Kdo je to?
Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Kdo je to Předškolák?

Jaký je význam slova Předškolák? Co to znamená?

Předškolák je dítě ve věku od 3 do 6 let. Po dovršení tohoto období je dítě schopno navštěvovat školu, což je důvodem pro pojmenování předškolákem. Růst se stabilizuje a pravidelné jsou i váhové přírůstky. Dítě v tomto věku již dobře koordinuje pohyb a umí se samo obsloužit – obléká se, krmí se, používá toaletu a je schopné plnit jednoduché úkoly a domácí práce. Při kreslení zvládá napodobování předloh, postavu člověka v průběhu předškolního období kreslí postupně od hlavonožce k hrubému náčrtu celé postavy.
Umí se již dobře a srozumitelně vyjadřovat ve větách, rozšiřuje si slovní zásobu od cca 1500 slov do 2500 slov a používá souvětí. Přednáší říkanky a při předčítání kratších textů bez problémů udrží pozornost. Předškolák je také schopen podat základní informace o své osobě, rodičích, umí popsat své okolí a známé věci a zná hlavní barvy.Kdo je to, byl Předškolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předškolák? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Předškolák se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu AIDS? Rozumíte pojmu Hamr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cese? Znáte pojem Synchronizace?

Klíčová slova: informace, termín, původ slova, popis, popis, formulace, co je to Předškolák?, lexikon, wiki, slovo, význam pojmu, kdo je Předškolák?, Školství, definice, Předškolák, odborný výraz

Pojem Předškolák je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Předškolák ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Předškolák ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Předškolák ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Předškolák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Předškolák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Předškolák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Předškolák? Kdo to byl Předškolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předškolák? Definice pojmu Předškolák je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.