Kdo je to?
Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Kdo je to Lapiduch?

Co znamená a jaký je význam slova Lapiduch?

Lapiduch je výraz, patří do vojenského slangu a označuje zdravotníka, ošetřovatele.Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lapiduch s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Swag? Vzpomněli byste si na význam slova Defenestrace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Selfie? Znáte definici termínu Kvetoucí čaj?

Klíčová slova: kdo je Lapiduch?, lexikon, heslo, termín, co znamená, vysvětlení, popis, původ slova, etymologie, kdo to je, přesný výraz, synonymum, slovo, lékařství, význam pojmu, přesný význam

Pojem Lapiduch je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lapiduch

Hledat slovo Lapiduch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Lapiduch ve Wikipedii

Vyhledat termín Lapiduch ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Lapiduch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lapiduch například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Lapiduch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lapiduch? Kdo to byl Lapiduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lapiduch? Definice pojmu Lapiduch se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Lapiduch i v jiné kategorii než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.