Kdo je to?
Kdo je to Bábovka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bábovka? Lidé, hanlivé

Bábovka

Jaký je význam slova Bábovka? Co to znamená?

Bábovka je pojmenování takového člověka, který se nerad pouští do jakéhokoli dobrodružství, neustále má nějaké obavy a strach. Bojí se jít do jakéhokoli druhu konfliktu a dává přednost vyjednávání a ústupkům.
Bábovka je jméno, které vychází z upraveného a křehkého druhu pečiva. Stejně jako toto pečivo je bábovka především tvorem domáckým, který má rád svůj klid.


Kdo je to Bábovka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bábovka? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Akord? Pamatujete si definici pojmu Workflow? Rozumíte pojmu Verbální komunikace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koroze?

Klíčová slova: Bábovka, popis, přesný výraz, heslo, odborný výraz, informace, původ slova, termín, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, význam, wikipedie, vysvětlení, pojem, formulace

Pojem Bábovka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bábovka

Najít slovo Bábovka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Bábovka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Bábovka na Youtube

Zkusit najít heslo Bábovka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bábovka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bábovka například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bábovka

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bábovka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bábovka? Definice pojmu Bábovka je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál v metru, bábovka, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).