Kdo je to?
Kdo je to Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šejdíř? Lidé, hanlivé

Šejdíř

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).


Kdo je to Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šejdíř? Lidé, hanlivé

Definici slova Šejdíř můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Penetrace? Rozumíte pojmu EBD? Víte, co je to Jazylka? Znáte pojem Acidóza?

Klíčová slova: přesný výraz, Šejdíř, význam, etymologie, termín, informace, definice, popis, Šejdíř, pojem, původ slova, co znamená, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Šejdíř na Google.cz

Zkusit najít heslo Šejdíř ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Šejdíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Šejdíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Šejdíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Šejdíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř je v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.