Kdo je to?
Kdo je to Šlapka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlapka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šlapka?

Co znamená a jaký je význam slova Šlapka?

Šlapka je hanlivé označení prostitutky, tedy ženy, která poskytuje sex za peníze. Vyskytuje se většinou na ulici, odtud název šlapka – šlapat chodník. Na klientelu nebývá náročná, své zákazníky si příliš nevybírá.
Šlapka většinou mívá ochránce – pasáka, který dbá na její bezpečnost a odebírá jí velkou část zisku.


Kdo je to Šlapka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlapka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šlapka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Lol? Znáte definici termínu Pole dance? Vzpomněli byste si na význam slova Purismus? Pamatujete si definici pojmu Armatura?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, přesný výraz, termín, wikipedie, wiki, informace, co znamená, původ slova, formulace, lexikon, přesný výraz, Šlapka, heslo, odborný výraz, definice

Pojem Šlapka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Šlapka ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Šlapka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Šlapka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Šlapka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Šlapka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlapka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Šlapka, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Šlapka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šlapka? Definice pojmu Šlapka je v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.