Kdo je to?
Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Kdo je to Prelát?

Co znamená a jaký je význam slova Prelát?

Slovem prelát se v katolické církvi označuje vysoce postavený hodnostář, zpravida biskup nebo jiný úředník s podobnými pravomocemi. Slovo prelát znamená totéž co představený.Kdo je to, byl Prelát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prelát? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Prelát sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Šoufek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hanopis? Víte co je Špaldová mouka? Znáte termín Arbitráž?

Klíčová slova: přesný význam, význam, kdo to je, informace, Prelát, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, slovo, lexikon, formulace, heslo, pojem, co znamená, definice, wiki

Pojem Prelát je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Prelát

Hledat frázi Prelát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Prelát na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prelát ve Wikimedia Commons

Najít výraz Prelát ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Prelát například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Prelát, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Prelát? Kdo to byl Prelát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prelát? Definice pojmu Prelát se nachází v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Prelát hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?