Kdo je to?
Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).


Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Definici slova Šejdíř můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alternátor? Vzpomněli byste si na význam slova Příkazový řádek? Víte, co je to Granola? Znáte definici termínu Vanilka?

Klíčová slova: popis, hanlivé, vysvětlení, přesný výraz, formulace, Šejdíř, co znamená, význam slova, pojem, informace, kdo je Šejdíř?, co je to Šejdíř?, odborný výraz, popis, význam pojmu, wiki

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Šejdíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Šejdíř ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Šejdíř na Youtube

Zkusit najít Šejdíř na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Šejdíř, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šejdíř? Kdo to byl Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř se nachází v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Šejdíř i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.