Kdo je to?
Kdo je Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Dan Ťok?

Kdo je Dan Ťok? Životopis, informace, biografie, politici

Dan Ťok je politik a manažer, ministr dopravy ČR a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jako nestraník za ANO 2011. Je absolventem oboru strojní inženýrství VUT v Brně. Po studiu pracoval jako konstruktér.
Stal se generálním ředitelem První brněnské strojírny, generálním ředitelem ABB Energetické systémy, Alstomu a předsedou představenstva společností Jihomoravská plynárenská, KKCG a Skanska, kde působil také jako generální ředitel. Dan Ťok je také prezidentem Americké obchodní komory v ČR.Kdo je Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Dan Ťok

Národnost: česká
Datum narození: 4. března 1959
Místo narození: Uherské Hradiště

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Dan Ťok sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Alfanumerická klávesnice? Znáte pojem Hanopis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přírodní rezervace? Vzpomenete si na definici slova Úvěrový podvod?

Klíčová slova: politici, místo narození, lexikon, kdy se narodil Dan Ťok?, wikipedie, popis, zajímavosti, osobnosti, wiki, životopis, biografie, informace, narození, život, politici, kde se narodil Dan Ťok?

Pojem Dan Ťok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dan Ťok

Hledat pojem Dan Ťok na Google obrázcích

Vyhledat slovo Dan Ťok ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Dan Ťok v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Dan Ťok ve Wikislovníku

Hledat termín Dan Ťok ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Ťok například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Dan Ťok?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Dan Ťok? Kdy se narodil Dan Ťok? Kde se narodil Dan Ťok? Dan Ťok je v kategorii Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dan Ťok například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Ťok i v jiné kategorii než je politici.