Kdo je to?
Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dan Ťok?

Kdo je to Dan Ťok? Stručný životopis

Dan Ťok je politik a manažer, ministr dopravy ČR a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jako nestraník za ANO 2011. Je absolventem oboru strojní inženýrství VUT v Brně. Po studiu pracoval jako konstruktér.
Stal se generálním ředitelem První brněnské strojírny, generálním ředitelem ABB Energetické systémy, Alstomu a předsedou představenstva společností Jihomoravská plynárenská, KKCG a Skanska, kde působil také jako generální ředitel. Dan Ťok je také prezidentem Americké obchodní komory v ČR.Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Dan Ťok

Národnost: česká
Datum narození: 4. března 1959
Místo narození: Uherské Hradiště

Zaujala vás biografie osobnosti Dan Ťok? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Crack? Víte, co je to Úřednická vláda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pancetta? Rozumíte pojmu MBA?

Klíčová slova: popis, původ slova, co znamená, popis, co je to Dan Ťok?, heslo, kdo je Dan Ťok?, přesný výraz, wiki, Dan Ťok, odborný výraz, etymologie, vysvětlení, význam slova, politici, význam

Pojem Dan Ťok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Dan Ťok doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dan Ťok ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Dan Ťok ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Dan Ťok ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Dan Ťok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Ťok například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Dan Ťok?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dan Ťok? Kdo to byl Dan Ťok? Kdy se narodil Dan Ťok? Kde se narodil Dan Ťok? Dan Ťok patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Dan Ťok řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Ťok i v jiné kategorii než je politici.