Kdo je to?
Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrik Eliáš?

Kdo je to Patrik Eliáš? Stručný životopis

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Patrik Eliáš? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Akademický rok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Epizeuxis? Pamatujete si definici pojmu Čistá mzda? Víte co je Přitažlivost?

Klíčová slova: sport, původ slova, kdo je Patrik Eliáš?, přesný význam, pojem, synonymum, odborný výraz, kdo to je, termín, vysvětlení, co je to Patrik Eliáš?, lexikon, heslo, přesný výraz, wiki, význam

Pojem Patrik Eliáš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Patrik Eliáš zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Patrik Eliáš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Patrik Eliáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Patrik Eliáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Patrik Eliáš ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Eliáš například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Eliáš?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patrik Eliáš? Kdo to byl Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.