Kdo je to?
Kdo je to Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Předškolák? Lidé, Školství

Kdo je to Předškolák?

Co znamená a jaký je význam slova Předškolák?

Předškolák je dítě ve věku od 3 do 6 let. Po dovršení tohoto období je dítě schopno navštěvovat školu, což je důvodem pro pojmenování předškolákem. Růst se stabilizuje a pravidelné jsou i váhové přírůstky. Dítě v tomto věku již dobře koordinuje pohyb a umí se samo obsloužit – obléká se, krmí se, používá toaletu a je schopné plnit jednoduché úkoly a domácí práce. Při kreslení zvládá napodobování předloh, postavu člověka v průběhu předškolního období kreslí postupně od hlavonožce k hrubému náčrtu celé postavy.
Umí se již dobře a srozumitelně vyjadřovat ve větách, rozšiřuje si slovní zásobu od cca 1500 slov do 2500 slov a používá souvětí. Přednáší říkanky a při předčítání kratších textů bez problémů udrží pozornost. Předškolák je také schopen podat základní informace o své osobě, rodičích, umí popsat své okolí a známé věci a zná hlavní barvy.Kdo je to Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Předškolák? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Předškolák? s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Supervize? Víte, co je to Skydrive? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křovinořez? Rozumíte pojmu Belvedér?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, lexikon, heslo, wikipedie, význam, slovo, přesný výraz, etymologie, wiki, původ slova, význam pojmu, odborný výraz, formulace, Školství, Předškolák

Pojem Předškolák je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Předškolák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Předškolák ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Předškolák ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Předškolák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Předškolák ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Předškolák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Předškolák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Předškolák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Předškolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předškolák? Definice pojmu Předškolák patří do sekce Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Předškolák i v jiné sekci než v Školství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.