Kdo je to?
Kdo je to, byl Skeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skeptik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Skeptik?

Jaký je význam slova Skeptik? Co to znamená?

Skeptik by mohl být označen jako pochybovač. Jedná se o člověka, který vše posuzuje velice kriticky, nedůvěřuje ničemu nebo nějaké skupině poznatků a je přesvědčený o nemožnosti poznat pravdu. Skeptici se dělí na přívržence různých směrů skepticizmu – filozofického, vědeckého, náboženského nebo tzv. pseudoskepticizmu.
Filozofický skeptik prosazuje nutnost neustálého prověřování poznání, žádnou pravdu nepovažuje za definitivní. Vědecky zaměřený skeptik odmítá uznat takovou skutečnost, která není prokázána vědecky, a pokud není vědecká, automaticky ji odmítá. Náboženský skeptik pochybuje o některých součástech víry, přičemž sám může být věřícím. Pseudoskeptik je negativní, některé závěry předjímá, takže není skutečným skeptikem.Kdo je to, byl Skeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skeptik? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Skeptik s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Debetní karta? Znáte definici termínu Makaróny? Víte co je Umakart? Pamatujete si definici pojmu Er-forma?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, kdo je Skeptik?, termín, synonymum, význam pojmu, co je to Skeptik?, definice, význam slova, formulace, vlastnosti, odborný výraz, původ slova, přesný význam, popis, heslo

Pojem Skeptik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Skeptik ve Wikipedii

Najít pojem Skeptik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Skeptik ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skeptik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeptik například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skeptik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Skeptik? Kdo to byl Skeptik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skeptik? Definice pojmu Skeptik patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.