Kdo je to?
Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Kdo je to Předškolák?

Jaký je význam slova Předškolák? Co to znamená?

Předškolák je dítě ve věku od 3 do 6 let. Po dovršení tohoto období je dítě schopno navštěvovat školu, což je důvodem pro pojmenování předškolákem. Růst se stabilizuje a pravidelné jsou i váhové přírůstky. Dítě v tomto věku již dobře koordinuje pohyb a umí se samo obsloužit – obléká se, krmí se, používá toaletu a je schopné plnit jednoduché úkoly a domácí práce. Při kreslení zvládá napodobování předloh, postavu člověka v průběhu předškolního období kreslí postupně od hlavonožce k hrubému náčrtu celé postavy.
Umí se již dobře a srozumitelně vyjadřovat ve větách, rozšiřuje si slovní zásobu od cca 1500 slov do 2500 slov a používá souvětí. Přednáší říkanky a při předčítání kratších textů bez problémů udrží pozornost. Předškolák je také schopen podat základní informace o své osobě, rodičích, umí popsat své okolí a známé věci a zná hlavní barvy.Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Předškolák sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Submisivita? Vzpomenete si na definici slova Lupus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Haka? Vzpomněli byste si na význam slova Spojka?

Klíčová slova: synonymum, wiki, původ slova, definice, vysvětlení, lexikon, význam slova, přesný výraz, informace, odborný výraz, pojem, kdo to je, slovo, co je to Předškolák?, popis, Školství

Pojem Předškolák je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Předškolák

Zkusit najít Předškolák na Google.cz

Najít výraz Předškolák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Předškolák ve Wikislovníku

Hledat heslo Předškolák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Předškolák například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Předškolák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Předškolák? Kdo to byl Předškolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předškolák? Definice pojmu Předškolák se nachází v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Předškolák hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.