Kdo je to?
Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Kdo je to Lapiduch?

Co znamená a jaký je význam slova Lapiduch?

Lapiduch je výraz, patří do vojenského slangu a označuje zdravotníka, ošetřovatele.Kdo je to, byl Lapiduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lapiduch? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Lapiduch? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Synonymum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Workoholik? Vzpomněli byste si co znamená slovo Imunologie? Víte co je Šašlik?

Klíčová slova: termín, Lapiduch, kdo je Lapiduch?, kdo to je, synonymum, slovo, význam pojmu, co znamená, popis, přesný výraz, lexikon, definice, pojem, co je to Lapiduch?, původ slova, lékařství

Pojem Lapiduch je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Lapiduch ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Lapiduch ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lapiduch na Youtube

Najít výraz Lapiduch ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lapiduch například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Lapiduch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lapiduch? Kdo to byl Lapiduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lapiduch? Definice pojmu Lapiduch se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.