Kdo je to?
Kdo je to Promítač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Promítač? Lidé, profese

Kdo je to Promítač?

Jaký je význam slova Promítač? Co to znamená?

Promítač je profese, pro kterou není potřeba zvláštní vzdělání. Hlavní náplní jeho práce je příprava a obsluha přístrojů, které jsou určené k promítání filmů.
Stará se o promítací zařízení a jeh doplňky, pečuje i o další nástroje a zařízení, které jsou pro promítání potřebné. Tato zařízení umí promítač opravit a provádí na nich základní údržbu.Kdo je to Promítač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Promítač? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Promítač sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Šifon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rychlost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šelest na srdci? Znáte termín Glutamát?

Klíčová slova: pojem, termín, profese, formulace, heslo, co znamená, informace, význam slova, wikipedie, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, přesný výraz, původ slova, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Promítač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Promítač ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Promítač ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Promítač na Youtube

Hledat frázi Promítač na Google obrázcích

Najít slovo Promítač v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Promítač například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Promítač

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Promítač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promítač? Definice pojmu Promítač je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Promítač i v jiných kategoriích (než profese).