Kdo je to?
Kdo je to Sviňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sviňák? Lidé, hanlivé

Sviňák

Co znamená a jaký je význam slova Sviňák?

Sviňák je člověk bez jakékoliv morálky, jemuž scházejí zásady. Není mu cizí jakékoliv špatné chování vůči ostatním, neštítí se prakticky ničeho. Klidně bude lhát, podvádět, dělat podrazy apod. a to všechno jen proto, aby dosáhl svých cílů. Ty považují za ospravedlnitelný důvod pro svoje konání, pokud ho jsou vůbec schopni nějak hodnotit a posuzovat. Sviňáci jakožto jedinci bez morálních zábran mají tzv. hroší kůži, nic se jich nedotkne, nic s jimi nehne. Příčinou nemusí být jen zlý a špatný charakter sám o sobě, ale i různé poruchy osobnosti. Takového člověka můžeme označit za psychopata či sociopata. Ostatně páchání kriminální činnosti a její recidiva u sviňáka nijak nepřekvapí. Náprava je v případě takových jedinců obtížná až nemožná.


Kdo je to Sviňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sviňák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Sviňák s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Atletika? Víte co je Krov? Znáte pojem Eufemismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epizoda?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, etymologie, vysvětlení, wiki, přesný výraz, význam, pojem, hanlivé, termín, původ slova, Sviňák, formulace, popis, přesný význam, heslo

Pojem Sviňák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Sviňák ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Sviňák ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Sviňák ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Sviňák na Google.cz

Najít termín Sviňák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sviňák například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Sviňák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Sviňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sviňák? Definice pojmu Sviňák patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá holka, sviňák, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Sviňák i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.