Kdo je to?
Kdo je Marta Verner? Životopis Marta Verner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Marta Verner?

Kdo je Marta Verner? Životopis, informace, biografie, hudba

Marta Verner, známější jako Marta Jandová je česká zpěvačka.
Marta Jandová je dcera zpěváka a frontmana kapely Olympic Petra Jandy. Spolu s ním už od mládí vystupovala jako zpěvačka.
V 19 letech odjela Jandová do Německa, kde začala vystupovat se skupinou Die Happy. Za kytaristu této kapely Thorstena Mewese se nakonec i vdala, nicméně manželství nevydrželo. S Die Happy se jí podařilo se v Německu prosadit a slavit úspěchy. Jejich první společné album nese název Supersonic Speed.
Jandová se do České republiky vrátila v roce 2009. Na domácí scéně se Jandová objevovala především v muzikálech - například Krysař, Kat Mydlář či Baron Prášil.
Její popularita v Česku vzrostla po dvou zásadních událostech. Zaprvé když se stala porotkyní Česko Slovenské SuperStar, a tím se znovu dostala do širšího veřejného povědomí. Zadruhé když si zahrála jednu z hlavních rolí v populárním seriálu TV NOVA Gympl s (r)učením omezeným.
V roce 2015 zastupovala Marta Jandová spolu s Václavem Noidem Bártou Českou republiku na mezinárodní soutěži Eurovize. Představili se s písní Hope Never Dies.
Jandová dál pracovala i na hudebních projektech v Německu a v České republice se objevovala na obrazovkách v porotách řady soutěží - ať už navazujících sériích Česko Slovenské SuperStar, Hlas Česko Slovenska nebo Česko Slovensko má talent.
V roce 2016 se zúčastnila populární soutěže TV NOVA Tvoje tvář má známý hlas 2, kde se soutěžící v jednotlivých dílech přestrojují za světové i české hudební hvězdy a pokouší se je svým výkonem co nejlépe napodobit.Kdo je Marta Verner? Životopis Marta Verner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Marta Verner

Národnost: česká
Datum narození: 13. dubna 1974
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marta Verner? s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Bit? Rozumíte pojmu Dědičný hřích? Rozumíte pojmu Nikasil? Znáte pojem Halibut?

Klíčová slova: biografie, Marta Verner, kdy se narodila Marta Verner?, wikipedie, Marta Verner, kde se narodila Marta Verner?, informace, zajímavosti, hudba, wiki, osobnost, popis, lexikon, místo narození, hudba, vysvětlení

Pojem Marta Verner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Marta Verner na Google.cz

Vyhledat výraz Marta Verner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Marta Verner ve Wikipedii

Zkusit najít Marta Verner ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Marta Verner ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Marta Verner například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Marta Verner?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marta Verner? Kdy se narodila Marta Verner? Kde se narodila Marta Verner? Marta Verner se nachází v kategorii Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Marta Verner dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marta Verner i v jiné kategorii než je hudba.