Kdo je to?
Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Quentin Tarantino?

Kdo je to Quentin Tarantino? Stručný životopis

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Zaujala vás biografie osobnosti Quentin Tarantino? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Scopex? Víte co je Syndrom vyhoření? Znáte pojem Bílá sobota? Vzpomněli byste si co označuje výraz Modem?

Klíčová slova: umělci, co je to Quentin Tarantino?, vysvětlení, heslo, původ slova, Quentin Tarantino, popis, lexikon, wiki, kdo to je, termín, synonymum, co znamená, význam slova, odborný výraz, význam

Pojem Quentin Tarantino je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Quentin Tarantino ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Quentin Tarantino ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Quentin Tarantino na Google.cz

Vyhledat termín Quentin Tarantino ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Quentin Tarantino například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Quentin Tarantino? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Quentin Tarantino? Kdo to byl Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino se nachází v kategorii umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.