Kdo je to?
Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šejdíř?

Jaký je význam slova Šejdíř? Co to znamená?

Hanlivé, expresivní slovo šejdíř označuje nečestně jednajícího, prohnaného, vychytralého člověka. Synonymem slova šejdíř je podvodník, pletichář nebo šarlatán. Etymologicky pravděpodobně slovo šejdíř pochází z němčiny z "Scheider", resp. "Schiedsrichter" ze kterého pochází i sloveso šidit (podvádět, klamat).Kdo je to, byl Šejdíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šejdíř? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šejdíř s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Andragogika? Znáte definici termínu Monolog? Víte, co je to Dokonalý trh? Pamatujete si definici pojmu ZPS?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, hanlivé, etymologie, informace, popis, co je to Šejdíř?, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, kdo je Šejdíř?, Šejdíř, pojem, původ slova, lexikon, heslo

Pojem Šejdíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Šejdíř

Najít heslo Šejdíř ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Šejdíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Šejdíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Šejdíř ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Šejdíř například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Šejdíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Šejdíř? Kdo to byl Šejdíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šejdíř? Definice pojmu Šejdíř se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Šejdíř i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.