Kdo je to?
Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alkoholik?

Co znamená a jaký je význam slova Alkoholik?

Alkoholik je člověk závislý na alkoholu. Alkoholismus se často nemusí zezačátku nápadně projevovat. Mnozí alkoholici pijí tajně, doma, a jejich nejbližší okolí dlouho nemusí nic tušit. V pozdějších stádiích závislosti dochází k rozpadu osobnosti, závislý ztrácí zájem o své okolí, o své zájmy, o práci. Zdravotní následky alkoholismu bývají velmi závažné. Léčba je možná, ale obtížná a především si sám postižený musí uvědomit, že má problém a musí být ochoten ho řešit.Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alkoholik sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koleda? Znáte termín Polyneuropatie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karité? Víte, co je to Twoo?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, kdo je Alkoholik?, vlastnosti, definice, synonymum, pojem, popis, vysvětlení, popis, význam, význam slova, wiki, termín, lexikon, odborný výraz

Pojem Alkoholik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Alkoholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Alkoholik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Alkoholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Alkoholik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alkoholik například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alkoholik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alkoholik? Kdo to byl Alkoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alkoholik? Definice pojmu Alkoholik patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Alkoholik hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.