Kdo je to?
Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Quentin Tarantino?

Kdo je to Quentin Tarantino? Stručný životopis

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Tento text (Quentin Tarantino) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Segway? Znáte pojem Klipart? Znáte pojem Pangamin? Vzpomenete si na definici slova Vysoký tlak?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, heslo, popis, význam slova, kdo je Quentin Tarantino?, termín, co je to Quentin Tarantino?, slovo, vysvětlení, umělci, význam pojmu, definice, Quentin Tarantino, pojem, význam

Pojem Quentin Tarantino je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Quentin Tarantino ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Quentin Tarantino ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Quentin Tarantino na Google.cz

Zkusit najít frázi Quentin Tarantino ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Quentin Tarantino například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Quentin Tarantino? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Quentin Tarantino? Kdo to byl Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino je v sekci umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.