Kdo je to?
Kdo je Georg Jirásek? Životopis Georg Jirásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Georg Jirásek

Kdo je Georg Jirásek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Georg Jirásek. Toto jméno bylo velmi dlouhou dobu obrovské tabu. Nikdo nevěděl, kdo to vlastně je, odkud se vzal a proč zrovna jméno Georg. Veškeré dohady se točily kolem Ivy Kubelkové, se kterou má dvě už dospívající dcery. Dohady vznikly díky přísně střeženému soukromí krásné MISS, která dává rozhovory zcela minimálně.
O hodně starší podnikatel se tak stal terčem dohadů a doslova jedním velkým otazníkem. I jeho jméno zůstávalo dlouho utajené. Média mu přičítala mnoho jmen, jako například Ladislav Doležal či Theusing. Nakonec se z neznámého muže vyklubal Georg Jirásek. Původem Čech, podnikající v Německu ve Frankfurtu. Po seznámení se s Ivou koupil dům v Drážďanech, aby to s Ivou měli stejně daleko. On z Frankfurtu, ona z Prahy.
Díky lásce k Ivě založil firmu v Praze, ve které ovšem nechtěl figurovat. Napsal ji na svého bratra, který se jmenuje Ladislav Doležal. Jedno jméno tím pádem bylo vysvětleno.
Jirásek je malířem, designérem a vlastní několik firem. V Německu se mu podařilo prorazit se Studiem ThD, zabývající se architektonikou a dezignérstvím.
O jeho soukromí se toho bohužel moc neví. Snad jen to, že kromě dcer Karolíny a Natálie, které má s Ivou Kubelkovou, má ještě jednu dceru Maggie z předchozího manželství. Svoji manželku Ivu do společnosti doprovází málokdy. Sám se k tématu vyjádřil, že ho svět showbysnysu nikdy nelákal. Možná právě proto jejich vztah trvá již bezmála dvě desetiletí v poklidu a bez skandálů.
Georg Jirásek se narodil sice v Čechách, ale do napůl sudetské rodiny. Jeho maminka byla Němka, otec Čech. Celá jejich rodina měla být po válce odsunuta do Německa, ale díky tátově klempířské firmě v Karlových Varech se tak nestalo. Georg odešel do Německa až v roce 1986.Kdo je Georg Jirásek? Životopis Georg Jirásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Georg Jirásek

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Georg Jirásek sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Ich-forma? Pamatujete si definici pojmu Dekapitace? Rozumíte pojmu Common Rail? Vzpomněli byste si co znamená slovo Azbest?

Klíčová slova: životopis, kdo je Georg Jirásek?, lexikon, Georg Jirásek, osobnost, zajímavosti, osobnosti, umělci, život, Georg Jirásek, umělci, biografie, wikipedie, informace, popis, wiki

Pojem Georg Jirásek je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Georg Jirásek zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Georg Jirásek ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Georg Jirásek ve Wikipedii

Hledat slovo Georg Jirásek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Georg Jirásek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Georg Jirásek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Georg Jirásek například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Georg Jirásek

Právě jste zjistili Kdo je to Georg Jirásek? Georg Jirásek je v sekci Umělci

Kategorie umělci, grafička, georg Jirásek, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Georg Jirásek dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Georg Jirásek i v jiné kategorii než je umělci.