Kdo je to?
Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrik Eliáš?

Kdo je to Patrik Eliáš? Stručný životopis

Patrik Eliáš je bývalý hokejový profesionál – útočník. Hrál na levém křídle. Hrál v NHL, později v AHL a v ruské superlize a v klubu New Jersey Devils. Jako reprezentant ČR se zúčastnil OH v Salt Lake City a ZOH v Turíně, kde tým skončil s bronzem. Úspěšný byl i na MS v Kanadě a MS ve Švýcarsku.
Aktivní kariéru ukončil v roce 2017. Patrik Eliáš odehrál 1240 zápasů a v bodech je druhý za Jaromírem Jágrem. Od roku 2006 je také vyslancem dobré vůle Českého výboru UNICEF.Kdo je to Patrik Eliáš? Životopis Patrik Eliáš, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Patrik Eliáš

Národnost: česká
Datum narození: 13. duben 1976
Místo narození: Třebíč

Sdílejte tuto stránku s osobností Patrik Eliáš se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Satira? Vzpomenete si na definici slova Asimilace? Pamatujete si definici pojmu Internet? Vzpomněli byste si na význam slova Feat?

Klíčová slova: termín, slovo, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, definice, význam slova, sport, co znamená, lexikon, přesný význam, co je to Patrik Eliáš?, etymologie, kdo to je, popis

Pojem Patrik Eliáš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Patrik Eliáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Patrik Eliáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Patrik Eliáš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Patrik Eliáš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Eliáš například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patrik Eliáš

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Patrik Eliáš? Kdo to byl Patrik Eliáš? Kdy se narodil Patrik Eliáš? Kde se narodil Patrik Eliáš? Patrik Eliáš je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Patrik Eliáš řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Eliáš i v jiné kategorii než je sport.