Kdo je to?
Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Josef Kemr

Kdo byl Josef Kemr? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Josef Kemr byl populární český herec, který působil jak ve filmu, tak v divadle i televizi. V divadelních představeních vystupoval již v dětství, byl obsazován i do rozhlasových rolí. Později získal angažmá v různých divadlech, mezi ně patřilo například Divadlo S. K. Neumanna nebo činohra Národního divadla.
Za svého života zvládl Josef Kemr nespočet rolí, celkově k 400. Za celoživotní dílo získal cenu Thálie, byl nominován na Českého lva. Dlouhou dobu se přátelil s Rudolfem Hrušínským.Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Josef Kemr

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 15. ledna 1995

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Kemr sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ragú? Pamatujete si definici pojmu Červená čísla? Znáte pojem Kriket? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lupénková pila?

Klíčová slova: wiki, osobnosti, nežijící, vysvětlení, místo narození, herectví, datum narození, kdo to je, informace, narození, život, národnost, popis, wikipedie, kdo je Josef Kemr?, životopis

Pojem Josef Kemr je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Josef Kemr ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Josef Kemr ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Josef Kemr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Josef Kemr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Josef Kemr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kemr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Kemr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Josef Kemr? Kdy se narodil Josef Kemr? Kde se narodil Josef Kemr? Kdy zemřel Josef Kemr? Josef Kemr je v sekci Herectví

Kategorie herectví, mikádo blond, josef Kemr, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Josef Kemr dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kemr i v jiné kategorii než je herectví.