Kdo je to?
Kdo je Marta Verner? Životopis Marta Verner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Marta Verner

Kdo je Marta Verner? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Marta Verner, známější jako Marta Jandová je česká zpěvačka.
Marta Jandová je dcera zpěváka a frontmana kapely Olympic Petra Jandy. Spolu s ním už od mládí vystupovala jako zpěvačka.
V 19 letech odjela Jandová do Německa, kde začala vystupovat se skupinou Die Happy. Za kytaristu této kapely Thorstena Mewese se nakonec i vdala, nicméně manželství nevydrželo. S Die Happy se jí podařilo se v Německu prosadit a slavit úspěchy. Jejich první společné album nese název Supersonic Speed.
Jandová se do České republiky vrátila v roce 2009. Na domácí scéně se Jandová objevovala především v muzikálech - například Krysař, Kat Mydlář či Baron Prášil.
Její popularita v Česku vzrostla po dvou zásadních událostech. Zaprvé když se stala porotkyní Česko Slovenské SuperStar, a tím se znovu dostala do širšího veřejného povědomí. Zadruhé když si zahrála jednu z hlavních rolí v populárním seriálu TV NOVA Gympl s (r)učením omezeným.
V roce 2015 zastupovala Marta Jandová spolu s Václavem Noidem Bártou Českou republiku na mezinárodní soutěži Eurovize. Představili se s písní Hope Never Dies.
Jandová dál pracovala i na hudebních projektech v Německu a v České republice se objevovala na obrazovkách v porotách řady soutěží - ať už navazujících sériích Česko Slovenské SuperStar, Hlas Česko Slovenska nebo Česko Slovensko má talent.
V roce 2016 se zúčastnila populární soutěže TV NOVA Tvoje tvář má známý hlas 2, kde se soutěžící v jednotlivých dílech přestrojují za světové i české hudební hvězdy a pokouší se je svým výkonem co nejlépe napodobit.Kdo je Marta Verner? Životopis Marta Verner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Marta Verner

Národnost: česká
Datum narození: 13. dubna 1974
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marta Verner sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Oxykodon? Pamatujete si definici pojmu Školné? Rozumíte pojmu Dialog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Carsharing?

Klíčová slova: kdy se narodila Marta Verner?, informace, kdo je Marta Verner?, narození, národnost, hudba, kde se narodila Marta Verner?, datum narození, život, zajímavosti, Marta Verner, vysvětlení, Marta Verner, hudba, osobnosti, životopis

Pojem Marta Verner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Marta Verner na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Marta Verner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Marta Verner ve Wikipedii

Vyhledat pojem Marta Verner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Marta Verner na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Marta Verner například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marta Verner

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Marta Verner? Kdy se narodila Marta Verner? Kde se narodila Marta Verner? Marta Verner je v sekci Hudba

Kategorie hudba, růžové housle, marta Verner, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Marta Verner dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marta Verner i v jiné kategorii než je hudba.