Kdo je to?
Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Kdo je to Lapiduch?

Co znamená a jaký je význam slova Lapiduch?

Lapiduch je výraz, patří do vojenského slangu a označuje zdravotníka, ošetřovatele.Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Lapiduch se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Synonymum? Víte, co je to Aeronet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Imunologie? Rozumíte pojmu Louka?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, informace, Lapiduch, kdo to je, pojem, termín, přesný výraz, původ slova, formulace, co znamená, odborný výraz, wiki, lékařství, kdo je Lapiduch?, popis

Pojem Lapiduch je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lapiduch ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Lapiduch ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Lapiduch ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Lapiduch ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lapiduch například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Lapiduch, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lapiduch? Kdo to byl Lapiduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lapiduch? Definice pojmu Lapiduch je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Lapiduch i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.