Kdo je to?
Kdo je Petr Vojnar? Životopis Petr Vojnar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Petr Vojnar?

Kdo je Petr Vojnar? Životopis, informace, biografie, herectví

Petr Vojnar je úspěšný český moderátor, zpěvák, herec a youtuber. Svou uměleckou kariéru začal s kapelou T-Boyz. Známým se stal především jako jeden z moderátorů talk show Nikdo není dokonalý, kde působil vedle Jiřího Krampola. V roce 2010 začal Petr Vojnar uveřejňovat své příspěvky na Youtube, kde s e rychle stal úspěšným. V roce 2016 se zaměřil na pojišťovací firmy a jejich praktiky na hranicích zákona.
Jako herec se objevil například ve filmech Jak se zbavit nevěsty, Černobílý den, Experti nebo v televizních seriálech jako Krejzovi, Ulice, Ohnivý kuře, Vyprávěj, Doktoři z Počátků, V.I.P. vraždy a dalších.Kdo je Petr Vojnar? Životopis Petr Vojnar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Petr Vojnar

Národnost: česká
Datum narození: 9. března 1976
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Vojnar s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu GMO? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rituál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šíbr? Znáte termín Salmonela?

Klíčová slova: lexikon, kdy se narodil Petr Vojnar?, národnost, osobnost, Petr Vojnar, Petr Vojnar, informace, wikipedie, herectví, herectví, biografie, kdo je Petr Vojnar?, životopis, datum narození, vysvětlení, popis

Pojem Petr Vojnar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Petr Vojnar na Google.cz

Hledat slovo Petr Vojnar ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Petr Vojnar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Petr Vojnar na Google obrázcích

Najít výraz Petr Vojnar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Vojnar například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Petr Vojnar? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Petr Vojnar? Kdy se narodil Petr Vojnar? Kde se narodil Petr Vojnar? Petr Vojnar je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Vojnar dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vojnar i v jiné kategorii než je herectví.