Kdo je to?
Kdo je to Pobuda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pobuda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pobuda?

Jaký je význam slova Pobuda? Co to znamená?

Pobuda je člověk zanedbaného a odpudivého vzhledu, který na sebe nedbá, chodí zarostlý, špinavý, otrhaný a celkově neudržovaný. Pobudou je typicky bezdomovec, ale zanedbaný vzhled mohou mít i lidé trpící různými závislostmi (na drogách, na alkoholu), kdy už je jejich stav natolik závažný, že ztrácejí zájem o cokoliv jiného než o svoji návykovou látku. Jako pobuda však může působit i někdo, kdo je např. starší a žije sám a není schopen se o sebe adekvátně postarat, nebo případně trpí nějakou poruchou osobnosti či duševním onemocněním (např. lidé chorobně hromadící odpadky a nejrůznější veteš ve svém domě nebo bytě).


Kdo je to Pobuda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pobuda? Lidé, hanlivé

Tento text (Pobuda) můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Emigrace? Znáte termín MDF deska? Víte, co je to Memoriál? Víte, co je to Alopecie?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, co znamená, původ slova, význam, slovo, heslo, pojem, popis, formulace, přesný výraz, Pobuda, wiki, hanlivé, vysvětlení, lexikon

Pojem Pobuda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Pobuda na Google.cz

Hledat termín Pobuda ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Pobuda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Pobuda ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Pobuda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pobuda například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pobuda

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Pobuda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pobuda? Definice pojmu Pobuda patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.