Kdo je to?
Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tatiana Pauhofová?

Kdo je to Tatiana Pauhofová? Stručný životopis

Tatiana Pauhofová je slovenská herečka. Je obsazována do filmových i divadelních rolí nejrůznějšího žánru, věnuje se také dabingu i reklamě.
Studium herectví absolvovala v Bratislavě, ve filmu se začala objevovat již jako dítě. Stálé angažmá má ve Slovenském národním divadle. Často se objevuje také v televizních seriálech, její filmografie zahrnuje i pohádky. Za představení Manon Lescaut získala cenu DOSKY za nejlepší herecký výkon.Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Tatiana Pauhofová

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. srpna 1983
Místo narození: Bratislava

Tento text (Tatiana Pauhofová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ex offo? Znáte definici termínu CWG? Víte co je Gabion? Pamatujete si definici pojmu Limita?

Klíčová slova: informace, přesný význam, wiki, původ slova, herectví, slovo, kdo je Tatiana Pauhofová?, význam, synonymum, popis, formulace, heslo, popis, co je to Tatiana Pauhofová?, význam slova, vysvětlení

Pojem Tatiana Pauhofová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tatiana Pauhofová v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Tatiana Pauhofová na Google.cz

Vyhledat výraz Tatiana Pauhofová ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Tatiana Pauhofová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Tatiana Pauhofová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatiana Pauhofová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Tatiana Pauhofová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tatiana Pauhofová? Kdo to byl Tatiana Pauhofová? Kdy se narodil Tatiana Pauhofová? Kde se narodil Tatiana Pauhofová? Tatiana Pauhofová je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tatiana Pauhofová kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Pauhofová i v jiné kategorii než je herectví.