Kdo je to?
Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrik Eliáš?

Kdo je to Patrik Eliáš? Stručný životopis

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Líbí se stručný životopis s osobou Patrik Eliáš? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bytový dům? Víte co je Psychedelie? Pamatujete si definici pojmu Clearing? Vzpomněli byste si co označuje výraz Koncese?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, popis, synonymum, lexikon, význam slova, informace, heslo, formulace, co je to Patrik Eliáš?, původ slova, význam pojmu, termín, Patrik Eliáš, definice, etymologie

Pojem Patrik Eliáš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Eliáš ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Patrik Eliáš ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Patrik Eliáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Patrik Eliáš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Eliáš například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Eliáš?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patrik Eliáš? Kdo to byl Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.