Kdo je to?
Kdo je Georg Jirásek? Životopis Georg Jirásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Georg Jirásek?

Kdo je Georg Jirásek? Životopis, informace, biografie, umělci

Georg Jirásek. Toto jméno bylo velmi dlouhou dobu obrovské tabu. Nikdo nevěděl, kdo to vlastně je, odkud se vzal a proč zrovna jméno Georg. Veškeré dohady se točily kolem Ivy Kubelkové, se kterou má dvě už dospívající dcery. Dohady vznikly díky přísně střeženému soukromí krásné MISS, která dává rozhovory zcela minimálně.
O hodně starší podnikatel se tak stal terčem dohadů a doslova jedním velkým otazníkem. I jeho jméno zůstávalo dlouho utajené. Média mu přičítala mnoho jmen, jako například Ladislav Doležal či Theusing. Nakonec se z neznámého muže vyklubal Georg Jirásek. Původem Čech, podnikající v Německu ve Frankfurtu. Po seznámení se s Ivou koupil dům v Drážďanech, aby to s Ivou měli stejně daleko. On z Frankfurtu, ona z Prahy.
Díky lásce k Ivě založil firmu v Praze, ve které ovšem nechtěl figurovat. Napsal ji na svého bratra, který se jmenuje Ladislav Doležal. Jedno jméno tím pádem bylo vysvětleno.
Jirásek je malířem, designérem a vlastní několik firem. V Německu se mu podařilo prorazit se Studiem ThD, zabývající se architektonikou a dezignérstvím.
O jeho soukromí se toho bohužel moc neví. Snad jen to, že kromě dcer Karolíny a Natálie, které má s Ivou Kubelkovou, má ještě jednu dceru Maggie z předchozího manželství. Svoji manželku Ivu do společnosti doprovází málokdy. Sám se k tématu vyjádřil, že ho svět showbysnysu nikdy nelákal. Možná právě proto jejich vztah trvá již bezmála dvě desetiletí v poklidu a bez skandálů.
Georg Jirásek se narodil sice v Čechách, ale do napůl sudetské rodiny. Jeho maminka byla Němka, otec Čech. Celá jejich rodina měla být po válce odsunuta do Německa, ale díky tátově klempířské firmě v Karlových Varech se tak nestalo. Georg odešel do Německa až v roce 1986.Kdo je Georg Jirásek? Životopis Georg Jirásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Georg Jirásek

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Georg Jirásek sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Citové vydírání? Vzpomněli byste si na význam slova Ilustrace? Rozumíte pojmu Herbář? Znáte definici termínu Mikroekonomie?

Klíčová slova: zajímavosti, osobnosti, kdo je Georg Jirásek?, Georg Jirásek, wikipedie, umělci, biografie, lexikon, život, popis, osobnost, umělci, informace, wiki, vysvětlení, Georg Jirásek

Pojem Georg Jirásek je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Georg Jirásek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Georg Jirásek na Youtube

Vyhledat výraz Georg Jirásek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Georg Jirásek ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Georg Jirásek ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Georg Jirásek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Georg Jirásek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Georg Jirásek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Georg Jirásek? Georg Jirásek se nachází v sekci Umělci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Georg Jirásek dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Georg Jirásek i v jiné kategorii než je umělci.