Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Co znamená a jaký je význam slova Milenka?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Milenka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Nefrologie? Víte, co je to IronKey? Pamatujete si definici pojmu Úniková hra? Pamatujete si definici pojmu Introvert?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, kdo je Milenka?, popis, význam, co je to Milenka?, význam pojmu, vysvětlení, formulace, slovo, definice, informace, termín, vztahy, co znamená

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Milenka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Milenka? Kdo to byl Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Milenka hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.