Kdo je to?
Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Quentin Tarantino?

Kdo je to Quentin Tarantino? Stručný životopis

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Popis osobnosti Quentin Tarantino můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Scopex? Znáte pojem Kvantová fyzika? Znáte pojem Bílá sobota? Vzpomenete si na definici slova Pranostika?

Klíčová slova: termín, význam, wiki, heslo, odborný výraz, popis, formulace, Quentin Tarantino, informace, přesný výraz, lexikon, synonymum, co je to Quentin Tarantino?, definice, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Quentin Tarantino je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Quentin Tarantino ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Quentin Tarantino na Youtube

Hledat heslo Quentin Tarantino na Google.cz

Zkusit najít frázi Quentin Tarantino v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Quentin Tarantino například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Quentin Tarantino?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Quentin Tarantino? Kdo to byl Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino patří do sekce umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.