Kdo je to?
Kdo je to, byl Skeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skeptik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Skeptik?

Jaký je význam slova Skeptik? Co to znamená?

Skeptik by mohl být označen jako pochybovač. Jedná se o člověka, který vše posuzuje velice kriticky, nedůvěřuje ničemu nebo nějaké skupině poznatků a je přesvědčený o nemožnosti poznat pravdu. Skeptici se dělí na přívržence různých směrů skepticizmu – filozofického, vědeckého, náboženského nebo tzv. pseudoskepticizmu.
Filozofický skeptik prosazuje nutnost neustálého prověřování poznání, žádnou pravdu nepovažuje za definitivní. Vědecky zaměřený skeptik odmítá uznat takovou skutečnost, která není prokázána vědecky, a pokud není vědecká, automaticky ji odmítá. Náboženský skeptik pochybuje o některých součástech víry, přičemž sám může být věřícím. Pseudoskeptik je negativní, některé závěry předjímá, takže není skutečným skeptikem.Kdo je to, byl Skeptik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skeptik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skeptik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Citace? Vzpomněli byste si na význam slova Praganda? Víte co je Čedar? Znáte definici termínu Zádumčivost?

Klíčová slova: co je to Skeptik?, vlastnosti, formulace, přesný význam, wiki, lexikon, definice, pojem, význam pojmu, kdo to je, informace, původ slova, přesný výraz, vysvětlení, kdo je Skeptik?, slovo

Pojem Skeptik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Skeptik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Skeptik ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Skeptik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Skeptik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skeptik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Skeptik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Skeptik? Kdo to byl Skeptik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skeptik? Definice pojmu Skeptik se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.