Kdo je to?
Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).


Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Tento text (Šejdíř) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Próza? Znáte definici termínu Import? Víte, co je to Aspergerův syndrom? Pamatujete si definici pojmu Předhypoteční úvěr?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, Šejdíř, co je to Šejdíř?, význam, wiki, slovo, popis, popis, co znamená, heslo, synonymum, odborný výraz, termín, informace, význam slova

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Šejdíř zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Šejdíř ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Šejdíř ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Šejdíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Šejdíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Šejdíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šejdíř? Kdo to byl Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Šejdíř hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.