Kdo je to?
Kdo je to Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Co znamená a jaký je význam slova Šejdíř?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).


Kdo je to Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šejdíř? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šejdíř? s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Próza? Pamatujete si definici pojmu Datová schránka? Víte, co je to Menhir? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ripple?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, význam slova, lexikon, wiki, přesný výraz, pojem, heslo, hanlivé, význam pojmu, význam, Šejdíř, co znamená, hanlivé

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Šejdíř ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Šejdíř ve Wikipedii

Vyhledat heslo Šejdíř na Google obrázcích

Najít slovo Šejdíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Šejdíř na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Šejdíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Šejdíř i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.