Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Co znamená a jaký je význam slova Milenka?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Milenka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mýtus? Znáte termín Bluetooth? Vzpomenete si na definici slova Šnaps? Víte, co je to Zastavěná plocha?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, heslo, Milenka, formulace, význam, lexikon, definice, co znamená, odborný výraz, synonymum, původ slova, kdo to je, slovo, kdo je Milenka?, význam pojmu

Pojem Milenka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Milenka lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Milenka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Milenka ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Milenka na Google.cz

Hledat heslo Milenka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenka například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Milenka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Milenka? Kdo to byl Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka se nachází v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.