Kdo je to?
Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Kdo je to Lapiduch?

Co znamená a jaký je význam slova Lapiduch?

Lapiduch je výraz, patří do vojenského slangu a označuje zdravotníka, ošetřovatele.Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lapiduch sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Software? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ančovička? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sushi? Víte co je Grant?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo to je, Lapiduch, lékařství, původ slova, význam pojmu, co je to Lapiduch?, význam, popis, slovo, co znamená, definice, heslo, wiki, pojem, vysvětlení

Pojem Lapiduch je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lapiduch lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Lapiduch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Lapiduch ve Wikislovníku

Vyhledat termín Lapiduch ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Lapiduch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lapiduch například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lapiduch

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lapiduch? Kdo to byl Lapiduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lapiduch? Definice pojmu Lapiduch patří do sekce lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Lapiduch i jinde než v sekci než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.