Kdo je to?
Kdo je to Promítač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Promítač? Lidé, profese

Promítač

Jaký je význam slova Promítač? Co to znamená?

Promítač je profese, pro kterou není potřeba zvláštní vzdělání. Hlavní náplní jeho práce je příprava a obsluha přístrojů, které jsou určené k promítání filmů.
Stará se o promítací zařízení a jeh doplňky, pečuje i o další nástroje a zařízení, které jsou pro promítání potřebné. Tato zařízení umí promítač opravit a provádí na nich základní údržbu.Kdo je to Promítač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Promítač? Lidé, profese

Text s definicí výrazu Promítač doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Team building? Znáte definici termínu Rozeta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ocílka? Pamatujete si definici pojmu Hřížení?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, pojem, přesný význam, vysvětlení, definice, profese, synonymum, wiki, informace, Promítač, význam, slovo, původ slova

Pojem Promítač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Promítač ve Wikislovníku

Najít pojem Promítač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Promítač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Promítač ve Wikipedii

Najít heslo Promítač ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Promítač například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Promítač

Právě jste zjistili Kdo je to Promítač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promítač? Definice pojmu Promítač se nachází v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Promítač i jinde než v sekci než v profese.