Kdo je to?
Kdo je Martin Kraus? Životopis Martin Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Martin Kraus?

Kdo je Martin Kraus? Životopis, informace, biografie, herectví

Martin Kraus je český herec.
Vystudoval JAMU.
Na divadelních prknech začínal v Divadle na Vinohradech, kde se objevil například v inscenacích Zkrocení zlé ženy nebo Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!!. Diváci jej také mohli vidět v Národním divadle Brno a častěji také v Divadle U Hasičů.
Jedna z prvních filmových rolí, které dostal, byla hned ta hlavní - a to v Zelenkově pohádce Kouzla králů (2008). V roce 2015 si zahrál v dramatu Lovci a oběti. Objevil se také v komediích Jak básníci čekají na zázrak (2016) nebo Léto s gentlemanem (2019).
Televizní diváci se s Martinem Krausem mohou častěji potkat v seriálech než ve filmové tvorbě. Jistě si ho vybaví z retroseriálu Vyprávěj. Dále účinkoval ve Svatbách v Benátkách nebo třeba v Krejzových. Na začátku kariéry hrál i v nováckých seriálech Ulice a Ordinace v růžové zahradě.
V roce 2012 se stal v televizní anketě Týtý Objevem roku.Kdo je Martin Kraus? Životopis Martin Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Martin Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 22. března 1983
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Kraus? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rašple? Vzpomněli byste si co znamená slovo Molekula? Víte, co je to Pečený čaj? Víte co je Charčo?

Klíčová slova: osobnosti, zajímavosti, biografie, wiki, popis, vysvětlení, Martin Kraus, život, místo narození, wikipedie, herectví, kde se narodil Martin Kraus?, informace, národnost, osobnost, životopis

Pojem Martin Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Martin Kraus

Najít slovo Martin Kraus ve vyhledávači Qwant

Najít termín Martin Kraus na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Martin Kraus ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Martin Kraus na Google.cz

Hledat videa s názvem Martin Kraus na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Kraus například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Martin Kraus? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Martin Kraus? Kdy se narodil Martin Kraus? Kde se narodil Martin Kraus? Martin Kraus je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Martin Kraus třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Kraus i v jiné kategorii než je herectví.