Kdo je to?
Kdo je Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Quentin Tarantino

Kdo je Quentin Tarantino? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Quentin Tarantino? s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bentonit? Vzpomněli byste si na význam slova Artefakt? Znáte pojem Turnus? Znáte definici termínu Dark web?

Klíčová slova: kdo je Quentin Tarantino?, kde se narodil Quentin Tarantino?, Quentin Tarantino, lexikon, osobnost, biografie, popis, Quentin Tarantino, informace, zajímavosti, wiki, narození, osobnosti, umělci, životopis, národnost

Pojem Quentin Tarantino je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Quentin Tarantino

Hledat pojem Quentin Tarantino ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Quentin Tarantino na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Quentin Tarantino ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Quentin Tarantino ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Quentin Tarantino ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Quentin Tarantino například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Quentin Tarantino?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino patří do sekce Umělci

Kategorie umělci, grafička, quentin Tarantino, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.