Kdo je to?
Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Ludmila Čírtková

Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, psychologie

Ludmila Čírtková je česká forenzní psycholožka.
Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Dosáhla titulů PhDr. a Doc. Ve své praxi se specializuje na forenzní psychologii a psychologickou pomoc obětem trestních činů. Působí také jako vysokoškolská pedagožka, a to na Policejní akademii ČR a Právnické fakultě UK. V tomto oboru též působí jako soudní znalkyně. Jako expertka na toto téma často vystupuje i v médiích a vzdělávacích pořadech.
Je autorkou řady především odborných knih. Domácí násilí (2002), Forenzní psychologie (2004), Pomoc obětem (a svědkům) trestných činů (2007), Novináři a oběti trestných činů (2008), Viktimologie pro forenzní praxi (2014).
Angažuje se v Bílém kruhu bezpečí, který má za cíl pomáhat obětem trestných činů. Působí zde také jako členka představenstva.Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Hlavní data o osobě Ludmila Čírtková

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1954
Místo narození: Plzeň

Sdílejte tuto stránku s osobností Ludmila Čírtková s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Tůň? Víte co je Reiki? Vzpomněli byste si na význam slova Molotovův koktejl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Žilkování?

Klíčová slova: Ludmila Čírtková, popis, osobnosti, kdo je Ludmila Čírtková?, wiki, národnost, psychologie, biografie, narození, wikipedie, psychologie, vysvětlení, osobnost, kdy se narodila Ludmila Čírtková?, zajímavosti, lexikon

Pojem Ludmila Čírtková je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ludmila Čírtková ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ludmila Čírtková ve Wikipedii

Hledat heslo Ludmila Čírtková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ludmila Čírtková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Ludmila Čírtková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ludmila Čírtková například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ludmila Čírtková?

Nyní již víte Kdo je to Ludmila Čírtková? Kdy se narodila Ludmila Čírtková? Kde se narodila Ludmila Čírtková? Ludmila Čírtková patří do kategorie Psychologie

Kategorie psychologie, zelené oko, ludmila Čírtková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Ludmila Čírtková řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ludmila Čírtková i v jiné kategorii než je psychologie.