Kdo je to?
Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Kdo je to Lapiduch?

Co znamená a jaký je význam slova Lapiduch?

Lapiduch je výraz, patří do vojenského slangu a označuje zdravotníka, ošetřovatele.Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Definici slova Lapiduch můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Swag? Znáte termín Griliáš? Vzpomněli byste si co znamená slovo Selfie? Víte, co je to Microsoft Edge?

Klíčová slova: popis, synonymum, popis, co je to Lapiduch?, lexikon, informace, vysvětlení, etymologie, kdo je Lapiduch?, přesný výraz, definice, význam, odborný výraz, formulace, lékařství, pojem

Pojem Lapiduch je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Lapiduch v následujících zdrojích

Najít heslo Lapiduch ve Wikislovníku

Hledat slovo Lapiduch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Lapiduch ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Lapiduch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lapiduch například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Lapiduch, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lapiduch? Kdo to byl Lapiduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lapiduch? Definice pojmu Lapiduch se nachází v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.