Kdo je to?
Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Kdo je to Prelát?

Co znamená a jaký je význam slova Prelát?

Slovem prelát se v katolické církvi označuje vysoce postavený hodnostář, zpravida biskup nebo jiný úředník s podobnými pravomocemi. Slovo prelát znamená totéž co představený.Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Prelát? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Šoufek? Vzpomenete si na definici slova Bowling? Víte co je Špaldová mouka? Vzpomněli byste si na význam slova Alžírská káva?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, význam, pojem, původ slova, informace, co znamená, heslo, termín, význam slova, formulace, popis, křesťanství, etymologie, synonymum, kdo to je

Pojem Prelát je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Prelát v následujících zdrojích

Hledat pojem Prelát ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Prelát ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Prelát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Prelát ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prelát například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prelát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Prelát? Kdo to byl Prelát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prelát? Definice pojmu Prelát je v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Prelát i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?