Kdo je to?
Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Kemr?

Kdo to byl Josef Kemr? Stručný životopis

Josef Kemr byl populární český herec, který působil jak ve filmu, tak v divadle i televizi. V divadelních představeních vystupoval již v dětství, byl obsazován i do rozhlasových rolí. Později získal angažmá v různých divadlech, mezi ně patřilo například Divadlo S. K. Neumanna nebo činohra Národního divadla.
Za svého života zvládl Josef Kemr nespočet rolí, celkově k 400. Za celoživotní dílo získal cenu Thálie, byl nominován na Českého lva. Dlouhou dobu se přátelil s Rudolfem Hrušínským.Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Josef Kemr

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 15. ledna 1995

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Josef Kemr s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cystická fibróza? Vzpomněli byste si na význam slova Markýza? Znáte pojem PageRank? Znáte definici termínu Kendó?

Klíčová slova: herectví, kdo je Josef Kemr?, termín, slovo, přesný význam, co znamená, odborný výraz, popis, popis, co je to Josef Kemr?, heslo, synonymum, význam slova, formulace, význam pojmu, Josef Kemr

Pojem Josef Kemr je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Josef Kemr ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Josef Kemr na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Josef Kemr ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Josef Kemr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kemr například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Kemr

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Josef Kemr? Kdo to byl Josef Kemr? Kdy se narodil Josef Kemr? Kde se narodil Josef Kemr? Kdy zemřel Josef Kemr? Josef Kemr se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Josef Kemr dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kemr i v jiné kategorii než je herectví.