Kdo je to?
Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alkoholik?

Co znamená a jaký je význam slova Alkoholik?

Alkoholik je člověk závislý na alkoholu. Alkoholismus se často nemusí zezačátku nápadně projevovat. Mnozí alkoholici pijí tajně, doma, a jejich nejbližší okolí dlouho nemusí nic tušit. V pozdějších stádiích závislosti dochází k rozpadu osobnosti, závislý ztrácí zájem o své okolí, o své zájmy, o práci. Zdravotní následky alkoholismu bývají velmi závažné. Léčba je možná, ale obtížná a především si sám postižený musí uvědomit, že má problém a musí být ochoten ho řešit.Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Alkoholik s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koleda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fašank? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karité? Víte co je Frigidita?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, pojem, lexikon, synonymum, kdo to je, vlastnosti, co znamená, slovo, Alkoholik, přesný význam, co je to Alkoholik?, popis, etymologie, definice, formulace

Pojem Alkoholik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Alkoholik lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Alkoholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alkoholik ve Wikimedia Commons

Najít výraz Alkoholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Alkoholik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alkoholik například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Alkoholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Alkoholik? Kdo to byl Alkoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alkoholik? Definice pojmu Alkoholik je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Alkoholik i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.