Kdo je to?
Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Quentin Tarantino?

Kdo je to Quentin Tarantino? Stručný životopis

Quentin Tarantino patří k netradičním americkým filmovým režisérům. Pro jeho tvorbu je typický černý humor a ironie, často velice drsné. Natočil desítky snímků, k nejpopulárnějším patří např. Pulp Fiction: Historky z podsvět nebo Kill Bill.
Quentin Tarantino je nositelem mnoha významných ocenění – Oskarů, Zlatých globusů či BAFTA a dalších. Svým osobním životem i filmy dokáže podráždit veřejnost, často bývá odsuzován za prezentování násilí.Kdo je to Quentin Tarantino? Životopis Quentin Tarantino, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Quentin Tarantino

Národnost: USA
Datum narození: 27.3.1963
Místo narození: Knoxville

Popis osobnosti Quentin Tarantino můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Žerzej? Víte co je Tenisový loket? Znáte pojem Omegle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zavináč?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, pojem, původ slova, lexikon, význam pojmu, slovo, význam slova, termín, odborný výraz, heslo, popis, definice, přesný význam, synonymum, kdo to je

Pojem Quentin Tarantino je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Quentin Tarantino

Vyhledat pojem Quentin Tarantino ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Quentin Tarantino ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Quentin Tarantino ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Quentin Tarantino ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Quentin Tarantino například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Quentin Tarantino

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Quentin Tarantino? Kdo to byl Quentin Tarantino? Kdy se narodil Quentin Tarantino? Kde se narodil Quentin Tarantino? Quentin Tarantino se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Quentin Tarantino dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Quentin Tarantino i v jiné kategorii než je umělci.