Kdo je to?
Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Kdo je to Prelát?

Co znamená a jaký je význam slova Prelát?

Slovem prelát se v katolické církvi označuje vysoce postavený hodnostář, zpravida biskup nebo jiný úředník s podobnými pravomocemi. Slovo prelát znamená totéž co představený.Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Prelát se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Šoufek? Vzpomenete si na definici slova RIP? Víte co je Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronický podpis?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, slovo, význam slova, pojem, popis, lexikon, informace, význam pojmu, význam, kdo to je, co je to Prelát?, přesný význam, křesťanství, synonymum, Prelát

Pojem Prelát je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Prelát ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Prelát na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prelát ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Prelát ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prelát například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Prelát, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prelát? Kdo to byl Prelát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prelát? Definice pojmu Prelát je v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Prelát i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?