Kdo je to?
Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Korn?

Kdo je to Jiří Korn? Stručný životopis

Jiří Korn je zpěvák, hudebník, herec, tanečník a moderátor. Hudební kariéru začínal ve skupině Rebels a později Olympic. Dále už působil jako sólista a začal i vystupovat v televizi. V současnosti působí ve skupině 4TET.
Jiří Korn hrál také v několika filmech, ledové revui a vystupuje také v muzikálech, např. v Bídnících, Monte Christo, Dracula aj.Kdo je to Jiří Korn? Životopis Jiří Korn, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Jiří Korn

Národnost: česká
Datum narození: 17. května 1949
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Korn se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Arytmie? Víte, co je to De iure? Rozumíte pojmu Kepr? Rozumíte pojmu Ponorková nemoc?

Klíčová slova: kdo je Jiří Korn?, co je to Jiří Korn?, etymologie, termín, heslo, co znamená, synonymum, Jiří Korn, význam, definice, popis, význam pojmu, pojem, kdo to je, lexikon, vysvětlení

Pojem Jiří Korn je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Jiří Korn ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jiří Korn na Google.cz

Vyhledat pojem Jiří Korn v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Jiří Korn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Korn například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Korn

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Korn? Kdo to byl Jiří Korn? Kdy se narodil Jiří Korn? Kde se narodil Jiří Korn? Jiří Korn je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Korn řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Korn i v jiné kategorii než je hudba.