Kdo je to?
Kdo je to Sviňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sviňák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sviňák?

Jaký je význam slova Sviňák? Co to znamená?

Sviňák je člověk bez jakékoliv morálky, jemuž scházejí zásady. Není mu cizí jakékoliv špatné chování vůči ostatním, neštítí se prakticky ničeho. Klidně bude lhát, podvádět, dělat podrazy apod. a to všechno jen proto, aby dosáhl svých cílů. Ty považují za ospravedlnitelný důvod pro svoje konání, pokud ho jsou vůbec schopni nějak hodnotit a posuzovat. Sviňáci jakožto jedinci bez morálních zábran mají tzv. hroší kůži, nic se jich nedotkne, nic s jimi nehne. Příčinou nemusí být jen zlý a špatný charakter sám o sobě, ale i různé poruchy osobnosti. Takového člověka můžeme označit za psychopata či sociopata. Ostatně páchání kriminální činnosti a její recidiva u sviňáka nijak nepřekvapí. Náprava je v případě takových jedinců obtížná až nemožná.


Kdo je to Sviňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sviňák? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s jinými lidmina Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Charita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kriminalita? Znáte pojem Celostní medicína? Znáte termín Bauch?

Klíčová slova: formulace, popis, wiki, přesný výraz, co znamená, etymologie, odborný výraz, význam, přesný význam, hanlivé, wikipedie, Sviňák, význam slova, přesný výraz, slovo, termín

Pojem Sviňák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sviňák

Najít heslo Sviňák na Google obrázcích

Najít výraz Sviňák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Sviňák ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sviňák ve Wikimedia Commons

Najít heslo Sviňák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sviňák například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Sviňák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sviňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sviňák? Definice pojmu Sviňák patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sviňák v jiné sekci než hanlivé.