Kdo je to?
Kdo je to, byl Kriminalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminalista? Lidé, zločin

Kdo je to Kriminalista?

Jaký je význam slova Kriminalista? Co to znamená?

Kriminalista je ten, kdo vyšetřuje a objasňuje protiprávní jednání, tedy přestupky a trestné činy, popř. zločiny. Musí tedy dobře znát jak zákony, tak nejrůznější metody vyšetřování a uplatňovat ve své práci nejnovější vědecké poznatky.
Kriminalista tedy čerpá také z psychologie, psychiatrie, sociologie, pedagogiky, práva a dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Kriminalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminalista? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kriminalista? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Chaš? Rozumíte pojmu EKG? Vzpomenete si na definici slova Družstvo? Znáte pojem Podcast?

Klíčová slova: wiki, zločin, informace, pojem, formulace, heslo, přesný význam, lexikon, co je to Kriminalista?, kdo to je, definice, Kriminalista, vysvětlení, význam slova, popis, původ slova

Pojem Kriminalista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Kriminalista ve Wikislovníku

Najít heslo Kriminalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Kriminalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Kriminalista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kriminalista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Kriminalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kriminalista? Kdo to byl Kriminalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kriminalista? Definice pojmu Kriminalista je v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.