Kdo je to?
Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Quentin Tarantino?

Kdo je to Quentin Tarantino? Stručný životopis

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Líbí se stručný životopis s osobou Quentin Tarantino? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Scopex? Znáte definici termínu Lupénka? Znáte pojem Bílá sobota? Pamatujete si definici pojmu Předdůchod?

Klíčová slova: popis, synonymum, etymologie, přesný výraz, slovo, význam pojmu, význam slova, přesný význam, co znamená, co je to Quentin Tarantino?, vysvětlení, odborný výraz, význam, popis, formulace, kdo to je

Pojem Quentin Tarantino je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Quentin Tarantino ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Quentin Tarantino ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Quentin Tarantino ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Quentin Tarantino ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Quentin Tarantino například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Quentin Tarantino

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Quentin Tarantino? Kdo to byl Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.