Kdo je to?
Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alkoholik?

Co znamená a jaký je význam slova Alkoholik?

Alkoholik je člověk závislý na alkoholu. Alkoholismus se často nemusí zezačátku nápadně projevovat. Mnozí alkoholici pijí tajně, doma, a jejich nejbližší okolí dlouho nemusí nic tušit. V pozdějších stádiích závislosti dochází k rozpadu osobnosti, závislý ztrácí zájem o své okolí, o své zájmy, o práci. Zdravotní následky alkoholismu bývají velmi závažné. Léčba je možná, ale obtížná a především si sám postižený musí uvědomit, že má problém a musí být ochoten ho řešit.Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Alkoholik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koleda? Vzpomněli byste si na význam slova Avokádo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karité? Znáte definici termínu Koliformní bakterie?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, co znamená, odborný výraz, popis, Alkoholik, kdo je Alkoholik?, termín, význam pojmu, popis, vlastnosti, lexikon, původ slova, význam, co je to Alkoholik?, přesný význam

Pojem Alkoholik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Alkoholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Alkoholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Alkoholik ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Alkoholik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alkoholik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Alkoholik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alkoholik? Kdo to byl Alkoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alkoholik? Definice pojmu Alkoholik se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.