčová slova: Dan Ťok, informace, místo narození, datum narození, kdo je Dan Ťok?, Dan Ťok, politici, wikipedie, vysvětlení, lexikon, wiki, narození, kde se narodil Dan Ťok?, národnost, osobnost, kdy se narodil Dan Ťok?

Pojem Dan Ťok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Dan Ťok

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dan Ťok ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Dan Ťok na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Dan Ťok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Dan Ťok ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Dan Ťok ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Ťok například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Dan Ťok? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Dan Ťok? Kdy se narodil Dan Ťok? Kde se narodil Dan Ťok? Dan Ťok je v sekci Politici

Kategorie politici, politička v kostýmu, dan Ťok, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Dan Ťok kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Ťok i v jiné kategorii než je politici.