Kdo je to?
Kdo je Andrea Antony? Životopis Andrea Antony, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Andrea Antony

Kdo je Andrea Antony? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Moderátorka Andrea Antony, za svobodna Košťálová, studovala na Univerzitě Jana Amose Komenského, kde získala magisterský diplom. Byla redaktorkou VIP zpráv, TOP STAR magazínu a SHOWTIME. Dále také moderovala pořad TOP STAR a Divošky.
V roce 2023 si Andrea Antony mohla vyzkoušet herectví. Získala epizodní roli v seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia s Vojtěchem Kotkem a Annou Polívkovou v hlavních rolích. Andrea se konkrétně objevila v prvním dílu druhé série s názvem Optika. V minulosti ji také mohli diváci vidět v pořadech jako TOP STAR nebo Máme rádi Česko.
Je velmi aktivní na sociálních sítích. Na Instagramu má více než 55 tisíc sledujících.
Miluje golf, plážový volejbal a společenské hry. S rodinou navíc ráda cestuje. V době, kdy byla na mateřské dovolené s dcerou se zúčastnila reality show Prostřeno.
1. června 2019 se Andrea provdala.
Na podzim roku 2023 se Andrea svěřila svým sledujícím s bolestivou zkušeností, jíž si v minulosti prošla. Při rutinní kontrole v těhotenství lékař zjistil, že miminku přestalo bít srdíčko. Prodělala spontánní potrat, kvůli čemuž musela podstoupit revizi dělohy v plné narkóze. Příběh měl naštěstí šťastný konec, jelikož Andrea znovu otěhotněla. V říjnu 2023 potom přivítala na světě svého druhého potomka syna Fredyho. První děťátko, holčička Rozárie, přišla na svět 27. října 2020.Kdo je Andrea Antony? Životopis Andrea Antony, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Andrea Antony

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1989

Tento text (Andrea Antony) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Bariatrie? Vzpomněli byste si na význam slova Relativismus? Znáte termín Debet? Znáte definici termínu Judaismus?

Klíčová slova: popis, národnost, Andrea Antony, Andrea Antony, zajímavosti, kdy se narodila Andrea Antony?, osobnost, životopis, informace, novináři, kdo je Andrea Antony?, vysvětlení, wikipedie, datum narození, wiki, lexikon

Pojem Andrea Antony je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Andrea Antony doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Andrea Antony ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Andrea Antony ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Andrea Antony na Google.cz

Hledat videa s názvem Andrea Antony na Youtube

Hledat heslo Andrea Antony v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrea Antony například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Andrea Antony?

Nyní již víte Kdo je to Andrea Antony? Kdy se narodila Andrea Antony? Andrea Antony se nachází v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Andrea Antony například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrea Antony i v jiné kategorii než je novináři.