Kdo je to?
Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šejdíř? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Andragogika? Znáte pojem Zemské jádro? Víte, co je to Dokonalý trh? Vzpomenete si na definici slova Goretex?

Klíčová slova: synonymum, heslo, co znamená, kdo to je, význam slova, přesný význam, popis, původ slova, vysvětlení, informace, odborný výraz, hanlivé, význam, pojem, wiki, etymologie

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Šejdíř ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šejdíř ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Šejdíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Šejdíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Šejdíř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šejdíř? Kdo to byl Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.