Kdo je to?
Kdo je to Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tydýt? Lidé, hanlivé

Tydýt

Jaký je význam slova Tydýt? Co to znamená?

Tydýt je hanlivé slovo, vulgarizmus, kterým bývá označován člověk mdlého rozumu, hloupý dobráček, který se neumí řádně vyjádřit, všemu se diví a je směšně nešikovný. Často neovládá končetiny, pohybuje se nemotorně nebo strne v prkenném postoji. Svému okolí připadá zvláštní, divný, proto se mu ostatní často posmívají a straní se ho.
Tydýt je považován za outsidera a také se tak sám cítí. Někdy bývá neúspěšný i při hledání přátel, místa v životě nebo při zakládání rodiny.


Kdo je to Tydýt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tydýt? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Tydýt? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Umakart? Znáte termín Torx? Znáte definici termínu Lidová slovesnost? Víte, co je to Mamon?

Klíčová slova: význam slova, slovo, lexikon, termín, hanlivé, popis, synonymum, hanlivé, Tydýt, vysvětlení, co znamená, Tydýt, wiki, wikipedie, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Tydýt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Tydýt ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Tydýt na Google.cz

Vyhledat heslo Tydýt na Google obrázcích

Hledat termín Tydýt ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Tydýt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tydýt například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Tydýt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Tydýt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tydýt? Definice pojmu Tydýt patří do sekce Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Tydýt i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.