Kdo je to?
Kdo je to Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Jaký je význam slova Milenka? Co to znamená?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Milenka? Lidé, vztahy

Tento text samozřejmě můžete sdílet s ostatnímina internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Aura? Vzpomenete si na definici slova Koitus? Vzpomenete si na definici slova Registr? Vzpomněli byste si na význam slova Avalon?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, vztahy, etymologie, formulace, Milenka, popis, informace, původ slova, wikipedie, přesný výraz, heslo, co znamená, Milenka, odborný výraz, význam

Pojem Milenka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Milenka na Google obrázcích

Vyhledat slovo Milenka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Milenka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Milenka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Milenka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Milenka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka je v sekci Vztahy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, definici například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Milenka i v jiných kategoriích (než vztahy).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.