Kdo je to?
Kdo je Jan Hadrava? Životopis Jan Hadrava, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jan Hadrava

Kdo je Jan Hadrava? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Jan Hadrava je český profesionální volejbalista a reprezentant. Hadrava se narodil 3. června 1991 v Rokycanech do rodiny bývalého volejbalového reprezentanta Milana Hadravy. Má mladšího bratra Michaela, který hraje za tým AERO Odolena Voda.
Hadrava začal po vzoru svého otce brzy hrát volejbal. V osmnácti letech se připojil k týmu VK Lvi Praha, kde strávil dvě sezóny (2009-2011). Odtud přestoupil do klubu Dukla Liberec, kde odehrál tři sezóny (2011-2014), během kterých slavil dvakrát vítězství v českém poháru (2012-2013 a 2013-2014). Po sezóně se stěhoval do Francie, kde hrál v letech 2014-2016 v klubu Nantes Rezé Métropole.
Z Francie se Hadrava stěhoval do Polska, kde působil další čtyři sezóny v týmu Indykpol AZS Olsztyn (2016-2020). V roce 2018 se stal nejlepším střelcem a smečařem sezóny. Po čtyřech letech se přemístil do italského klubu Cucine Lube Civitanova, kde odehrál jednu sezónu (2020-2021), v níž s týmem vyhrál italskou ligu a také italský pohár.
Od sezóny 2021-2022 hraje Hadrava v Polsku za Jastrzebski Wegiel. V první sezóně se s týmem radoval ze zisku polského superpoháru a po sezóně 2022-2023 ze zisku polského superpoháru a ze zisku ligového titulu. S týmem se v sezóně 2022-2023 dostal do finále Ligy Mistrů, ve kterém však s týmem prohrál a získal tak stříbrnou medaili.
Hadrava je reprezentantem České republiky. Roku 2018 vybojoval s národním týmem dvě stříbrné medaile. Jednu z European League a druhou z poháru FIVB Challenger CUP. V roce 2022 byl zvolen Nejlepším českým volejbalistou.Kdo je Jan Hadrava? Životopis Jan Hadrava, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Jan Hadrava

Národnost: česká
Datum narození: 3. 6. 1991
Místo narození: Rokycany, Československo

Popis osobnosti Jan Hadrava můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Geriatrie? Víte co je Dehonestace? Víte co je UEFA? Vzpomněli byste si co označuje výraz Geocaching?

Klíčová slova: národnost, život, Jan Hadrava, kdo je Jan Hadrava?, biografie, kde se narodil Jan Hadrava?, sport, kdy se narodil Jan Hadrava?, narození, sport, wiki, informace, místo narození, vysvětlení, životopis, datum narození

Pojem Jan Hadrava je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Jan Hadrava v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Jan Hadrava ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jan Hadrava ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Jan Hadrava ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Hadrava ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hadrava například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jan Hadrava?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Jan Hadrava? Kdy se narodil Jan Hadrava? Kde se narodil Jan Hadrava? Jan Hadrava patří do sekce Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Hadrava například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hadrava i v jiné kategorii než je sport.