Kdo je to?
Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Kemr?

Kdo to byl Josef Kemr? Stručný životopis

Josef Kemr byl populární český herec, který působil jak ve filmu, tak v divadle i televizi. V divadelních představeních vystupoval již v dětství, byl obsazován i do rozhlasových rolí. Později získal angažmá v různých divadlech, mezi ně patřilo například Divadlo S. K. Neumanna nebo činohra Národního divadla.
Za svého života zvládl Josef Kemr nespočet rolí, celkově k 400. Za celoživotní dílo získal cenu Thálie, byl nominován na Českého lva. Dlouhou dobu se přátelil s Rudolfem Hrušínským.Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Josef Kemr

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 15. ledna 1995

Tento text (Josef Kemr) můžete samozřejmě sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz CNC stroj? Vzpomenete si na definici slova Spořič obrazovky? Znáte pojem Zápočtový list? Vzpomněli byste si na význam slova Dokovací stanice?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, kdo je Josef Kemr?, popis, etymologie, odborný výraz, heslo, lexikon, původ slova, informace, význam, termín, přesný význam, co je to Josef Kemr?, přesný výraz, wiki

Pojem Josef Kemr je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Josef Kemr ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Josef Kemr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Josef Kemr na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Josef Kemr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kemr například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Kemr

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Josef Kemr? Kdo to byl Josef Kemr? Kdy se narodil Josef Kemr? Kde se narodil Josef Kemr? Kdy zemřel Josef Kemr? Josef Kemr je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Josef Kemr dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kemr i v jiné kategorii než je herectví.