Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Co znamená a jaký je význam slova Milenka?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Milenka se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mumio? Rozumíte pojmu Kontraindikace? Vzpomenete si na definici slova Kritické myšlení? Znáte pojem Autentické víno?

Klíčová slova: původ slova, odborný výraz, definice, přesný význam, přesný výraz, kdo je Milenka?, pojem, co znamená, synonymum, význam, popis, vztahy, termín, význam pojmu, Milenka, popis

Pojem Milenka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Milenka

Hledat frázi Milenka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Milenka ve Wikipedii

Vyhledat výraz Milenka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Milenka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenka například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Milenka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Milenka? Kdo to byl Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka je v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Milenka i v jiné sekci než v vztahy.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.