Kdo je to?
Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrik Eliáš?

Kdo je to Patrik Eliáš? Stručný životopis

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Tento text (Patrik Eliáš) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Akademický rok? Znáte pojem Úplavice? Pamatujete si definici pojmu Čistá mzda? Vzpomenete si na definici slova Nota bene?

Klíčová slova: popis, co je to Patrik Eliáš?, odborný výraz, kdo je Patrik Eliáš?, synonymum, wiki, heslo, informace, termín, definice, slovo, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, formulace

Pojem Patrik Eliáš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Patrik Eliáš na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Eliáš ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Patrik Eliáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Patrik Eliáš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Eliáš například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Patrik Eliáš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Patrik Eliáš? Kdo to byl Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš je v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.