Kdo je to?
Kdo je to, byl Promítač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promítač? Lidé, profese

Kdo je to Promítač?

Co znamená a jaký je význam slova Promítač?

Promítač je profese, pro kterou není potřeba zvláštní vzdělání. Hlavní náplní jeho práce je příprava a obsluha přístrojů, které jsou určené k promítání filmů.
Stará se o promítací zařízení a jeh doplňky, pečuje i o další nástroje a zařízení, které jsou pro promítání potřebné. Tato zařízení umí promítač opravit a provádí na nich základní údržbu.Kdo je to, byl Promítač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promítač? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Promítač? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Zonky? Rozumíte pojmu Hypotéza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Islamismus? Znáte pojem Indiánský běh?

Klíčová slova: Promítač, význam pojmu, heslo, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, význam, pojem, kdo to je, slovo, profese, co je to Promítač?, lexikon, informace, formulace

Pojem Promítač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Promítač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Promítač ve Wikipedii

Najít termín Promítač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Promítač ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Promítač například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Promítač

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Promítač? Kdo to byl Promítač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promítač? Definice pojmu Promítač je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Promítač i v jiné sekci než je kategorie profese.