Kdo je to?
Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dan Ťok?

Kdo je to Dan Ťok? Stručný životopis

Dan Ťok je politik a manažer, ministr dopravy ČR a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jako nestraník za ANO 2011. Je absolventem oboru strojní inženýrství VUT v Brně. Po studiu pracoval jako konstruktér.
Stal se generálním ředitelem První brněnské strojírny, generálním ředitelem ABB Energetické systémy, Alstomu a předsedou představenstva společností Jihomoravská plynárenská, KKCG a Skanska, kde působil také jako generální ředitel. Dan Ťok je také prezidentem Americké obchodní komory v ČR.Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Dan Ťok

Národnost: česká
Datum narození: 4. března 1959
Místo narození: Uherské Hradiště

Líbí se stručný životopis s osobou Dan Ťok? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Crack? Víte co je Očkování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pancetta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Majáles?

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, synonymum, původ slova, etymologie, popis, vysvětlení, politici, význam slova, heslo, co znamená, význam, definice, pojem, co je to Dan Ťok?, popis

Pojem Dan Ťok je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Dan Ťok na Google.cz

Najít heslo Dan Ťok ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Dan Ťok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dan Ťok ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Ťok například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Dan Ťok? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dan Ťok? Kdo to byl Dan Ťok? Kdy se narodil Dan Ťok? Kde se narodil Dan Ťok? Dan Ťok je v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Dan Ťok třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Ťok i v jiné kategorii než je politici.