Kdo je to?
Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Ludmila Čírtková

Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis, informace, biografie, psychologie

Ludmila Čírtková je česká forenzní psycholožka.
Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Dosáhla titulů PhDr. a Doc. Ve své praxi se specializuje na forenzní psychologii a psychologickou pomoc obětem trestních činů. Působí také jako vysokoškolská pedagožka, a to na Policejní akademii ČR a Právnické fakultě UK. V tomto oboru též působí jako soudní znalkyně. Jako expertka na toto téma často vystupuje i v médiích a vzdělávacích pořadech.
Je autorkou řady především odborných knih. Domácí násilí (2002), Forenzní psychologie (2004), Pomoc obětem (a svědkům) trestných činů (2007), Novináři a oběti trestných činů (2008), Viktimologie pro forenzní praxi (2014).
Angažuje se v Bílém kruhu bezpečí, který má za cíl pomáhat obětem trestných činů. Působí zde také jako členka představenstva.Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Základní informace o osobě Ludmila Čírtková

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1954
Místo narození: Plzeň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ludmila Čírtková? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Vřesoviště? Znáte termín Louka? Vzpomněli byste si na význam slova Astenik? Víte, co je to Krajní pravice?

Klíčová slova: informace, wiki, zajímavosti, Ludmila Čírtková, narození, wikipedie, datum narození, Ludmila Čírtková, psychologie, kdo je Ludmila Čírtková?, život, osobnost, lexikon, osobnosti, psychologie, místo narození

Pojem Ludmila Čírtková je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ludmila Čírtková v následujících zdrojích

Vyhledat termín Ludmila Čírtková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Ludmila Čírtková ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Ludmila Čírtková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Ludmila Čírtková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Ludmila Čírtková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ludmila Čírtková například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Ludmila Čírtková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ludmila Čírtková? Kdy se narodila Ludmila Čírtková? Kde se narodila Ludmila Čírtková? Ludmila Čírtková je v sekci Psychologie

Sepsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ludmila Čírtková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ludmila Čírtková i v jiné kategorii než je psychologie.