Kdo je to?
Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tatiana Pauhofová?

Kdo je to Tatiana Pauhofová? Stručný životopis

Tatiana Pauhofová je slovenská herečka. Je obsazována do filmových i divadelních rolí nejrůznějšího žánru, věnuje se také dabingu i reklamě.
Studium herectví absolvovala v Bratislavě, ve filmu se začala objevovat již jako dítě. Stálé angažmá má ve Slovenském národním divadle. Často se objevuje také v televizních seriálech, její filmografie zahrnuje i pohádky. Za představení Manon Lescaut získala cenu DOSKY za nejlepší herecký výkon.Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Tatiana Pauhofová

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. srpna 1983
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Tatiana Pauhofová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova CNC stroj? Znáte definici termínu Ban? Víte co je Supervize? Pamatujete si definici pojmu Topinambur?

Klíčová slova: co znamená, termín, co je to Tatiana Pauhofová?, popis, etymologie, lexikon, význam, Tatiana Pauhofová, vysvětlení, wiki, význam pojmu, význam slova, herectví, odborný výraz, formulace, pojem

Pojem Tatiana Pauhofová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Tatiana Pauhofová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Tatiana Pauhofová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Tatiana Pauhofová ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Tatiana Pauhofová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatiana Pauhofová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tatiana Pauhofová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tatiana Pauhofová? Kdo to byl Tatiana Pauhofová? Kdy se narodil Tatiana Pauhofová? Kde se narodil Tatiana Pauhofová? Tatiana Pauhofová je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Tatiana Pauhofová řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Pauhofová i v jiné kategorii než je herectví.