Kdo je to?
Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Kemr?

Kdo to byl Josef Kemr? Stručný životopis

Josef Kemr byl populární český herec, který působil jak ve filmu, tak v divadle i televizi. V divadelních představeních vystupoval již v dětství, byl obsazován i do rozhlasových rolí. Později získal angažmá v různých divadlech, mezi ně patřilo například Divadlo S. K. Neumanna nebo činohra Národního divadla.
Za svého života zvládl Josef Kemr nespočet rolí, celkově k 400. Za celoživotní dílo získal cenu Thálie, byl nominován na Českého lva. Dlouhou dobu se přátelil s Rudolfem Hrušínským.Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Josef Kemr

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 15. ledna 1995

Popis osobnosti Josef Kemr můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz CNC stroj? Pamatujete si definici pojmu Kdoule? Znáte pojem Zápočtový list? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kavitace?

Klíčová slova: význam, kdo je Josef Kemr?, etymologie, přesný výraz, pojem, formulace, informace, termín, popis, lexikon, popis, heslo, co znamená, kdo to je, herectví, význam slova

Pojem Josef Kemr je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Josef Kemr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Josef Kemr na Google.cz

Najít termín Josef Kemr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Josef Kemr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kemr například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Josef Kemr? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Josef Kemr? Kdo to byl Josef Kemr? Kdy se narodil Josef Kemr? Kde se narodil Josef Kemr? Kdy zemřel Josef Kemr? Josef Kemr se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Josef Kemr kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kemr i v jiné kategorii než je herectví.