Kdo je to?
Kdo je to Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Co znamená a jaký je význam slova Milenka?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Milenka? Lidé, vztahy

Text s definicí výrazu Milenka doporučujeme sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Kreditní karta? Víte, co je to Slovo příbuzné? Vzpomenete si na definici slova Carpe diem? Rozumíte pojmu Konsenzus?

Klíčová slova: Milenka, přesný význam, informace, vztahy, synonymum, definice, slovo, význam slova, přesný výraz, termín, význam, co znamená, lexikon, vysvětlení, pojem, heslo

Pojem Milenka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Milenka ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Milenka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Milenka ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Milenka ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Milenka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Milenka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka se nachází v sekci Vztahy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, definici, text, výraz kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.