Kdo je to?
Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Korn?

Kdo je to Jiří Korn? Stručný životopis

Jiří Korn je zpěvák, hudebník, herec, tanečník a moderátor. Hudební kariéru začínal ve skupině Rebels a později Olympic. Dále už působil jako sólista a začal i vystupovat v televizi. V současnosti působí ve skupině 4TET.
Jiří Korn hrál také v několika filmech, ledové revui a vystupuje také v muzikálech, např. v Bídnících, Monte Christo, Dracula aj.Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Jiří Korn

Národnost: česká
Datum narození: 17. května 1949
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Korn? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Arytmie? Znáte definici termínu Emeritní? Rozumíte pojmu Kepr? Pamatujete si definici pojmu Streetball?

Klíčová slova: co znamená, pojem, význam pojmu, přesný význam, popis, odborný výraz, definice, Jiří Korn, etymologie, lexikon, formulace, přesný výraz, význam, popis, co je to Jiří Korn?, termín

Pojem Jiří Korn je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jiří Korn v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jiří Korn ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Jiří Korn ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jiří Korn ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jiří Korn na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Korn například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Jiří Korn? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Korn? Kdo to byl Jiří Korn? Kdy se narodil Jiří Korn? Kde se narodil Jiří Korn? Jiří Korn je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jiří Korn dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Korn i v jiné kategorii než je hudba.