Kdo je to?
Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šejdíř sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Andragogika? Znáte termín Oškrt? Víte, co je to Dokonalý trh? Víte, co je to Prokura?

Klíčová slova: co znamená, termín, popis, formulace, co je to Šejdíř?, lexikon, heslo, Šejdíř, původ slova, význam, vysvětlení, slovo, definice, popis, informace, odborný výraz

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Šejdíř

Hledat frázi Šejdíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Šejdíř ve Wikipedii

Najít slovo Šejdíř na Google.cz

Hledat termín Šejdíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šejdíř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šejdíř? Kdo to byl Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Šejdíř i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.