Kdo je to?
Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alkoholik?

Co znamená a jaký je význam slova Alkoholik?

Alkoholik je člověk závislý na alkoholu. Alkoholismus se často nemusí zezačátku nápadně projevovat. Mnozí alkoholici pijí tajně, doma, a jejich nejbližší okolí dlouho nemusí nic tušit. V pozdějších stádiích závislosti dochází k rozpadu osobnosti, závislý ztrácí zájem o své okolí, o své zájmy, o práci. Zdravotní následky alkoholismu bývají velmi závažné. Léčba je možná, ale obtížná a především si sám postižený musí uvědomit, že má problém a musí být ochoten ho řešit.Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Alkoholik s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kuskus? Víte, co je to Biologická léčba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kapustňák? Rozumíte pojmu Gynekomastie?

Klíčová slova: slovo, význam slova, přesný význam, termín, pojem, význam pojmu, etymologie, vlastnosti, wiki, význam, kdo je Alkoholik?, formulace, definice, popis, heslo, přesný výraz

Pojem Alkoholik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Alkoholik

Hledat pojem Alkoholik ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Alkoholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Alkoholik ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alkoholik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alkoholik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alkoholik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alkoholik? Kdo to byl Alkoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alkoholik? Definice pojmu Alkoholik je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Alkoholik v jiné sekci než vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.