Kdo je to?
Kdo je to, byl Bábovka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bábovka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bábovka?

Jaký je význam slova Bábovka? Co to znamená?

Bábovka je pojmenování takového člověka, který se nerad pouští do jakéhokoli dobrodružství, neustále má nějaké obavy a strach. Bojí se jít do jakéhokoli druhu konfliktu a dává přednost vyjednávání a ústupkům.
Bábovka je jméno, které vychází z upraveného a křehkého druhu pečiva. Stejně jako toto pečivo je bábovka především tvorem domáckým, který má rád svůj klid.


Kdo je to, byl Bábovka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bábovka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bábovka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Úplavice? Víte co je Křížová klenba? Rozumíte pojmu Hydrosféra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bloatware?

Klíčová slova: kdo je Bábovka?, kdo to je, význam slova, Bábovka, co znamená, formulace, synonymum, přesný výraz, wiki, přesný význam, popis, informace, pojem, heslo, slovo, definice

Pojem Bábovka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Bábovka

Najít pojem Bábovka ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Bábovka ve Wikipedii

Vyhledat termín Bábovka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Bábovka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bábovka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Bábovka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bábovka? Kdo to byl Bábovka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bábovka? Definice pojmu Bábovka je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bábovka v jiné sekci než hanlivé.