Kdo je to?
Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Kdo je to Prelát?

Co znamená a jaký je význam slova Prelát?

Slovem prelát se v katolické církvi označuje vysoce postavený hodnostář, zpravida biskup nebo jiný úředník s podobnými pravomocemi. Slovo prelát znamená totéž co představený.Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Prelát sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Šoufek? Pamatujete si definici pojmu Linux? Víte co je Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spála?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, lexikon, heslo, přesný význam, křesťanství, definice, Prelát, slovo, co je to Prelát?, pojem, popis, kdo to je, wiki, kdo je Prelát?, význam slova

Pojem Prelát je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Prelát

Hledat frázi Prelát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Prelát ve Wikipedii

Vyhledat heslo Prelát ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Prelát ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Prelát například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Prelát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Prelát? Kdo to byl Prelát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prelát? Definice pojmu Prelát se nachází v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Prelát hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?