Kdo je to?
Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alkoholik?

Co znamená a jaký je význam slova Alkoholik?

Alkoholik je člověk závislý na alkoholu. Alkoholismus se často nemusí zezačátku nápadně projevovat. Mnozí alkoholici pijí tajně, doma, a jejich nejbližší okolí dlouho nemusí nic tušit. V pozdějších stádiích závislosti dochází k rozpadu osobnosti, závislý ztrácí zájem o své okolí, o své zájmy, o práci. Zdravotní následky alkoholismu bývají velmi závažné. Léčba je možná, ale obtížná a především si sám postižený musí uvědomit, že má problém a musí být ochoten ho řešit.Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alkoholik sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Karma? Vzpomněli byste si co znamená slovo 3G modem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lymfodrenáž? Víte co je Vzduch?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, vlastnosti, původ slova, formulace, synonymum, co je to Alkoholik?, lexikon, přesný výraz, popis, co znamená, informace, etymologie, význam pojmu, heslo, termín

Pojem Alkoholik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Alkoholik v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Alkoholik ve Wikislovníku

Hledat frázi Alkoholik ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Alkoholik na Google.cz

Vyhledat výraz Alkoholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alkoholik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Alkoholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Alkoholik? Kdo to byl Alkoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alkoholik? Definice pojmu Alkoholik se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Alkoholik hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.