Kdo je to?
Kdo je Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Patrik Eliáš?

Kdo je Patrik Eliáš? Životopis, informace, biografie, sport

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.Kdo je Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Tento text (Patrik Eliáš) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem BOZP? Znáte termín Marmoleum? Pamatujete si definici pojmu Hospic? Víte, co je to Distanční studium?

Klíčová slova: kdo je Patrik Eliáš?, Patrik Eliáš, kdy se narodil Patrik Eliáš?, datum narození, sport, vysvětlení, národnost, wiki, narození, popis, životopis, biografie, Patrik Eliáš, lexikon, místo narození, kde se narodil Patrik Eliáš?

Pojem Patrik Eliáš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Patrik Eliáš hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Patrik Eliáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Patrik Eliáš ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Patrik Eliáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Patrik Eliáš na Google.cz

Vyhledat termín Patrik Eliáš ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Eliáš například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Patrik Eliáš? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš patří do kategorie Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.