Kdo je to?
Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Kdo je to Předškolák?

Jaký je význam slova Předškolák? Co to znamená?

Předškolák je dítě ve věku od 3 do 6 let. Po dovršení tohoto období je dítě schopno navštěvovat školu, což je důvodem pro pojmenování předškolákem. Růst se stabilizuje a pravidelné jsou i váhové přírůstky. Dítě v tomto věku již dobře koordinuje pohyb a umí se samo obsloužit – obléká se, krmí se, používá toaletu a je schopné plnit jednoduché úkoly a domácí práce. Při kreslení zvládá napodobování předloh, postavu člověka v průběhu předškolního období kreslí postupně od hlavonožce k hrubému náčrtu celé postavy.
Umí se již dobře a srozumitelně vyjadřovat ve větách, rozšiřuje si slovní zásobu od cca 1500 slov do 2500 slov a používá souvětí. Přednáší říkanky a při předčítání kratších textů bez problémů udrží pozornost. Předškolák je také schopen podat základní informace o své osobě, rodičích, umí popsat své okolí a známé věci a zná hlavní barvy.Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Předškolák s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Submisivita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Permitivita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Haka? Znáte termín HIV?

Klíčová slova: Předškolák, informace, přesný význam, wiki, popis, termín, význam pojmu, kdo je Předškolák?, definice, popis, význam slova, pojem, Školství, formulace, kdo to je, lexikon

Pojem Předškolák je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Předškolák

Hledat frázi Předškolák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Předškolák ve Wikipedii

Vyhledat pojem Předškolák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předškolák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Předškolák například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Předškolák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Předškolák? Kdo to byl Předškolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předškolák? Definice pojmu Předškolák je v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.