Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Co znamená a jaký je význam slova Milenka?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Milenka sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mumio? Vzpomněli byste si na význam slova Černá díra? Vzpomenete si na definici slova Kritické myšlení? Znáte definici termínu Kinesiotaping?

Klíčová slova: význam, slovo, popis, definice, vysvětlení, Milenka, etymologie, přesný výraz, wiki, lexikon, synonymum, vztahy, popis, odborný výraz, co je to Milenka?, kdo je Milenka?

Pojem Milenka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Milenka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Milenka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Milenka ve Wikislovníku

Najít termín Milenka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Milenka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Milenka? Kdo to byl Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka se nachází v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.