Kdo je to?
Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Korn?

Kdo je to Jiří Korn? Stručný životopis

Jiří Korn je zpěvák, hudebník, herec, tanečník a moderátor. Hudební kariéru začínal ve skupině Rebels a později Olympic. Dále už působil jako sólista a začal i vystupovat v televizi. V současnosti působí ve skupině 4TET.
Jiří Korn hrál také v několika filmech, ledové revui a vystupuje také v muzikálech, např. v Bídnících, Monte Christo, Dracula aj.Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Jiří Korn

Národnost: česká
Datum narození: 17. května 1949
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Korn? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lidová slovesnost? Znáte termín IrfanView? Rozumíte pojmu Pyramida? Víte, co je to Sushi?

Klíčová slova: hudba, synonymum, wiki, popis, odborný výraz, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, kdo je Jiří Korn?, lexikon, co znamená, informace, přesný význam, význam, slovo

Pojem Jiří Korn je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Jiří Korn ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Jiří Korn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Korn ve Wikimedia Commons

Najít výraz Jiří Korn ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Korn například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Jiří Korn? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Korn? Kdo to byl Jiří Korn? Kdy se narodil Jiří Korn? Kde se narodil Jiří Korn? Jiří Korn je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Korn dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Korn i v jiné kategorii než je hudba.