Kdo je to?
Kdo je to Adolescent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adolescent? Lidé, vlastnosti

Adolescent

Jaký je význam slova Adolescent? Co to znamená?

Adolescent je dospívající člověk. Období adolescence trvá v životě člověka zhruba mezi 13. a 20. rokem.
Adolescence je charakterizována pohlavní zralostí a dokončováním fyzického vývoje těla a psychologickým dozráváním, budováním vlastní osobnosti a hledáním svého místa ve světě. Pro většinu adolescentů je to období velkých změn: přechod ze základní školy na střední a poté na vysokou, první pracovní zkušenosti, první vztahy, a proto to může být velmi turbulentní část života. Jedná se o přechod mezi životními fázemi pubescence a dospělosti.
Pro adolescenty se také vžil termín teenageři převzatý z angličtiny.Kdo je to Adolescent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adolescent? Lidé, vlastnosti

Sdílejte text pojmu Adolescent s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Mulčovač? Víte co je Gorilla glass? Víte co je Goretex? Vzpomněli byste si co označuje výraz Digitalizace?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, definice, wiki, popis, význam pojmu, termín, odborný výraz, původ slova, informace, Adolescent, význam, slovo, pojem, formulace, přesný význam

Pojem Adolescent je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Adolescent ve Wikislovníku

Najít výraz Adolescent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Adolescent ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Adolescent na Youtube

Hledat termín Adolescent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adolescent například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Adolescent, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Adolescent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adolescent? Definice pojmu Adolescent se nachází v kategorii Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.