Kdo je to?
Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo byl Josef Kemr?

Kdo byl Josef Kemr? Životopis, informace, biografie, herectví

Josef Kemr byl populární český herec, který působil jak ve filmu, tak v divadle i televizi. V divadelních představeních vystupoval již v dětství, byl obsazován i do rozhlasových rolí. Později získal angažmá v různých divadlech, mezi ně patřilo například Divadlo S. K. Neumanna nebo činohra Národního divadla.
Za svého života zvládl Josef Kemr nespočet rolí, celkově k 400. Za celoživotní dílo získal cenu Thálie, byl nominován na Českého lva. Dlouhou dobu se přátelil s Rudolfem Hrušínským.Kdo byl Josef Kemr? Životopis Josef Kemr, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Josef Kemr

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 15. ledna 1995

Tento text (Josef Kemr) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Leidenská mutace? Znáte definici termínu Fantasy? Znáte pojem CRP? Pamatujete si definici pojmu Power bank?

Klíčová slova: herectví, narození, místo narození, nežijící, národnost, zajímavosti, národnost, datum úmrtí, informace, osobnosti, životopis, popis, Josef Kemr, kdy se narodil Josef Kemr?, herectví, kdo to je

Pojem Josef Kemr je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Josef Kemr ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Josef Kemr na Google obrázcích

Hledat termín Josef Kemr ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Josef Kemr na Youtube

Najít heslo Josef Kemr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Kemr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Josef Kemr? Stručná biografie

Teď už víte Kdo byl Josef Kemr? Kdy se narodil Josef Kemr? Kde se narodil Josef Kemr? Kdy zemřel Josef Kemr? Josef Kemr se nachází v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Josef Kemr dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Kemr i v jiné kategorii než je herectví.