Kdo je to?
Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Kdo je Ludmila Čírtková?

Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis, informace, biografie, psychologie

Ludmila Čírtková je česká forenzní psycholožka.
Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Dosáhla titulů PhDr. a Doc. Ve své praxi se specializuje na forenzní psychologii a psychologickou pomoc obětem trestních činů. Působí také jako vysokoškolská pedagožka, a to na Policejní akademii ČR a Právnické fakultě UK. V tomto oboru též působí jako soudní znalkyně. Jako expertka na toto téma často vystupuje i v médiích a vzdělávacích pořadech.
Je autorkou řady především odborných knih. Domácí násilí (2002), Forenzní psychologie (2004), Pomoc obětem (a svědkům) trestných činů (2007), Novináři a oběti trestných činů (2008), Viktimologie pro forenzní praxi (2014).
Angažuje se v Bílém kruhu bezpečí, který má za cíl pomáhat obětem trestných činů. Působí zde také jako členka představenstva.Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Hlavní informace o osobě Ludmila Čírtková

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1954
Místo narození: Plzeň

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ludmila Čírtková sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Beztřídní společnost? Vzpomenete si na definici slova Hlavatka? Vzpomněli byste si na význam slova Doslov? Vzpomněli byste si na význam slova List vlastnictví?

Klíčová slova: životopis, kde se narodila Ludmila Čírtková?, Ludmila Čírtková, narození, osobnosti, wikipedie, popis, wiki, biografie, vysvětlení, informace, život, datum narození, psychologie, Ludmila Čírtková, psychologie

Pojem Ludmila Čírtková je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Ludmila Čírtková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Ludmila Čírtková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Ludmila Čírtková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Ludmila Čírtková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ludmila Čírtková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ludmila Čírtková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ludmila Čírtková

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Ludmila Čírtková? Kdy se narodila Ludmila Čírtková? Kde se narodila Ludmila Čírtková? Ludmila Čírtková je v sekci Psychologie

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Ludmila Čírtková např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ludmila Čírtková i v jiné kategorii než je psychologie.