Kdo je to?
Kdo je Simona Tancerová? Životopis Simona Tancerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Simona Tancerová

Kdo je Simona Tancerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Simona Berková Tancerová se narodila 3. března 1974 v Českých Budějovicích. V roce 1992 dokončila Střední zdravotní školu tamtéž a na čtyři roky se vydala do zahraničí, kde se věnovala studiu jazyků. Když se v roce 1996 rozhodla nastoupit na fakultu Přírodních terapií v australské Sydney, měla za sebou už zkušenosti ze Skotska i z Francie.
V roce 2000 se stala trenérkou jógy a masérkou. Bezprostředně poté začala vést jógové kurzy v rodných Budějovicích. Její specializací je takzvaný KI jóga čili Kijóga, která vychází z učení mistra Masahiro Oki. Jde o formu zdravotního cvičení, jemné a vhodné pro začátečníky. V současné době vyučuje Simona jógu ve Studiu kouzelné bylinky v Bylinkové ulice v Českém Krumlově. Toto studio má rovněž pobočku v Českých Budějovicích, kde Simona rovněž působí.
Mezi lety 2007 a 2010 se doma v Čechách věnovala studiu tradiční čínské medicíny.
Miluje spojení s přírodou a její vášní jsou bylinky. I z toho důvodu také v roce 2014 moderovala pořad Kouzelné bylinky na České televizi, který se věnoval různým bylinám, jejich vlastnostem a možnostem využívání v každodenním životě. O čtyři roky později se Simona objevila také v pořadu Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli, který moderují Tereza Hátleová a Petr Pěknic.
V osobní život Simony je naplněn stabilitou. Už tehdy do Austrálie odjela po boku svého partnera, za něhož se předtím stihla provdat. Nešlo prý o žádnou romantiku ale kalkul. Chtěli odjet společně a jako manželé dostali víza. V žádném případě však tento krok ani dnes s odstupem času nepovažuje za chybný. Její dnes již bývalý manžel je vášnivý cyklista, sportovní ředitel profesionálního cyklistického týmu.
Po návratu do České republiky se páru narodili dva synové, kteří dostali jména Adam a Robin. Přestože dnes již má Simona partnera nového říká, že po boku svého prvního manžela strávila spokojených patnáct let.Kdo je Simona Tancerová? Životopis Simona Tancerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Simona Tancerová

Národnost: česká
Datum narození: 3. března 1974
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Simona Tancerová s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Věcné břemeno? Znáte termín Ztracené bednění? Víte, co je to Dvanácterník? Víte, co je to Respirátor?

Klíčová slova: život, wiki, narození, informace, wikipedie, datum narození, vysvětlení, Simona Tancerová, novináři, kde se narodila Simona Tancerová?, národnost, kdy se narodila Simona Tancerová?, osobnost, kdo je Simona Tancerová?, lexikon, životopis

Pojem Simona Tancerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Simona Tancerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Simona Tancerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Simona Tancerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Simona Tancerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Simona Tancerová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Tancerová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Simona Tancerová? Stručná biografie

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Simona Tancerová? Kdy se narodila Simona Tancerová? Kde se narodila Simona Tancerová? Simona Tancerová se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, mladý žurnalista, simona Tancerová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Simona Tancerová kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Tancerová i v jiné kategorii než je novináři.