Kdo je to?
Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tatiana Pauhofová?

Kdo je to Tatiana Pauhofová? Stručný životopis

Tatiana Pauhofová je slovenská herečka. Je obsazována do filmových i divadelních rolí nejrůznějšího žánru, věnuje se také dabingu i reklamě.
Studium herectví absolvovala v Bratislavě, ve filmu se začala objevovat již jako dítě. Stálé angažmá má ve Slovenském národním divadle. Často se objevuje také v televizních seriálech, její filmografie zahrnuje i pohádky. Za představení Manon Lescaut získala cenu DOSKY za nejlepší herecký výkon.Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Tatiana Pauhofová

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. srpna 1983
Místo narození: Bratislava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tatiana Pauhofová s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ex offo? Znáte pojem Droga? Víte co je Gabion? Vzpomenete si na definici slova Biopsie?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, kdo to je, význam, pojem, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, kdo je Tatiana Pauhofová?, co znamená, popis, wiki, definice, co je to Tatiana Pauhofová?, slovo, informace

Pojem Tatiana Pauhofová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Tatiana Pauhofová

Najít heslo Tatiana Pauhofová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tatiana Pauhofová na Youtube

Zkusit najít Tatiana Pauhofová ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Tatiana Pauhofová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatiana Pauhofová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Tatiana Pauhofová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tatiana Pauhofová? Kdo to byl Tatiana Pauhofová? Kdy se narodil Tatiana Pauhofová? Kde se narodil Tatiana Pauhofová? Tatiana Pauhofová se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tatiana Pauhofová kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Pauhofová i v jiné kategorii než je herectví.