Kdo je to?
Kdo je Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Quentin Tarantino?

Kdo je Quentin Tarantino? Životopis, informace, biografie, umělci

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Tento text (Quentin Tarantino) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Segway? Znáte pojem Softball? Znáte pojem Sborovna? Vzpomenete si na definici slova Svěřenecký fond?

Klíčová slova: život, popis, životopis, wiki, Quentin Tarantino, kdy se narodil Quentin Tarantino?, informace, biografie, vysvětlení, datum narození, lexikon, kdo je Quentin Tarantino?, osobnost, wikipedie, umělci, narození

Pojem Quentin Tarantino je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Quentin Tarantino na Google.cz

Hledat termín Quentin Tarantino ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Quentin Tarantino ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Quentin Tarantino ve vyhledávači Yandex

Najít termín Quentin Tarantino ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Quentin Tarantino například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Quentin Tarantino? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino patří do kategorie Umělci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.