Kdo je to?
Kdo je to, byl Skeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skeptik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Skeptik?

Jaký je význam slova Skeptik? Co to znamená?

Skeptik by mohl být označen jako pochybovač. Jedná se o člověka, který vše posuzuje velice kriticky, nedůvěřuje ničemu nebo nějaké skupině poznatků a je přesvědčený o nemožnosti poznat pravdu. Skeptici se dělí na přívržence různých směrů skepticizmu – filozofického, vědeckého, náboženského nebo tzv. pseudoskepticizmu.
Filozofický skeptik prosazuje nutnost neustálého prověřování poznání, žádnou pravdu nepovažuje za definitivní. Vědecky zaměřený skeptik odmítá uznat takovou skutečnost, která není prokázána vědecky, a pokud není vědecká, automaticky ji odmítá. Náboženský skeptik pochybuje o některých součástech víry, přičemž sám může být věřícím. Pseudoskeptik je negativní, některé závěry předjímá, takže není skutečným skeptikem.Kdo je to, byl Skeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skeptik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skeptik sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Povodí? Znáte termín Komunitní přenos? Víte co je Dna? Víte, co je to Switch?

Klíčová slova: co je to Skeptik?, pojem, odborný výraz, přesný výraz, Skeptik, informace, heslo, kdo to je, termín, etymologie, co znamená, formulace, vysvětlení, význam slova, lexikon, význam

Pojem Skeptik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Skeptik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Skeptik na Youtube

Vyhledat výraz Skeptik ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Skeptik ve Wikipedii

Vyhledat termín Skeptik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeptik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Skeptik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Skeptik? Kdo to byl Skeptik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skeptik? Definice pojmu Skeptik se nachází v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Skeptik hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.