Kdo je to?
Kdo je to, byl Kriminalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminalista? Lidé, zločin

Kdo je to Kriminalista?

Jaký je význam slova Kriminalista? Co to znamená?

Kriminalista je ten, kdo vyšetřuje a objasňuje protiprávní jednání, tedy přestupky a trestné činy, popř. zločiny. Musí tedy dobře znát jak zákony, tak nejrůznější metody vyšetřování a uplatňovat ve své práci nejnovější vědecké poznatky.
Kriminalista tedy čerpá také z psychologie, psychiatrie, sociologie, pedagogiky, práva a dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Kriminalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminalista? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Kriminalista? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cuvée? Znáte definici termínu Lambliáza? Vzpomenete si na definici slova Chlorofyl? Pamatujete si definici pojmu Refrén?

Klíčová slova: popis, význam slova, termín, definice, Kriminalista, přesný výraz, přesný význam, zločin, význam pojmu, informace, co je to Kriminalista?, kdo to je, odborný výraz, původ slova, wiki, co znamená

Pojem Kriminalista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kriminalista ve Wikimedia Commons

Najít slovo Kriminalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Kriminalista ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Kriminalista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kriminalista například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kriminalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kriminalista? Kdo to byl Kriminalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kriminalista? Definice pojmu Kriminalista je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kriminalista i v jiných kategoriích (než zločin).