Kdo je to?
Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Kdo je to Lapiduch?

Co znamená a jaký je význam slova Lapiduch?

Lapiduch je výraz, patří do vojenského slangu a označuje zdravotníka, ošetřovatele.Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lapiduch? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Software? Rozumíte pojmu Tundra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sushi? Znáte pojem Filipovka?

Klíčová slova: slovo, synonymum, lexikon, wiki, co je to Lapiduch?, heslo, definice, přesný význam, pojem, formulace, popis, lékařství, kdo je Lapiduch?, co znamená, původ slova, etymologie

Pojem Lapiduch je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Lapiduch doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Lapiduch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Lapiduch na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lapiduch ve Wikimedia Commons

Najít heslo Lapiduch ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lapiduch například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Lapiduch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lapiduch? Kdo to byl Lapiduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lapiduch? Definice pojmu Lapiduch je v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Lapiduch hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.