Kdo je to?
Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).


Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Šejdíř? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alternátor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lol? Víte, co je to Granola? Znáte termín Intuice?

Klíčová slova: původ slova, co je to Šejdíř?, co znamená, formulace, odborný výraz, wiki, pojem, význam slova, popis, etymologie, význam, kdo je Šejdíř?, přesný výraz, informace, Šejdíř, synonymum

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Šejdíř ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Šejdíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Šejdíř ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šejdíř ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šejdíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šejdíř? Kdo to byl Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.