Kdo je to?
Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrik Eliáš?

Kdo je to Patrik Eliáš? Stručný životopis

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.



Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Zaujala vás biografie osobnosti Patrik Eliáš? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Satira? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hlezno? Pamatujete si definici pojmu Internet? Znáte termín Gesce?

Klíčová slova: informace, sport, formulace, Patrik Eliáš, co znamená, přesný význam, termín, popis, definice, co je to Patrik Eliáš?, význam, vysvětlení, kdo to je, wiki, heslo, lexikon

Pojem Patrik Eliáš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Patrik Eliáš v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Eliáš ve Wikimedia Commons

Najít slovo Patrik Eliáš na Google.cz

Zkusit najít Patrik Eliáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Patrik Eliáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Eliáš například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Patrik Eliáš? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Patrik Eliáš? Kdo to byl Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.