Kdo je to?
Kdo je to, byl Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tydýt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Tydýt?

Co znamená a jaký je význam slova Tydýt?

Tydýt je hanlivé slovo, vulgarizmus, kterým bývá označován člověk mdlého rozumu, hloupý dobráček, který se neumí řádně vyjádřit, všemu se diví a je směšně nešikovný. Často neovládá končetiny, pohybuje se nemotorně nebo strne v prkenném postoji. Svému okolí připadá zvláštní, divný, proto se mu ostatní často posmívají a straní se ho.
Tydýt je považován za outsidera a také se tak sám cítí. Někdy bývá neúspěšný i při hledání přátel, místa v životě nebo při zakládání rodiny.Kdo je to, byl Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tydýt? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Tydýt? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Závazek? Znáte pojem Právní úkon? Znáte definici termínu Šestá nemoc? Vzpomenete si na definici slova FAQ?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, vysvětlení, odborný výraz, etymologie, co znamená, přesný výraz, wiki, informace, termín, popis, popis, definice, lexikon, původ slova, pojem

Pojem Tydýt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Tydýt ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Tydýt na Youtube

Vyhledat pojem Tydýt ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Tydýt ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tydýt například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Tydýt, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tydýt? Kdo to byl Tydýt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tydýt? Definice pojmu Tydýt je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Tydýt hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).