Kdo je to?
Kdo je Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Dan Ťok?

Kdo je Dan Ťok? Životopis, informace, biografie, politici

Dan Ťok je politik a manažer, ministr dopravy ČR a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jako nestraník za ANO 2011. Je absolventem oboru strojní inženýrství VUT v Brně. Po studiu pracoval jako konstruktér.
Stal se generálním ředitelem První brněnské strojírny, generálním ředitelem ABB Energetické systémy, Alstomu a předsedou představenstva společností Jihomoravská plynárenská, KKCG a Skanska, kde působil také jako generální ředitel. Dan Ťok je také prezidentem Americké obchodní komory v ČR.Kdo je Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Dan Ťok

Národnost: česká
Datum narození: 4. března 1959
Místo narození: Uherské Hradiště

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dan Ťok s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Alfanumerická klávesnice? Víte, co je to LGBT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skladební dvojice? Rozumíte pojmu Scopex?

Klíčová slova: wikipedie, wiki, narození, biografie, popis, životopis, politici, národnost, Dan Ťok, politici, osobnost, místo narození, lexikon, Dan Ťok, osobnosti, informace

Pojem Dan Ťok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Dan Ťok v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Dan Ťok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Dan Ťok na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Dan Ťok ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Ťok například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Dan Ťok?

Právě jste zjistili Kdo je to Dan Ťok? Kdy se narodil Dan Ťok? Kde se narodil Dan Ťok? Dan Ťok je v sekci Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Dan Ťok třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Ťok i v jiné kategorii než je politici.