Kdo je to?
Kdo je to Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tydýt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Tydýt?

Co znamená a jaký je význam slova Tydýt?

Tydýt je hanlivé slovo, vulgarizmus, kterým bývá označován člověk mdlého rozumu, hloupý dobráček, který se neumí řádně vyjádřit, všemu se diví a je směšně nešikovný. Často neovládá končetiny, pohybuje se nemotorně nebo strne v prkenném postoji. Svému okolí připadá zvláštní, divný, proto se mu ostatní často posmívají a straní se ho.
Tydýt je považován za outsidera a také se tak sám cítí. Někdy bývá neúspěšný i při hledání přátel, místa v životě nebo při zakládání rodiny.


Kdo je to Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tydýt? Lidé, hanlivé

Definici slova Tydýt můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Karuselový podvod? Znáte pojem Zákon? Znáte definici termínu Reddit? Vzpomenete si na definici slova Lesní školka?

Klíčová slova: termín, wiki, definice, heslo, Tydýt, přesný význam, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, co znamená, formulace, hanlivé, vysvětlení, význam

Pojem Tydýt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tydýt v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Tydýt na Youtube

Zkusit najít výraz Tydýt na Google obrázcích

Najít výraz Tydýt ve Wikipedii

Najít pojem Tydýt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Tydýt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tydýt například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Tydýt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Tydýt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tydýt? Definice pojmu Tydýt je v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).