Kdo je to?
Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Kdo je to Předškolák?

Jaký je význam slova Předškolák? Co to znamená?

Předškolák je dítě ve věku od 3 do 6 let. Po dovršení tohoto období je dítě schopno navštěvovat školu, což je důvodem pro pojmenování předškolákem. Růst se stabilizuje a pravidelné jsou i váhové přírůstky. Dítě v tomto věku již dobře koordinuje pohyb a umí se samo obsloužit – obléká se, krmí se, používá toaletu a je schopné plnit jednoduché úkoly a domácí práce. Při kreslení zvládá napodobování předloh, postavu člověka v průběhu předškolního období kreslí postupně od hlavonožce k hrubému náčrtu celé postavy.
Umí se již dobře a srozumitelně vyjadřovat ve větách, rozšiřuje si slovní zásobu od cca 1500 slov do 2500 slov a používá souvětí. Přednáší říkanky a při předčítání kratších textů bez problémů udrží pozornost. Předškolák je také schopen podat základní informace o své osobě, rodičích, umí popsat své okolí a známé věci a zná hlavní barvy.Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Předškolák? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Supervize? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bankovní záruka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nástrčkový klíč? Znáte termín Operativní leasing?

Klíčová slova: popis, Školství, vysvětlení, význam pojmu, termín, slovo, etymologie, heslo, původ slova, co znamená, odborný výraz, Předškolák, co je to Předškolák?, pojem, popis, wiki

Pojem Předškolák je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Předškolák lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Předškolák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Předškolák ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Předškolák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Předškolák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Předškolák například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Předškolák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Předškolák? Kdo to byl Předškolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předškolák? Definice pojmu Předškolák je v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Předškolák i v jiné kategorii než v Školství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.