Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Co znamená a jaký je význam slova Milenka?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Milenka? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mýtus? Vzpomněli byste si na význam slova Pracovní úraz? Vzpomenete si na definici slova Šnaps? Znáte definici termínu Kortikoidy?

Klíčová slova: slovo, pojem, termín, význam pojmu, popis, význam, formulace, informace, odborný výraz, Milenka, heslo, původ slova, kdo je Milenka?, wiki, co je to Milenka?, popis

Pojem Milenka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Milenka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Milenka ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Milenka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Milenka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Milenka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Milenka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Milenka? Kdo to byl Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.