Kdo je to?
Kdo je to Podlejzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podlejzák? Lidé, hanlivé

Podlejzák

Co znamená a jaký je význam slova Podlejzák?

Podlejzák je člověk, který se zoufalé snaží upoutat na sebe něčí pozornost a získat si tak přízeň a náklonnost. Toto označení se používá nejvíce mezi dětmi a mládeží s poukazem na neoblíbeného člena sociání skupiny (třídy, oddílu, party kamarádů). Podlejzákem všichni opovrhují, protože jeho způsoby chování a jednání jsou jednoduše nedůstojné. Podlejzák se někdy dopustí i vyslovených špatností, jenom aby získal obdiv ostatních. Je to ale svým způsobem začarovaný kruh - čím urputněji se podlejzák snaží, tím více jím ostatní opovrhují a výjimečné není ani to, že ho ponoukají k dalším nepředloženostem jen pro svou vlastní zvrhlou zábavu.


Kdo je to Podlejzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podlejzák? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Grog? Vzpomenete si na definici slova Jestřábí oko? Znáte pojem Ransomware? Vzpomněli byste si na význam slova Rodné číslo?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, hanlivé, hanlivé, wiki, wikipedie, pojem, přesný výraz, lexikon, slovo, odborný výraz, definice, Podlejzák, formulace, přesný význam, informace

Pojem Podlejzák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Podlejzák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Podlejzák na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podlejzák ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Podlejzák ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Podlejzák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Podlejzák například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Podlejzák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Podlejzák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podlejzák? Definice pojmu Podlejzák je v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Podlejzák i v jiné sekci než v hanlivé.