Kdo je to?
Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Kdo je Ludmila Čírtková?

Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis, informace, biografie, psychologie

Ludmila Čírtková je česká forenzní psycholožka.
Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Dosáhla titulů PhDr. a Doc. Ve své praxi se specializuje na forenzní psychologii a psychologickou pomoc obětem trestních činů. Působí také jako vysokoškolská pedagožka, a to na Policejní akademii ČR a Právnické fakultě UK. V tomto oboru též působí jako soudní znalkyně. Jako expertka na toto téma často vystupuje i v médiích a vzdělávacích pořadech.
Je autorkou řady především odborných knih. Domácí násilí (2002), Forenzní psychologie (2004), Pomoc obětem (a svědkům) trestných činů (2007), Novináři a oběti trestných činů (2008), Viktimologie pro forenzní praxi (2014).
Angažuje se v Bílém kruhu bezpečí, který má za cíl pomáhat obětem trestných činů. Působí zde také jako členka představenstva.Kdo je Ludmila Čírtková? Životopis Ludmila Čírtková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Základní údaje o osobě Ludmila Čírtková

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1954
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ludmila Čírtková s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Filozofie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mír? Vzpomněli byste si na význam slova Epilepsie? Znáte termín Pandemická únava?

Klíčová slova: biografie, popis, lexikon, místo narození, vysvětlení, osobnost, kde se narodila Ludmila Čírtková?, wikipedie, kdo je Ludmila Čírtková?, informace, wiki, datum narození, kdy se narodila Ludmila Čírtková?, psychologie, Ludmila Čírtková, národnost

Pojem Ludmila Čírtková je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Ludmila Čírtková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Ludmila Čírtková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Ludmila Čírtková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Ludmila Čírtková ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Ludmila Čírtková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ludmila Čírtková například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ludmila Čírtková?

Právě jste zjistili Kdo je to Ludmila Čírtková? Kdy se narodila Ludmila Čírtková? Kde se narodila Ludmila Čírtková? Ludmila Čírtková je v sekci Psychologie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Ludmila Čírtková třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ludmila Čírtková i v jiné kategorii než je psychologie.